Sparing: Wierzyca Pelplin - Potok Pszczółki

7. lutego 2010 , 14:00 (Starogard Gdański)

supermario110  07.02.2010, 18:20
Wierzyca 6 do 3 z Potokiem do przerwy 3 do 1
  ~stanley (niezalogowany)  07.02.2010, 19:55
Wierzyca P. - Potok P. 6:3 (do przerwy 3:0)

Relacja: Mecz pod dyktando Wierzycy, którzy stworzyli więcej okazji do zdobycia bramek. W druzynie J.Imianowskiego testowani zawodnicy ze Starogardu, którzy grali całkiem nie źle. Wierzyca w pierwszej częsci gry mogła prowadzic gdzies 4:0, wyśmienitą sytuację zmarnował G.Pawłuszek - (wystarczyło tylko lekko musnąć piłkę głową) Potok stworzył sobie dwie okazje do zdobycia bramek w I połowie, DO PRZERWY 3:0 (bramki Rutkowski, Pawłuszek, Bujanowski) W II połowie Wierzyca dołożyła jeszcze trzy bramki (bramki Kuros, Skalski), Potok stworzył trzy akcję które wykorzystał KONIEC MECZU ---- wierzyca - Potok 6:3

Skład Wierzycy:
I połowa; Pawelec, Rutkowski, Seroka, Wołczak, Propokow, Skalski, Imianowski, Propokow, ?, Bujanowski, Pawłuszek

II połowa; Czapiewski, Rutkowski, Seroka, Propokow, Wołczak, Skalski, Imianowski, Propokow, ?, Bujanowski, Pawłuszek

TERAZ CZAS NA POMEZANIĘ :) pozdr
  ~stanley (niezalogowany)  07.02.2010, 19:58