~maciej_ (niezalogowany)  13.03.2010, 22:39
5:2 dla wierzycy

do przerwy podstawowy skład kolbud miał wynik 2:2 choć prowadzili juz 2:0.

Po przerwie kolbudy wyminiły pół składu i taki wynik.
  ~koki (niezalogowany)  14.03.2010, 12:24
do Macieja.A co to za gadka że wymieniliście połowę składu ,Wierzyca po przerwie też zmieniła pięciu zawodników,pokarz mi swoją ;ławkę" a powiem ci jaką masz drużynę. :D
  ~kola (niezalogowany)  14.03.2010, 13:02
takie tłumaczenie Kolbud że wymienili pół składu w przerwie jest śmieszne i naiwne bo po to są sparingi aby wymieniać zawodników sam wynik 5-2 mówi sam za siebie i świadczy o klasie a raczej o różnicy klas obu drużyn , Wierzyca też mogła bu powiedzieć że wygrali tak mało bo mieli tylko 14 zawodników i w bramce 16 latka ole po co, Gratulacje dla drużyny z Pelplina
  co_sie_stalo_sie  14.03.2010, 13:42
no to jak wymienili pol skladu skoro mieli 14 zawodnikow ?
  ~samuel (niezalogowany)  14.03.2010, 18:55
114- 15 co za różnica Wierzyca wygrała kolejny sparing i to nie z byle kim i to w ładnym stylu a przegrany zawsze będzie szukał tłumaczenia
  ~gość (niezalogowany)  14.03.2010, 19:18
chyba nie do końca w ładnym stylu skoro w 1 połowie wierzyca 2 razy wyszła ze swojej połowy.
  ~miki25 (niezalogowany)  14.03.2010, 19:33
skoro do przerwy było 2-2 a Wierzyca 2 razy wyszła ze swojej połowy czyli co wyjście to bramka ale beeeeka to po co mieli wychodzić więcej razy gdyby wyszli więcej razy to Kolbudy na drugą połowę by nie wyszły bo niemieli by po co
  ~GOŚĆ (niezalogowany)  14.03.2010, 19:35
I TAK NIE MIELI PO CO BO NIC W DRUGIEJ NIE UGRALI A WIERZYCA WYSZŁA SOBIE JESZCZE 3 RAZY
  ~oki (niezalogowany)  14.03.2010, 20:34
ja tylko bym chcial zeby Wierzyca grala w pilke jak ich przeciwnik w pierwszej polowie bylismy wiec osmieszani,a Pawluszek chyba nigdy tak nie jechal z kumplami ale najwazniejsze zwyciestwo z solidnym przeciwnikiem ole Wierzyca
  ~frutti (niezalogowany)  14.03.2010, 20:44