Sporting Leźno 12 - 0 EX-Feniks Gdańsk 5 listopada 2017 - 14:00
GLKS Różyny 2 - 7 Potok Pszczółki 4 listopada 2017 - 14:00
GKS II Kolbudy 4 - 2 Korona Cedry Małe 11 listopada 2017 - 13:00
Orzeł Straszyn 2 - 2 Amator Kiełpino 5 listopada 2017 - 12:00
KS Sulmin 1 - 3 GTS Goszyn 5 listopada 2017 - 11:00
GTS Mokry Dwór 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk 4 listopada 2017 - 13:30
GKS Żukowo 2 - 2 Osiczanka Osice 4 listopada 2017 - 16:00

KS Sulmin vs GTS Goszyn, zmiana terminu: 05.11.2017, godz. 11:00
 Wojtkicha   29.10.2017, 20:05:38
Zapowiada się piękna walka o 2 miejsce w tabeli 8)
 Mirek57   29.10.2017, 21:39:33
A skąd taki pesymizm,że to walka o 2 miejsce.Przecież 3 pkt Amatorowi nikt na piękne oczy nie da. Na grajdołku w Straszynie nie wszystkie drużyny potrafią zagrać. Może jest to więc walka o lidera na jesieni ?
 karol1985   04.11.2017, 16:16:17
Zadziwia Mnie ten Potok Pszczolki potrafią dowalic bezkompromisowo całej czołówce i równocześnie dostać w dupe od końca tabeli albo remiosowac dziwna drużyna ;) ile ekip wchodzi do okręgowej 1 czy 2?
 macioxsi   05.11.2017, 12:17:01
15 minut meczu 1:0 dla Orła
 karol1985   05.11.2017, 12:26:50
Jak możesz podawaj wynik na bieżąco;)
 macioxsi   05.11.2017, 12:55:41
Do przerwy 1:1 .. Mecz widać że zacięty. Ani goście ani gospodarze nogi nie odstawiają .
 macioxsi   05.11.2017, 13:57:13
Doliczony czas gry stan meczu 1:2.. rzut wolny dla Orła . 17 metr.. 2:2 :)
 macioxsi   05.11.2017, 14:30:11
Pierwsza połowa meczu Orzeł - Amator była minimalnie na korzyść gości. Bramka dla Straszyna nie zmieniła obrazu gry. Kiełpino konsekwentnie grało swoje i udało im się do przerwy zremisować. (Bramka nie powinna być moim zdaniem uznana gdyż obrońca gospodarzy był faulowany). Druga połowa zaczęła się podobnie i trwała tak do bramki dla Amatora. (Bramka ze spalonego. Sędzia boczny wskazał spalony lecz główny nie zareagował nawet naradą ze swym pomocnikiem). Po golu Orzeł zdecydowanie przejął inicjatywę. Masa rzutów różnych i strzałów Orła lecz bramkarz gości miał dziś swój dzień... do czasu... Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty. Orzeł atakuje. Strzał niestety obok lecz wcześniej faul. 17 metr . Do piłki podszedł obrońca i silnym strzałem uderza w okienko. Sędzia kończy spotkanie.
 karol1985   05.11.2017, 15:13:14
Czyli mistrz jesieni w Pszczółkach
 proger   05.11.2017, 15:55:14
SPORTING LEŹNO 12:0 Ex Siedlce
 ex-sprinter   05.11.2017, 16:10:16
macioxsi... Bardzo rzeczowy opis odpowiadajacy temu co sie dzialo. Jesli chodzi o druga bramkę to akurat sie mylisz, bo sedzia asystent nie podniosl spalonego i bramka zostala uznana,gdyz uznal ze była już za linią jak zawodnik gosci dobijal. Wynik sprawiedliwy. Amator przez wiekszosc meczu w posiadaniu pilki, a Straszyn nastawiony na kontre. Ostatnie 15 min goscie wyraznie opadli z sil i bramka wisiala w powietrzu.
 szewa77   05.11.2017, 16:21:55
Bramka na remis stadiony.Według mnie
w przekroju całego meczu Straszyn był drużyną lepszą Amator powinien się cieszyć z remisu
 ex-sprinter   05.11.2017, 16:39:02
Lepsza to nie sadze. Wedlug mnie bardziej zdeterminowana. Widac bylo wyraznie brak trzech kluczowych zawodnikow a do tego Amator wyraznie nie potrafi grac na takich boiskach. Wedlug mnie wynik z przebiegu calego meczu sprawiedliwy. Widac wyraznie ze mloda ekipa z Kielpina ma jeszcze duzo brakow mentalnych, bo podobnie jak w Rozynach zawala końcówkę
 macioxsi   05.11.2017, 17:01:00
Niemniej jednak radość Orła bezcenna.. pokazali charakter i wolę walki
 Obierzyswiat1   05.11.2017, 17:46:30
co z meczem Kolbudy - Korona?
 czesieken   05.11.2017, 19:30:42
Amator Kiełpino może dziękować Bogu że ten mecz zremisowali. Ich bramkarz miał dzień konia! I połowa remisowa, z lekką przewagą dla Amatora. Co z tego, że klepali w obronie piłkę, jak to nie przekładało się na sytuacje bramkowe. II połowa to od początku mecz pod dyktando Orła. A ostatnie 25 minut to huraganowe ataki na bramkę Gości z Kiełpina. Taka prawda panowie, przyjechał Lider i nic wielkiego nie pokazał.. przy okazji, szkoda że sędziowie nie pomogli dzisiaj i nie dźwignęli ciężaru meczu :( gubili się, sprzeczne decyzje, które tylko zaogniały niepotrzebnie atmosferę na boisku.

ps. Ex-sprinter... boisko było jednakowe dla wszystkich!
 ex-sprinter   05.11.2017, 22:01:18
Nie rozumiesz mojego przekazu... Pewnie że było jednakowe dla wszystkich, tylko prawda taka,że na tym boisku nie dało się grać tego co chciał Amator. Boisko nadawało się tylko do gry na aferę, bo na pewno nie do gry w piłkę,bo na tak grząskim i dziurawym boisku jeszcze nie graliśmy... Ale mniejsza o to. Prawda taka,że Amator zagrał dziś bardzo słaby mecz i chwała Orłowi,że po części to wykorzystał. Dzięki wszystkim drużynom za ciekawą rundę i oby wiosenna była równie ciekawa. Do zobaczenia w marcu ;-)
 czesieken   05.11.2017, 22:32:54
Ex-sprinter - to Ty nie widziałeś w jakich warunkach Orzeł grał tydzień temu w Goszynie :huh: :s A to dzisiejsze w Straszynie może nie było idealne, ale nie przesadzaj żeby to było aż takie kartoflisko :) Jak Orzeł zagrał wysokim pressingiem to Amator miał problem z wyprowadzeniem piłki - i tutaj dopatrywałbym się problemu. Dziura między obroną, a pomocą... brak zaangażowania się do obrony zawodników z przednich formacji.
 Mirek57   06.11.2017, 17:23:06
Cieszę się,że mój komentarz przed tą kolejką sprawdził się w 100% i po meczu na grajdołku (nie ubliżając Orłom) w Straszynie zakończył walkę o fotel lidera (a nie o 2 miejsce) dla Pszczółek.Może pani Wójtowa dotrzyma słowa i w przyszłym sezonie Orły będą grały na nowym obiekcie przy obwodnicy a nie na ciasnym przy szkole :) .W tej kolejce do rozegrania mecz Kolbudy -Cedry i choć serce mówi jedno to wiadomości o wyjeździe kilku graczy gości sprawia,że w totka obstawiałbym 1. Ale piłka jest okrągła 8)