Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017 - Klasyfikacja strzelców
Klasyfikacja wg strzelonych goliKolejarz Chojnice:
19 - Mateusz Chyła,
Adam Kłodziński5 - Dominik Piesik4 - Jakub Błaszkowski2 - Mateusz Erdman,
Paweł Tyma1 - Jakub Mączkowski,
Piotr Nalewaj,
Dawid Piejko,
Maciej Piesik,
Szymon Piotrowski,
Tomasz Sabatowski,
Michał Sagan,
Dawid Sikorski,
Kamil Trzebiński,
Tomasz Węglewski,
Sławomir ZamożnySokół Zblewo:
18 - Władysław Nawrocki10 - Rafał Biedrzycki5 - Szymon Różański3 - Jarosław Pietrzyk,
Marcin Pryba2 - Kamil Ukleja1 - Sylweriusz Birna,
Łukasz Cieślak,
Radosław Fojut,
Dawid Gumiński,
Kacper Kaszubowski,
Marcin Kreft,
Mariusz Kreft,
Sławomir Pytko,
Łukasz Rankiewicz,
Nikodem Świderski,
Kamil SzwarcTęcza Brusy:
29 - Rafał Warnke6 - Patryk Kobierowski,
Kamil Rakowski5 - Tomasz Krefft,
Damian Leszczyński,
Seweryn Mientki4 - Krystian Szefler3 - Paweł Kobierowski,
Patryk Melchert,
Paweł Michalak2 - Sergiej Jeroszewicz,
Mateusz Kamionka,
Patryk Laskowski,
Kamil Sobczyk1 - Aleksander Kwaśny,
Karol Michalak,
Marcin RodzeńWda Czarna Woda:
16 - Paweł Rybacki5 - Patryk Gaszkowski,
Mateusz Wittstock4 - Krzysztof Sztormowski3 - Patryk Dorau2 - Błażej Birna,
Szymon Chmielecki1 - Mateusz Kropidłowski,
Kamil Solecki,
Arkadiusz SzczepankiewiczKS Grabowo:
20 - Łukasz Imianowski8 - Bartosz Bida,
Mateusz Kołsut6 - Kacper Imianowski4 - Dawid Schwichtenberg2 - Arkadiusz Mielewczyk,
Julian Zaborowski1 - Jacek Czucha,
Bartłomiej Kowalewski,
Tomasz Kuchlin,
Łukasz TemplerVictoria Kaliska:
18 - Oskar Filbrandt10 - Jacek Pozorski8 - Arkadiusz Wołyńczuk7 - Damian Begier6 - Michał Kamiński5 - Kamil Maśliński3 - Radosław Pryba2 - Łukasz Kutela,
Konrad Plata,
Bartosz Skowronowski,
Daniel Sommerfeld1 - Mirosław Kulas,
Kamil Stoba,
Dawid Szymczak,
Bartosz WirkusOrzeł Gołubie:
8 - Michał Mejer,
Kamil Puzdrowski3 - Piotr Zaborowski2 - Dominik Niklas,
Damian Regliński,
Dawid Wiczkowski1 - Mateusz Bucior,
Tadeusz Cyman,
Szymon Julke,
Kamil Trzebiatowski,
Marcin Zarach,
Mateusz ZarachJantar Pawłowo:
6 - Krystian Borzyszkowski4 - Radosław Borowicki,
Tomasz Gierszewski3 - Damian Karasiński,
Paweł Węglewski2 - Mateusz Bienert,
Bartosz Dąbrowski,
Patryk Jasnoch1 - Mikołaj Brunka,
Patryk Erdmann,
Przemysław Lorbiecki,
Marcin Mathia,
Adrian RemiszkaBeniaminek 03 Starogard Gdański:
17 - Karol Cablewski11 - Marcin Drews8 - Mateusz Dawidowski,
Robert Lewandowski,
Jacek Wołczak7 - Łukasz Kaszubowski5 - Mateusz Szopiński3 - Karol Wasziński2 - Maciej Romanowski1 - Karol Drywa,
Patryk Heksel,
Mateusz KamińskiCzarni Ostrowite:
6 - Daniel Błaszkowski5 - Sebastian Lis4 - Dawid Król3 - Łukasz Nartowski,
Wojciech Sikorski2 - Michał Korczyc,
Arkadiusz Szczepański,
Marek Wilk1 - Igor Remiszke,
Maciej Sikorski,
Mihail SundeevSławek Borzechowo:
22 - Tomasz Kwiatkowski9 - Bartłomiej Czubek,
Mateusz Szefer7 - Wojciech Wilkowski4 - Maciej Lewandowski,
Adam Małecki,
Szymon Reimus2 - Alan Mikołajski,
Rafał Reimus1 - Jakub Czubek,
Daniel Schalkowski,
Grzegorz SzumlińskiKS Skorzewo:
14 - Tomasz Gostkowski9 - Krzysztof Cichosz7 - Wojciech Kobierzyński6 - Damian Synak5 - Marcin Potrac4 - Jakub Ferdynus,
Artur Wołoszyk3 - Jakub Majer2 - Mateusz Damps,
Radosław Stolc,
Krystian Zarach1 - Kacper Bober,
Rafał Czucha,
Michał Edel,
Dominik Igel,
Michał Sobaszkiewicz,
Artur ŚwieczkowskiCzarni Piece:
13 - Marcin Prądzyński4 - Michał Prądzyński3 - Karol Chraniuk,
Sławomir Gliniecki2 - Jakub Czarnowski1 - Michał Grefka,
Karol Jędrzejewski,
Artur SzyfelbeinStart Kulice:
10 - Mateusz Marks9 - Daniel Jaśniewski6 - Łukasz Kaszuba4 - Andrzej Danielik3 - Łukasz Czarnecki,
Dawid Wróblewski2 - Sebastian Litwiński,
Damian Openkowski,
Konrad Reszka1 - Krzysztof Dąbrowski,
Daniel Jasiński,
Paweł Wiecki