ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
6. lipca 2018 18:30

Wstępne składy lig oraz licencje na sezon 2018/2019 (aktualizacja 06.07)

Znamy wszystkie rozstrzygnięcia w temacie awansów i spadków w pomorskich rozgrywkach.

Jednak już dziś publikujemy wstępny podział lig na sezon 2018/2019. W tym artykule będziemy na bieżąco aktualizować sytuację, a także śledzić przebieg procedury licencyjnej.

Objaśnienia:

  • kolor zielony - klubowi przyznano licencję do ligi, w której będzie występował w sezonie 2018/2019, licencja upoważnia także do gry w lidze niższej (dotyczy spadkowiczów)
  • kolor czerwony - klubowi odmówiono przyznania licencji do ligi, w której będzie występował w sezonie 2018/2019 bądź do ligi niższej (w przypadku spadkowiczów) lub wyższej (dotyczy beniaminków)
  • kolor czarny - klub nie złożył wniosku lub wniosek nie został rozpatrzony lub klubowi przyznano licencję do ligi, w której występował w sezonie 2016/2017 (dotyczy beniaminków), a wniosek do wyższej ligi nie został rozpatrzony

Ekstraklasa

  1. Legia Warszawa - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  2. Jagiellonia Białystok - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  3. Górnik Zabrze - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  4. Lech Poznań - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  5. Wisła Płock - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  6. Wisła Kraków - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  7. Zagłębie Lubin - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  8. Korona Kielce - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  9. Śląsk Wrocław - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  10. Cracovia Kraków - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  11. Pogoń Szczecin - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  12. Arka Gdynia - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  13. Lechia Gdańsk - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  14. Piast Gliwice - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 15.05.2018r.
  15. Miedź Legnica (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym
  16. Zagłębie Sosnowiec (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym

I liga

  1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym w dniu 12.06.2018r.
  2. Sandecja Nowy Sącz (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym (na stadionie zastępczym w Niecieczy) w dniu 12.06.2018r.
  3. Chojniczanka Chojnice - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym, finansowym i sankcją regulaminową w postaci :
    • kary pieniężnej w wysokości 30.000 zł za naruszenie kryterium F.01
    • zmieniła decyzję w ten sposób, że nałożyła na Klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 7.500 zł zamiast pierwotnych 30.000 zł oraz uchyliła nadzór finansowy nałożony na Klub.
  4. GKS Tychy - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r.
  5. GKS Katowice - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r.
  6. Wigry Suwałki - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  odmówiła przyznania licencji w dniu 30.05.2018r. za niespełnienie kryterium S.01 Podręcznika Licencyjnego
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji w dniu 30.05.2018r. przyznała Klubowi licencję na rozgrywki I ligi w sezonie 2018/2019 oraz nałożyła na Klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 5.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego
  7. Raków Częstochowa - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym i sankcją regulaminową w postaci :
    • kary pieniężnej 2.000 zł za naruszenie kryterium F.03.
  8. Stal Mielec - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem Infrastrukturalnym w dniu 30.05.2018r.
  9. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym w dniu 30.05.2018r.
  10. Chrobry Głogów - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem Infrastrukturalnym w dniu 30.05.2018r.
  11. Odra Opole - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem Infrastrukturalnym w dniu 30.05.2018r.
  12. Puszcza Niepołomice - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 30.05.2018r.
  13. MKS Bytovia Bytów - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  odmówiła przyznania licencji w dniu 30.05.2018r. Klub nie wykazał przed Komisją, że jest w stanie dograć do końca sezonu rozgrywkowego 2018/2019. W związku z wycofaniem się głównego sponsora Klubu zdaniem Komisji ryzyko nie przystąpienia bądź niedokończenia przez Klub rozgrywek 2018/2019 jest bardzo duże. Mając na uwadze, że głównym celem procesu licencyjnego jest zabezpieczenie ciągłości rozgrywek powyższa decyzja Komisji jest w pełni uzasadniona.
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji w dniu 30.05.2018r. zmieniła decyzję w ten sposób, że przyznała Klubowi licencję na rozgrywki I ligi w sezonie 2018/2019 z nadzorem finansowym w celu monitorowania bieżącej sytuacji finansowej Klubu.
  14. Stomil Olsztyn - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  odmówiła przyznania licencji w dniu 30.05.2018r. za niespełnienie kryteriów F.03 i F.04 Podręcznika Licencyjnego.
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji w dniu 30.05.2018r. zmieniła decyzję w ten sposób, że przyznała Klubowi licencję na rozgrywki I ligi w sezonie 2018/2019 oraz nałożyła na Klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 25.000 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.
  15. Garbarnia Kraków (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym (na stadionie zastępczym w Niepołomicach) w dniu 12.06.2018r.
    • Ponadto Komisja nałożyła na Klub RKS Garbarnia sankcję regulaminową w postaci nałożenia kary finansowej w wysokości 4.000 zł za niezrealizowanie w wyznaczonym przez Komisję terminie zadaszenia trybuny głównej zgodnie z kryterium I.12 Podręcznika.
  16. GKS Jastrzębie (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym w dniu 12.06.2018r.
  17. ŁKS Łódź (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym i Infrastrukturalnym w dniu 12.06.2018r.
  18. Warta Poznań (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym, Infrastrukturalnym i prawnym (na stadionie zastępczym w Grodzisku Wielkopolskim) w dniu 12.06.2018r.

II liga

  1. Pogoń Siedlce (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym w dniu 20.06.2018r.
  2. Górnik Łęczna (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym w dniu 20.06.2018r.
  3. Olimpia Grudziądz (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję  z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym w dniu 20.06.2018r.
  4. Ruch Chorzów (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem finansowym i sankcją regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 10.000 zł za naruszenie kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika w dniu 20.06.2018r.
  5. Radomiak Radom - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r.
  6. Olimpia Elbląg - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym
  7. Siarka Tarnobrzeg - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r.
  8. GKS Bełchatów - Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem Infrastrukturalnym i finansowym w dniu 13.06.2018r.
    • Nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci pozbawienia Klubu dwóch punktów w sezonie rozgrywkowym 2018/2019.
    • Nałożyć na Klub sankcję regulaminową w postaci pozbawienia Klubu ośmiu punktów w sezonie rozgrywkowym 2018/2019 w zawieszeniu do 31 sierpnia 2018 roku.
    • Zobowiązać Klub do zapłacenia w całości zobowiązania wynikającego z prawomocnego wyroku FIFA, a objętego przez Klub ugodą w terminie do 31 sierpnia 2018 pod rygorem odwieszenia sankcji regulaminowej nałożonej w punkcie powyżej.
  9. Gryf Wejherowo - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym
  10. Rozwój Katowice - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r.
  11. Stal Stalowa Wola - Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem Infrastrukturalnym w dniu 13.06.2018r.
    • Nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 3.000 zł (trzech tysięcy złotych) w związku z naruszeniem dyscypliny procesu.
  12. ROW 1964 Rybnik - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym
  13. Znicz Pruszków - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r. z zakresu Personelu i Administracji
  14. Błękitni Stargard Szczeciński - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 05.06.2018r. z nadzorem Infrastrukturalnym i z zakresu Personelu i Administracji
  15. Widzew Łódź (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję w dniu 20.06.2018r.
  16. Elana Toruń (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym w dniu 20.06.2018r.
  17. Skra Częstochowa (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym i sankcją regulaminową ostrzeżenia za naruszenie kryterium S.04 Podręcznika: KS Skra Częstochowa – na stadion miejski w Częstochowie przy ul. Limanowskiego 83.. w dniu 20.06.2018r.
  18. Resovia (beniaminek) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym w dniu 20.06.2018r.

III liga grupa II

  1. Gwardia Koszalin (spadkowicz) - Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN  nieprzyznała licencji II ligowej w dniu 05.06.2018r. za niespełnienie kryteriów S.03, P.03, P.07, F.01 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego;
    • III ligowa - Komisja ds Licencji Klubowych ZZPN na posiedzeniach w dniach 5/6.06.2017 przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym 
  2. Świt Skolwin (Szczecin) - Komisja ds Licencji Klubowych ZZPN na posiedzeniach w dniach 5/6.06.2017 przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym 
  3. Bałtyk Gdynia - z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie
    przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku
  4. Lech II Poznań - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 22.05.2018 przyznała licencję
  5. KKS Kalisz - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 06.06.2018 przyznała licencję z nadzorem finansowym
  6. Polonia Środa Wielkopolska - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 22.05.2017 przyznała licencję
  7. Sokół Kleczew - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 06.06.2018 przyznała licencję
  8. Kotwica Kołobrzeg
  9. KP Starogard Gdański
  10. Pogoń II Szczecin - Komisja ds Licencji Klubowych ZZPN na posiedzeniach w dniach 5/6.06.2017 przyznała licencję
  11. Jarota Jarocin - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 22.05.2018 przyznała licencję
  12. Wierzyca Decka Pelplin - na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku oraz brak realizacji zaleceń infrastrukturalnych, które Klub zobowiązany był wykonać do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 2017/2018.
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję z nadzorem infrastrukturalnym oraz finansowym na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  13. Wda Świecie - Komisja ds Licencji Klubowych KPZPN w dniu 24.05.2018 przyznała licencję
  14. Górnik Konin - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 06.06.2018 przyznała licencję z nadzorem finansowym
  15. Bałtyk Koszalin (beniaminek)
  16. Radunia Stężyca (beniaminek) - z nadzorem infrastrukturalnym,
  17. Mieszko Gniezno (beniaminek) - Komisja ds Licencji Klubowych WZPN w dniu 22.05.2018 przyznała licencję
  18. Chemik Bydgoszcz (beniaminek) - Komisja ds Licencji Klubowych KPZPN w dniu 24.05.2018 przyznała licencję

IV liga

  1. GKS Przodkowo (spadkowicz) - (III ligowa) brak realizacji zaleceń infrastrukturalnych, które Klub zobowiązany byłwykonać do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 2017/2018
    • licencja IV ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  2. Grom Nowy Staw - w z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyposażenia obiektu w sektor kibiców gości zgodnie z przepisami licencyjnymi w terminie do 31.07.2018r.
  3. Gryf Słupsk - z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie niższych parametrów pola gry na obiekcie zastępczym.
  4. Stolem Gniewino - z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyposażenia obiektu w sektor kibiców gości zgodnie z przepisami licencyjnymi w terminie do 31.07.2018r.
  5. Kaszubia Kościerzyna - brak szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowne uprawnienia licencyjne,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  6. Anioły Garczegorze - z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku
  7. Pogoń Lębork - z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wykonania trwałego ogrodzenia trybun od strony strefy buforowej w terminie do 31.07.2018r.
    • W związku z ustaniem przyczyn nadzór zostaje zdjęty
  8. Arka II Gdynia - na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  9. Jaguar Gdańsk
  10. Wikęd Luzino - na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku, brak umowy na korzystanie w obiektu sportowego wskazanego we wniosku licencyjnym,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  11. MKS Bytovia II Bytów - z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w zakresie uzupełnienia uprawnień kierownika ds. bezpieczeństwa do rozpoczęcia sezonu 2018/2019
  12. Powiśle Dzierzgoń
  13. Orkan Rumia MKS
  14. Gedania Gdańsk
  15. GKS Kolbudy - z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wykonania trwałego ogrodzenia trybun dla publiczności od strony drogi w terminie do 31.07.2018r.
  16. Lechia II Gdańsk (beniaminek) - licencja IV ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  17. GKS Kowale (beniaminek) - licencja V ligowa odmówiona w dniu 01.06.2018r. na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję V ligową na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
    • licencja IV ligowa odmówiona w dniu 04.07.2018r. - obiekt wskazany we wniosku nie spełnia podstawowych wymogów kryterium infrastrukturalnego, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak kierownika ds. bezpieczeństwa posiadającego stosowne uprawnienia.
  18. Wda Lipusz (beniaminek) - licencja V ligowa przyznana w dniu 01.06.2018r.
    • licencja IV ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym i personalnym,
  19. Jantar Ustka (beniaminek) - licencja V ligowa przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wykonania w terminie do 31.07.2018r. wszystkich zaleceń wynikających z protokołu weryfikacji obiektów.
    • licencja IV ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

V liga grupa Gdańsk I

  1. Cartusia Kartuzy (spadkowicz) - IV ligowa - z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie organizacji zawodów bez udziału publiczności na obiekcie zastępczym.
  2. Czarni Pruszcz Gdański - licencja uzyskana w 2017 roku na dwa sezony (2017/18 oraz 2018/19)
  3. MKS Władysławowo - licencja uzyskana w 2017 roku na dwa sezony (2017/18 oraz 2018/19)
  4. Orlęta Reda - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w związku z modernizacją obiektu zgłoszonego we wniosku licencyjnym,
  5. Wietcisa Skarszewy - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  6. KS Kamienica Królewska - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wykonania w terminie do 31.07.2018r. wszystkich zaleceń wynikających z protokołu weryfikacji obiektów,
  7. Bałtyk II Gdynia
  8. Orzeł Trąbki Wielkie - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie dostosowania sektora dla kibiców drużyny gości do obowiązujących w tym zakresie przepisów licencyjnych w terminie do 31.07.2018r. oraz sankcją regulaminową w postaci ostrzeżenia w związku z brakiem realizacji zaleceń poprzedniego sezonu licencyjnego,
  9. Sztorm Mosty - licencja na 2018/19 oraz 2019/20
  10. GKS Sierakowice - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie dostosowania sektora dla kibiców drużyny gości do obowiązujących w tym zakresie przepisów licencyjnych w terminie do 31.07.2018r.
  11. Gedania II Gdańsk
  12. Polonia Gdańsk - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie dostosowania parametrów pola gry do obowiązujących przepisów licencyjnych fw terminie do 31.07.2018r. oraz z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku,
  13. Portowiec Gdańsk (Fundacja Sport Pasja Gdańsk) (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem prawnym
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem prawnym,
  14. Zenit Łęczyce (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym i personalnym,
  15. Potok Pszczółki (beniaminek) - A klasowa
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  16. Sporting Leźno (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

V liga grupa Gdańsk II

  1. Pomezania Malbork - licencja uzyskana w 2017 roku na dwa sezony (2017/18 oraz 2018/19)
  2. Gwiazda Karsin - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  3. Beniaminek 03 Starogard Gdański - licencja na 2018/19 oraz 2019/20
  4. Orzeł Subkowy - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  5. Chojniczanka II Chojnice - licencja V ligowa odmówiona w dniu 01.06.2018r. na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  6. Pogoń Prabuty - licencja V ligowa odmówiona w dniu 01.06.2018r. na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  7. Żuławy Nowy Dwór Gdański - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  8. Borowiak Czersk - licencja V ligowa odmówiona w dniu 01.06.2018r. na klubie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych przyznała licencję na posiedzeniu w dniu 21.06.18r.
  9. Powiśle II Dzierzgoń
  10. Spójnia Sadlinki - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  11. Drewnica Czarni Przemysław - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wykonania w terminie do 31.07.2018r. wszystkich zaleceń wynikających z protokołu weryfikacji obiektów,
  12. Sławek Borzechowo - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  13. Sokół Zblewo (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  14. Tęcza Brusy (beniaminek) - licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym,
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  15. Wisła Tczew (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  16. Keramzyt Szprudowo (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym,

V liga grupa Słupsk

  1. Start Miastko (spadkowicz) - IV ligowa - z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w zakresie uzupełnienia uprawnień kierownika ds. bezpieczeństwa do rozpoczęcia sezonu 2018/2019,
  2. Sokół Wyczechy (spadkowicz) - IV ligowa - z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w zakresie uzupełnienia uprawnień kierownika ds. bezpieczeństwa do rozpoczęcia sezonu 2018/2019 oraz z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyposażenia obiektu w liczbę miejsc siedzących dla publiczności zgodnie z przepisami licencyjnymi w terminie do 31.07.2018r.
  3. Stal Jezierzyce - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  4. Sparta Sycewice - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  5. Piast Człuchów - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym w związku z monitorowaniem umowy na korzystanie z obiektu sportowego wskazanego we wniosku licencyjnym,
    • W związku z ustaniem przyczyn nadzór infrastrukturalny zdjęty zostaje z klubu MKS Piast Agrochem Człuchów.
  6. MKS Debrzno - licencja uzyskana w 2017 roku na dwa sezony (2017/18 oraz 2018/19)
  7. Karol Pęplino - licencja na 2018/19 oraz 2019/20
  8. Jantaria Pobłocie - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem sportowym w związku z koniecznością monitorowania umowy partnerskiej z UKS Diego Lębork w zakresie szkolenia piłkarskiego młodzieży oraz sankcją regulaminową w postaci ostrzeżenia w związku z naruszeniem przepisów procesu licencyjnego,
  9. Zawisza Borzytuchom - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w związku z koniecznością monitorowania uzyskania stosownych uprawnień przez trenera pierwszego zespołu,
  10. Myśliwiec Tuchomie - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  11. Brda Przechlewo - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r. z nadzorem sportowym w związku z koniecznością monitorowania umowy partnerskiej z AP JFA Przechlewo w zakresie szkolenia piłkarskiego młodzieży,
  12. Leśnik Cewice - licencja przyznana w dniu 01.06.2018r.
  13. Słupia Kobylnica (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  14. Błękitni Główczyce (beniaminek) - licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  15. Lipniczanka Lipnica (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  16. Chrobry Charbrowo (beniaminek) - A klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja V ligowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

Klasa A - Gdańsk I

  1. LZS Bojano - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  2. Zatoka 95 Puck - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  3. Kaszubia Starzyno - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
  4. KS Błyskawica Reda-Rekowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Start Mrzezino - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  6. Karlikowo Sopot (PDP Ogniwo Sopot) - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  7. Eko-Prod Szemud - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium sportowego brak deklaracji udziału w rozgrywkach wymaganej liczby drużyn młodzieżowych, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej oraz koordynatora służb klubowych z uprawnieniami, w zakresie kryterium infrastrukturalnego brak umowy na korzystanie z obiektu sportowego,
  8. Latarnik Choczewo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  9. Sokół Bożepole Wielkie - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym i finansowym,
  10. Kaszuby Połchowo (spadkowicz)
  11. Kamionka Sopot (spadkowicz)
  12. GOSRiT II Luzino (beniaminek)
  13. Klif Chłapowo (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  14. ? Sopocka Akademia Piłkarska (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym i infrastrukturalnym,
  15. ? Akademia Sportowa Pomorze (beniaminek) - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,

Klasa A - Gdańsk II

  1. Amator Kiełpino - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  2. GLKS Różyny - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. GKS II Kolbudy
  4. GTS Orzeł Straszyn - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. KS Korona Cedry Małe - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  6. GTS Mokry Dwór - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  7. Osiczanka Osice - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  8. GTS Goszyn - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym i infrastrukturalnym
  9. KS Sulmin - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
    • W związku z ustaniem przyczyn nadzór zostaje zdjęty
  10. Sokół Ełganowo (spadkowicz)
  11. KS Mściszewice (spadkowicz)
  12. Wisła Długie Pole (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  13. GKS Trąbki Wielkie (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
      • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  14. Gryf Goręczyno (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  15. ? GKS II Sierakowice (beniaminek)

Klasa A - Gdańsk III

  1. KSWS Victoria Kaliska - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  2. Meteor Pinczyn - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  3. Kolejarz Chojnice - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  4. Styna Godziszewo - licencja B klasowa przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  5. KS Skorzewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. LKS Nowa Karczma (Grabowo) - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  7. Jantar Pawłowo - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  8. GKS Bobowo - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie kryterium prawnego brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszenia, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej, w zakresie kryterium finansowego brak oświadczenia o braku przeterminowanych zobowiązaniach finansowych,
  9. Czarni Ostrowite
  10. Wda Czarna Woda - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie kryterium finansowego klub posiada nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku.
  11. Wierzyca Stara Kiszewa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  12. MKP Szlachta (beniaminek) - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  13. Brda Rytel (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  14. ? Korona Rywałd (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

Klasa A - Malbork IV

  1. KS Mady Ostaszewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  2. Relax Ryjewo - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  3. Delta Miłoradz - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem prawnym,
  4. KOP Rodło Kwidzyn - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. LKS Wisła Korzeniewo - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  6. ŻTS Kmiecin - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  7. Ruch Gościszewo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  8. Start Kulice - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  9. LKS Waplewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  10. KS Świt Radostowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  11. Błękitni Stare Pole (spadkowicz)
  12. Mewa Gniew (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  13. Olimpia Sztum (beniaminek) - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezon 2018/2019
  14. Powiśle Pawlice-Rakowiec (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,

Klasa A - Słupsk I

  1. Polonez Bobrowniki - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
  2. Sokół Szczypkowice - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
  3. KS Granit Kończewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  4. KS Damnica - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Wybrzeże Objazda - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
  6. KS Zenit Redkowice - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  7. Garbarnia Kępice - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  8. Pomorze Potęgowo - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  9. Barton Barcino - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej,
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  10. Rowokół Smołdzino - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  11. Echo Biesowice (spadkowicz)
  12. KS Włynkówko (spadkowicz)
  13. Diament Trzebielino (spadkowicz)
  14. :
    • Dąb Kusowo (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
    • Unison Machowino (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
      • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

Klasa A - Słupsk II

  1. LKS Arkonia Pomysk Wielki - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  2. GTS Czarna Dąbrówka - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  3. Sparta Konarzyny
  4. KS Dolina-Speranda Gałąźnia Wielka - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Anioły II Garczegorze
  6. Pogoń II Lębork
  7. GKS Kołczygłowy - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium sportowego brak deklaracji udziału w rozgrywkach wymaganej liczby drużyn młodzieżowych,
  8. LKS Łebunia - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  9. Magic Niezabyszewo - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  10. Czarni Czarne (spadkowicz)
  11. Kaszubia Studzienice (spadkowicz)
  12. Orkan Gostkowo (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.
  13. Start Łebień (beniaminek) - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium sportowego brak deklaracji udziału w rozgrywkach wymaganej liczby drużyn młodzieżowych,
  14. :
    • Dąb Kusowo (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
    • Unison Machowino (beniaminek) - B klasowa - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
      • licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r.

Klasa B - Gdańsk I

  1. OKS Janowo
  2. Wicher Wierzchucino - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Celtic Reda - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium prawnego brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszenia, w zakresie kryterium finansowego klub posiada nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
  4. Sokół Strzelno - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Stolem II Gniewino
  6. Ajax Leśniewo - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
  7. KS Norda Karwia - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  8. Huragan Smolno - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  9. Puma Darżlubie - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej.
  10. Zryw Sławoszyno - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • ?? - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  11. Relaks Mechowo - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  12. Arka Prusewo (spadkowicz) - licencja A klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. z nadzorem personalnym,
  13. GS LZS Linia (beniaminek) - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020

Klasa B - Gdańsk II

  1. Portowiec II Gdańsk
  2. Zaspa Gdańsk - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. KKS Koleczkowo - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym,
  4. Oruński KP - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium infrastrukturalnego brak umowy na korzystanie z obiektu sportowego, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak koordynatora służb klubowych z uprawnieniami,
  5. Morena Gdańsk - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  6. KP Gdynia AP
  7. UKS AP Pomorzanin Gdynia - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  8. KP Gdynia - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym,
  9. UKS 82 Klukowo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  10. Jaguar II Gdańsk (beniaminek)

Klasa B - Gdańsk III

  1. GTS Rotmanka - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  2. Wisła Steblewo - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  3. Osiczanka II Osice
  4. GTS Juszkowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Grom Trutnowy - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. Grabiny Zameczek - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
  7. Drewnica Czarni II Przemysław (dawniej Wisła Drewnica)
  8. Olimp Mierzeszyn - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  9. GTS Rokitnica - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium prawnego brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszenia, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej oraz koordynatora służb klubowych z uprawnieniami, w zakresie kryterium finansowego klub posiada nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
  10. KS Wocławy - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  11. GTS Pruszcz Gdański (fuzja z GTS Rusocin) - (beniamienk) licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  12. GKS II Kowale (beniaminek)

Klasa B - Gdańsk IV

  1. Radunia II Stężyca
  2. KS Chwaszczyno - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Orzeł Gołubie - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  4. Huragan Nowe Polaszki - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. FC Gowidlino - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  6. GTS Przywidz - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  7. Amigo Przyjaźń - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
  8. Słupia Sulęczyno - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  9. GKS Żukowo - spadek do B klasy I drużyny - licencja A klasowa przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  10. Santana Wielki Klincz - spadek do B klasy - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  11. Ceramik Lubiana - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym

Klasa B - Gdańsk V

  1. Unia Klawkowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  2. ??? Czarni Piece - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
    • CZARNI PIECE – pismo o przeniesienie do Malborka z grupy Gdańsk V (Decyzja zapadnie)
  3. Nowi Nowa Cerkiew - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  4. Agra Nowe Ostrowite - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  5. Brda Wielkie Chełmy - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. Grom Leśno - licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem infrastrukturalnym
  7. Perła Czyczkowy - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  8. Meteor Silno - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  9. Piast II Człuchów
  10. Olimpia Czersk - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  11. Orkan Huta - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  12. Zieloni Łąg - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony

Klasa B - Malbork VI

  1. Pogoń Smętowo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  2. WKS Lignowy Szlacheckie - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Szpak Skórcz - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  4. GKS Straszewo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • ?? - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  5. Budmar Bytonia - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. KS Multistal System Bytonia (LZS) - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  7. Sokół Lubichowo - na dzień rozpatrywania wniosków (04.07.2018r.) klub nie wystąpił o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach sezonu 2018/2019
  8. KP Wandowo - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  9. OTS Osiek - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  10. Orzeł Radziejewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  11. Sobieski Gniew - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  12. Orzeł Borkowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  13. Piast Majewo - (beniaminek) licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym
  14. KS Orzeł Ząbrowo - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym,
  15. Grom Kleszczewo - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezon 2018/2019 z nadzorem finansowym,
  16. ??? CZARNI PIECE – pismo o przeniesienie do Malborka z grupy Gdańsk V (Decyzja zapadnie)

Klasa B - Malbork VII

  1. Nogat Malbork - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  2. Real Myszewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Bałtyk Sztutowo - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium prawnego brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszenia, w zakresie wymogów kryterium infrastrukturalnego brak umowy na korzystanie z obiektu sportowego, w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej oraz koordynatora służb klubowych z uprawnieniami,
  4. KS Czernin - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  5. GKS Gardeja - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. Jurand Lasowice - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium personalnego brak szkoleniowca posiadającego licencje stosowną dla tej klasy rozgrywkowej oraz koordynatora służb klubowych z uprawnieniami,
  7. Centrum Pelplin - licencja B klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium prawnego brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszenia, w zakresie kryterium finansowego klub posiada nieuregulowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
  8. Tęcza Szropy - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  9. Lisovia Lisewo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  10. PSS Kończewice - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  11. Błyskawica Postolin - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  12. Rodło Trzciano - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
    • spadek do B klasy - licencja A klasowa przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym i infrastrukturalnym
  13. Powiśle Stary Targ (spadkowicz) - licencja A klasowa odmówiona w dniu 04.07.2018r.
    • w zakresie wymogów kryterium sportowego brak deklaracji udziału w rozgrywkach wymaganej liczby drużyn młodzieżowych,
  14. Akademia Piłkarska Malbork - (beniaminek) licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  15. Powiśle II Pawlice-Rakowiec

Klasa B - Słupsk I

  1. Unia Korzybie - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  2. Słupia Charnowo - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Szansa Siemianice - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  4. KS Zaleskie - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. SSPN Malczkowo - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  6. Victoria Słupsk - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  7. Smoki Podole Małe - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  8. Grab Grapice - licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony
  9. Sokół Kuleszewo
  10. Gryf II Słupsk

Klasa B - Słupsk II

  1. Błękitni Motarzyno - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  2. Grom Nakla - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  3. Victoria Dąbrówka - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  4. Urania Udorpie - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  5. Brda II Przechlewo
  6. Kaszubia II Studzienice
  7. KS Baza 44 Siemirowice - licencja przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  8. WKS Nożyno - licencja B klasowa przyznana w dniu 04.07.2018r. na sezony 2018/2019 i 2019/2020
  9. KS Skotawa Budowo - spadek do B klasy - A klasowa licencja przyznana na sezon 2018/2019 z nadzorem personalnym i infrastrukturalnym
  10. Granit Koczała - spadek do klasy B - licencja A klasowa przyznana w 2017 roku na dwa sezony

Klasa B

  1. Skotawia Dębnica Kaszubska - (Słupsk) licencja B klasowa przyznana na sezony 2018/2019 i 2019/2020 - na dzień 27.06 drużyna nie zgłosiła się do rozgrywek B klasy

Drużyny wycofane:

  1. Diament II Trzebielino - B Klasa - Słupsk I - brak w ewidencji komunikatu Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupsk
  2. Koral Maszewo - spadek Z A klasy - grupa Słupsk II do B Klasa - Słupsk II - brak w ewidencji komunikatu Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupsk
  3. Morze Stegna - (B klasa - Gdańsk III) licencja przyznana w 2017 roku na dwa sezony


Źródło: PZPN, Pomorski-ZPN, Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN, Kujawsko-pomorski ZPN.
Autor: Sev


Komentarze:

~futbolista (niezalogowany)  25.06.2018, 19:36
a co z Orlem z Golubia ???

Tyskie8  26.06.2018, 02:09
Wks lignowy szlacheckie nie startuja w tym roku?

~futbolista (niezalogowany)  26.06.2018, 02:47
dobrze bylo by by tak ci wszyscy co nie maja zamiaru w rozgrywkach wystartowac, w czas poinformowaly GOZPN !

Simon73  26.06.2018, 08:02
Skoro nie zgłaszasz drużyny do rozgrywek, czytaj nie składasz wniosku o udział w rozgrywkach (termin w tym roku do 20 czerwca), to raczej logiczne, że dana drużyna do rozgrywek nie przystępuje.

~kolo (niezalogowany)  26.06.2018, 08:30
Simon73 taaaaa a w a-klasie będzie grało po 10 drużyn. :huh:

Simon73  26.06.2018, 10:11
kolo, dlaczego ma być po 10 zespołów? Jeżeli patrzysz na powyższe zestawienie, to zobacz, że A klasy nie są jeszcze uzupełnione o spadkowiczów i beniaminków. Z pewnością zostaną uzupełnione do 12/14 zespołów.

~olliesfoolies3 (niezalogowany)  26.06.2018, 10:26
Przodkowo wstyd :(

~Heniu (niezalogowany)  26.06.2018, 15:58
GKS Żukowo i KS Sulmin spadek z A klasy.
Gmina Żukowo przeżywa kryzys od czasów Henia.

~Sev22 (niezalogowany)  26.06.2018, 23:25
Odnośnie brakujących klubów: "Następne posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN odbędzie się w dniu 04.07.2018r. podczas którego definitywnie rozpatrzone będą wszystkie wnioski klubów w stosunku do których nie podjęto decyzji na obecnym etapie procesu licencyjnego."

~Antek M. (niezalogowany)  27.06.2018, 08:30
Sev22! Na pewno Oni to ogarną definitywnie? A co z procedurą odwoławczą???

Sev22  27.06.2018, 13:55
Procedury odwoławczej to raczej nie dotyczy tylko podjęcia decyzji o przyznaniu lub nie, licencji dla klubów, których wnioski do tej pory nie zostały rozpatrzone.

~lewy (niezalogowany)  27.06.2018, 22:07
Simon73 są 2 możliwości. Jeżeli portal nie chciał lub nie umiał podać w których grupach A klasy są beniaminkowie to żle świadczy o stronie. 2 możliwość OZPN przed sezonem powinien ustalić z których grup B klasy drużyny awansują do których grup A klasy. Cały czas podkreślam że tak powinno być. Nie chciałbym krakać ale teraz związek może decydować kto ma spaść a kto nie z A klasy.

Simon73  28.06.2018, 08:35
lewy, ponieważ najbardziej jestem zainteresowany AII i BIII, to moim zdaniem powinno to wyglądać (zgodnie z Regulaminem Rozgrywek PomZPN, Rozdział 3, Art. 14 i 15):
do AII - Wisła Długie Pole i GKS Trąbki Wielkie (beniaminkowie), czyli już mamy 11 drużyn
do BIII - GKS Żukowo (spadkowicz), nie wiem skąd te info o KS Sulmin co pisze Heniu?
Z KOI Sokół Ełganowo i KS Mściszewice do AII, czyli w AII mamy już 13 ekip, Kamionka pewnie do AI.
Może reszta forumowiczów poukłada pozostałe grupy i portal będzie mógł opublikować :)

Sev22  28.06.2018, 10:49
Może nie zauważyliście, ale jest drugi news z listą gdzie kto najprawdopodobniej spadnie i awansuje

http://pomorskifutbol.pl/news_9728_-Awanse-i-spadki-sezon-2017-2018-aktualizacja.html

Sev22  28.06.2018, 12:01
Wstępne listy A klas uzupełniona, lecz kto zostanie przydzielony do jakiej grupy w sensie terytorialnym to tylko gdybanie. Ponadto ciekawa sytuacja w A klasie grupa Gdańsk I i II, bo, najpewniej będą musiały zostać powiększone o 1 miejsce. Z B klas grupy I-IV jest 8 drużyn do awansu, a tak naprawdę tylko 6 miejsc w A klasie grupy I i II (tu też ciekawostka jak to związek rozwiąże). Oczywiście przy założeniu, że nikt więcej się nie wycofa.

~lewy (niezalogowany)  28.06.2018, 13:09
sev22 masz rację możemy gdybać. Moim zdaniem gks2 Sierakowice i as Pomorze Gdańsk powinny być wymienione. Wszystkie zespoły w A klasie grały by w grupie 1 a zespoły z powiatu Kartuskiego w grupie 2. Ja bym spuścił Sokół Bożepole Wielkie z grupy 1 i ks Sulmin z grupy 2. Jest wtedy po 14 drużyn.

~lewy (niezalogowany)  28.06.2018, 13:10
Myślałem o zespołach z trójmiasta w A1

Simon73  28.06.2018, 13:40
Moim zdaniem nie ma szans na 15 zespołowe A klasy (Gdańsk I i II), więc chyba jeszcze po jednej drużynie ubędzie.
Lewy zgadzam się z Tobą, że Sierakowice II powinny być zamienione z AS Pomorze.
Jeszcze uwaga do B III Gdańsk.
GTS Rusocin od nowego sezonu będzie grał pod nazwą: GTS Pruszcz Gdański, Wisła Drewnica pod nazwą: Drewnica Czarni Przemysław. Natomiast z tego co się orientuję i listy zgłoszeń nadesłanej przez PomZPN, to UKS Morze Stegna wycofuje drużynę seniorów z rozgrywek B Klasy.

Simon73  28.06.2018, 14:27
Jeszcze odnośnie B III, GKS Kowale zgłosiły rezerwy do B Klasy, więc zamiast Morze Stegna <-> GKS Kowale.

~futbolista (niezalogowany)  28.06.2018, 17:34
obojetnie jak sie to potoczy ze zgloszeniami, wycofywaniem
ligi beda fajne, szczegolnie jak bedzie sporo zmieszania z innymi powiatami czy gminami. uwazam, by zostawic to w gestii OZPN i basta. bo kluby i tak sie z tymi decyzjami pogodza, jako solidarna przynaleznosc do ZWIAKU, jak to
powinno byc miedzy WSZYSTKIMI czlonkami w UE !!!! :love:

~Andrzej (niezalogowany)  28.06.2018, 18:13
No to Sokol Bozepole Wielkie i KS Sulmin spada do B klasy

Simon73  28.06.2018, 18:29
Wszystko na to Andrzej wskazuje, że tak będzie.

Barti  28.06.2018, 20:33
Zobaczycie że zwiększona zostanie liczba drużyn zdegradowanych a-klasie

Z tego co wiem, w GR I B- klasy, nie przystąpi do rozgrywek zespół Konsalu Sławoszyno

~futbolista (niezalogowany)  28.06.2018, 20:37
milo sie slyszy, kiedy powaznie myslacy zarzadcy klubow, w czas oglaszaja swa abstencje w nowym sezonie. to napewno ulatwi kompletowanie ligowych grup. :love: :idea: :love:

~znawca (niezalogowany)  28.06.2018, 21:52
Wszystko OK, tylko z A-I spadają Sokół Bożepole Wielkie a z A-II KS Sulmin.

Sev22  28.06.2018, 22:47
Ktoś ma 100% info czy to tylko domysły?

Sev22  28.06.2018, 22:52
"CZARNI PIECE – pismo o przeniesienie do Malborka z grupy Gdańsk V (Decyzja zapadnie)"

Też ciekawostka

~Piece (niezalogowany)  29.06.2018, 13:05
Chcemy sie przeniesc zeby mogli grac u nas na lewo, bo ta grupa V co chwile nam karty sprawdza i przez to nie awansowalismy

~Ja (niezalogowany)  29.06.2018, 13:32
Wiadomo coś o wzmocnieniach lub odejściach w zblewo stężyca i starogardzie ?? Podobno KP Ma bardzo się wzmocnić. Ma dojść ktoś z 2.Bundesligi na wypożyczenie. .. ciekawe.... i czy to prawda za zyska odchodzi do Bytovi ??

~... (niezalogowany)  29.06.2018, 14:04
Nie wiem czy zawodnik na poziomie V-VII ligi niemieckiej to takie wzmocnienie, a bądźmy realistami, taki to by był, jeśli by był, a nie wierzę, że będzie. :)

Ach te plotki i fałszywki...

~genio (niezalogowany)  29.06.2018, 15:28
ale żenada te pjece

Sev22  29.06.2018, 16:06
"29.06.2018
Komisja ds. Rozgrywek
Tabele końcowe rozgrywek seniorskich 2017/18"

Zero infa o Sulminie i Bożympolu

~lewy (niezalogowany)  29.06.2018, 16:42
SEV22 nie chce mi się wierzyć w grupy po 15 drużyn. więc chyba dziadki leśne dojdą do tego i Sulmin oraz Bożepole spadną do B klasy.

~janasik345 (niezalogowany)  29.06.2018, 16:56
Panie Cieślik spuścił Pan Kartuzy, to teraz czas Lębork :D

Sev22  29.06.2018, 16:57
Trochę te będzie dziwnie wyglądać, że awans z niższej ligi decyduje o spadku drużyny z wyższej ligi, zawsze przecież było na odwrót. Ktoś przed sezonem źle to policzył czy jak :D

~lewy (niezalogowany)  29.06.2018, 17:08
SEV22 wg regulaminu ozpn spadkowiczami są drużyny z 14 miejsc . Liczba spadkowiczów powiększona jest o ilość drużyn spadających z okręgówki. Ktoś po sezonie żle policzył. Wcześniej napisałeś, że interesuje Cię B3. Wytłumacz mi dlaczego na tej stronie jest w tej grupie Wisła Drewnica. A na stronie 90 minut Czarni2 Przemysław. Oby dwie drużyny i Morze Stegna są z powiatu Nowodworskiego więc czy nie powinny grać w B klasie Malbork?

~gosciu (niezalogowany)  29.06.2018, 17:21
Kościerzyna się sypie mimo otrzymania licencji


Sev22  29.06.2018, 18:53
@lewy Mylisz mnie chyba z "Simon73", bo to on pisał, że go interesuje B3 ;) Nie ma co aż tak bardzo patrzeć na same powiaty tylko po prostu na mapę, akurat Drewnica i Stegna mają dużo bliżej do trójmiasta niż do Kwidzyna, Rakowca czy Gardejii. Jak ktoś "X" lat gra już w jednej grupie to tak bez powodu go nie przerzucą, samo pismo może nie wystarczyć jak już w danej lidze jest odpowiednia liczba drużyn. W takim przypadku trzeba szukać "partnera" z tej grupy, aby się dogadać między sobą i grupami zamienić.

numer07  29.06.2018, 19:18
no tak 8 drużyn spada łącznie 3 grup A klasy w Gdańsku liczę też z wycofanymi drużynami a awans uzyskało 10 w 5 grupach B klasy i gdzie tu upchnąć te 2 ekipy teraz

Simon73  29.06.2018, 20:24
Lewy, w poście wyżej zaznaczyłem, że Wisła Drewnica od nowego sezonu będzie występowała pod nazwą Drewnica Czarni II Przemysław. Umieściłem ją w grupie B III, bo w obecnym sezonie grała, podobnie jak Morze Stegna, właśnie w tej grupie. Jeśli chodzi o drużyny z Mierzei Wiślanej, to jestem podobnego zdania jak Sev22, że do drużyn z powiatu gdańskiego mają chyba bliżej. Może ktoś bardziej zainteresowany by się w tej kwestii wypowiedział?

~Kp (niezalogowany)  30.06.2018, 08:02
Rewolucja w KP. PRZYCHODZI KRZYSZTOF BĄK Z BYTOVI. ŁUKASZ KASPRZYK Z KOTWICY I KUGIEL X RADUNI

~lewy (niezalogowany)  30.06.2018, 18:54
Może podzielić okręg Malborski na 3 grupy jak 2 sezony temu. Wtedy drużyny z powiatów Nowodworskiego i Malborskiego grały w 1 grupie. Moim zdaniem drużyny z 1 powiatu powinny grać w 1 grupie. Tak samo zespoły z Trójmiasta w A klasie. SEV22 jak by się nie patrzyć na powiaty to Janowo Rumia, Celtic Reda i Chwaszczyno grały by w B2 z zespołami z trójmiasta. Nie dostałem odpowiedzi dlaczego na różnych stronach sportowych są różne kluby[Drewnica i Czarni 2 ].

~edzio (niezalogowany)  01.07.2018, 09:33
a piece uciekły do malborka, żeby tam grać zawodnikami na lewo?

~Rumia (niezalogowany)  01.07.2018, 10:40
OKS Janowo to cały czas trzeba sprawdzać karty bo non stop grają tam krwi zawodnicy.

~Ligowiec (niezalogowany)  01.07.2018, 19:45
Gks kowale dostal licence na IV lige czy nie i kto bedzie 20 zespolem ligi??
Gks przodkowo przystapi do rozgrywek??

~phelki (niezalogowany)  01.07.2018, 21:09
KS Lisovia Lisewo poszukuje trenera dla drużyny seniorów. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr.608084794

~Smetowo (niezalogowany)  02.07.2018, 06:01
Ząbrowo w grupie malborskiej VI to jakies nieporozumienie, powinni byc w malborskiej VII, w pelplin w innej grupie, to jest b-klasa a trzeba ciagle robic dlugie trasy, uwazam to za strate czasu i pieniedzy, kluby w b-klasie powinny byc odciazane z kosztow

~chmmm (niezalogowany)  02.07.2018, 15:24
A co z KS Kamienicą królewska???

~KS (niezalogowany)  02.07.2018, 19:36
a co ma być gra o awans

~Junior (niezalogowany)  02.07.2018, 23:58
Wiadomo coś kiedy będą podane składy lig w rozgrywkach juniorów?

~prezes (niezalogowany)  03.07.2018, 09:14
Za miesiąc jak się wszyscy zgłoszą.
Połowę klubów na urlopie i nie zgłosili drużyn.

~niezalogowany (niezalogowany)  03.07.2018, 09:30
Może we wrześniu???
Trzeba obóz przygotowawczy dla chłopaków zrobić.
Oby nie jak w zeszłym roku od początku sierpnia i mecze były przekładane na jesień.

~mega-ton (niezalogowany)  03.07.2018, 21:15
Przecież terminarz już dawno jest na stronie PomZPN

~okazaki (niezalogowany)  04.07.2018, 15:31
Kiedy będzie terminarz B i A klasy ?


~lewy (niezalogowany)  04.07.2018, 18:20
najpierw niech związek przyzna licencje a póżniej terminarze

~futbolista (niezalogowany)  04.07.2018, 21:00
no i niech zwiazkowi dadza wszyscy znac na czas, tylko wielu nadal mysli starymi terminami, tzn. jakos to tam bedzie ! z tego powodu jest najwiecej balaganu. a i kibolstwo to usprawiedliwia, myslac w duzej mierze po staremu. " ja to zalatwie, on to zalatwi "! :P :puke:

~mario (niezalogowany)  04.07.2018, 23:13
Czy tego "wielkiego znawcę" futbolu nie może nikt zablokować? Tych bredni nakręconego jak katarynka kolesia w kaftanie nie da się już czytać :-(

~futbolista (niezalogowany)  04.07.2018, 23:38
a kto ci kaze ? to tylko o tobie nie swiadczy pozytywnie, kiedy pragniesz tlumic wolnosc slowa. czy ty nadal zyjesz pod kamieniami ? wstyd ! no i czy ja cos zlego napisalem i jeszce okroszone chamstwem i brudnym jezykiem ? :love: :love:

bramkarz01  05.07.2018, 15:57
Rafal Kosznik byly gracz m.in.Lechi oraz zadebiutowal w reprezentacji Polski zostal zawodnikem Raduni Stężyca

~dzem (niezalogowany)  05.07.2018, 19:47
kogo to, jakiś emeryt niewiele się wysilając zwinie 8koła miesię
cznie.powodzenia

~Ja (niezalogowany)  05.07.2018, 20:25
Kogo? Chyba dobrze ze taki zawodnik chce grac 3 lidze

~Kp (niezalogowany)  06.07.2018, 12:31
Kosznik dobry... doswiadczony

~Ja (niezalogowany)  06.07.2018, 13:17
Najlepszy strzelec Kugiel niestety odszedl do KP powodzenie ☺ obyś nie strzelał goli Raduni

~futbolista (niezalogowany)  06.07.2018, 15:55
w pilce sie strzela dla tego dla ktorego sie pracuje. to jak Lewandowskiego klub by gral ze Zniczem, to co, nie mial by strzelac ? kibolstwo przezarte jest podworkowym nacjonalizmem, a nie pieknem sportu i czystej rywalizacji.

~Ja (niezalogowany)  06.07.2018, 16:06
Futbolista ale masz powage sytuacji myslalem ze znasz sie cos na zartach...

~phelki (niezalogowany)  06.07.2018, 21:00
Klub Sportowy Lisovia poszukuje trenera dla seniorów. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie na tel.608084794

~Widmo (niezalogowany)  07.07.2018, 11:25
B klasa malbork, dwie grupy po ok 15 zespolow. Nie lepiej zrobic 3 grupy malborskie po 10 zespolow? Dzieki temu bedzie 8 klas B, cztery klasy A i zrobi sie porzadek z awansami z B klasy do A.

~l (niezalogowany)  07.07.2018, 11:31
jeszcze w sezonie 15/16 było 8 grup [w tym 3 Malborskie]. Związek zawsze coś musi namieszać.

~........... (niezalogowany)  07.07.2018, 16:45
O ile związek będzie konsekwentny w swoich decyzjach to te zespoły ,które nie wystąpiły o licencję powinne grać na podwórkach .Ale związek we wrześniu im nawet przyzna przecież dla nich to kaska!!!!

~futbolista (niezalogowany)  07.07.2018, 18:48
to przyznawanie po terminach, to nadal stara mentalnosc, ze w koncu i tak jakos to bedzie. a kluby takowe, ze stara mentalnoscia nie powinny miec prawa byc czlonkiem zwiazku, tylko winny byc pod kuratora dzielnic czy gmin i one powinny im zagwarantowac pole do gry [ i to gry czysto amatorskiej miedzy tymi klubami, bez jakiejkolwiek lacznosci z danym zwiazkiem we wojewodztwie. grac dla siebie bez awansow i spadkow, jako rekreacja ]. :love: :huh: :huh: :love:

~Nnnnnnn (niezalogowany)  07.07.2018, 22:10
Gościu z Gowidlina ponownie gra na nosie związku jednoosobowy prezes i trener 7 zespołów .Powinni przykładowo zakazać mu licencji zawsze się spóźnia a co z kluami co na czas składają dokumenty są równi i równiejsi.

~wkurzony (niezalogowany)  07.07.2018, 22:16
nie no to już chyba koniec działalności Komisji teraz odwołania raz i tyle! Ale jak znam życie 95 procent składa w terminie, odwołuje się w terminie a te 5 procent ma wszystko w nosie. Pewno w poniedziałek z rańca kilka osób będzie wydzwaniać po spóźnialskich. Żenada. A taka Warszawa już ma wszystko ustalone..... można? Można!

~Rsc (niezalogowany)  08.07.2018, 07:50
Jak to jest że Radunia ma najlepszy stadion w regionie 3 ligi a ma dozór infrastrukturalny? Pożegnała swojego najlepszego strzelca ? To prawda?

~Ja (niezalogowany)  08.07.2018, 08:16
Prawda Damian Kugel odszedl do KP

~Marasking (niezalogowany)  08.07.2018, 13:35
Do Administratora.

Mam pytanie co to za zespół Drutex-Bytovia, takowy nie istnieje, w Bytowie wróciła normalność w postaci jedynego niepowtarzalnego zespołu MKS Bytovia :)

~Widmo (niezalogowany)  08.07.2018, 16:28
A KP Starogard ile lat jeszcze zamierza grac bez zespolu rezerw?

~futbolista (niezalogowany)  08.07.2018, 19:23
tak dlugo jak stara mentalnosc dozwoli ! po co sluchac
wyzsze autorytety, kiedy wie sie samemu lepiej od tych autotytetow. to samo jest z przynaleznoscia do UE i do KK !

~stg (niezalogowany)  08.07.2018, 22:05
witamy Damiana w Starogardzie i czekamy na zolto niebieskich kolegow trenera Kowalskiego, obiecal kilku znajomych z Arki wiec czekamy (np proponowani Mosiejko,Pilarzj juz znalazl klub itp a nawet da Silva dostal propozycje:). jeszcze jeden super zawodnik dojdzie bo sponsor sie zgodzil placic 9 tys miesiecznie wiec tylko kwestia czasu a poznamy nazwisko, propozycji jest masa, zawodnicy sami wysylaja swoje cv bo wiedza, ze warto przyjsc tam gdzie jest bardzo duzo kasy i ladny stadion. Kp jedynym z faworytow na awans bo z takim skladem i to szkoda byc w 3 lidze.

~Amber Gold (niezalogowany)  08.07.2018, 22:13
A co będzie jak w tym Waszym Starogardzie kasa się skończy??? 9 tysiaków za miesiąc piłkarzowi w 3 lidze? Pralnię kasy tam macie w KP?

~Xxx (niezalogowany)  09.07.2018, 02:31
Haha dno w tym KP było, jest i będzie. Abyście szybko ogłosili upadlosc. 9k za kopanie się w III lidze? Dramat jakis...

~Michalak (niezalogowany)  09.07.2018, 07:04
Do ligi juniorskiej zgłoszona ma zostać nowa drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Dlaczego jednak od razu do Pomorskiej Ligi Juniorów C1? Czemu jak inni nie awansują tylko przy zielonym stoilku zwiększają ligę o drużynę. ajpierw Lechia II, teraz SMS. Obie drużyny z Gdańska...

~Widmo (niezalogowany)  09.07.2018, 10:24
W Stg mają chyba za dużo pieniędzy. Ale to do czasu. Miejscowych piłkarzy można policzyć na palcach jednej ręki, niestety nie wróży to nic dobrego.

~Kiki Musampa (niezalogowany)  09.07.2018, 11:28
Michalak bo ty ze wsi a nie z miasta :idea:

~futbolista (niezalogowany)  09.07.2018, 15:14
ej, znawcy dobra druzyn klubowych. zajmijcie sie lepiej tym, co do kibicow nalezy, czyli kulturalnym dopingiem na meczach. a tu caly czas, ze za malo miejscowych, ze za duzo emerytow, a jak widzi sie, ze jest kasa, to sciagac! czego wy chceta ? chceta byc wszystkim tylko nie tym co nalezy !! siunsc przy moltychu i zrozumiec swa role !!! a reszte pozostawic tym co z punktu zawodowego tym sie musza zajmowac po klubach. to nawet zaoszczedzi chorob, a frustracji na pewno :love: :love: :love: :love: :love:

~SKS (niezalogowany)  09.07.2018, 15:54
Chwaszczyno nigdy nie awansowało do 3 ligi . Biało zielony Stg. :D :D :D trener chińczyk
i jeszcze zawodnicy z srarki to jest dopiero pornografia.

~kibic (niezalogowany)  09.07.2018, 17:23
Znów ten pseudofutbolista się tu produkuje :-( Ten portal robi się żenujący :-(

~sks (niezalogowany)  10.07.2018, 14:37
znowu ten żenujący kibic i jego żenujący klubik,nie podoba się to wypad.


~cezary cezary (niezalogowany)  10.07.2018, 17:27
co wy się tak spinacie? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Nawet jeśli nie ma racji

lisovia111  11.07.2018, 15:11
Witam Lisovia szuka sparing partnera po więcej informacji pisać pod numer 784357027

~seria A (niezalogowany)  11.07.2018, 18:11
jedną z grup Gdańskich klasy A mają powiększyć do 16 zespołów lub obie gdańskie do 15. Jest uchwała zarządu

~niewiadomo (niezalogowany)  12.07.2018, 15:04
sokoł zblewo powni odrazu przerzuci do IV ligi bo V jest za slaba

~KP (niezalogowany)  13.07.2018, 07:43
W Malborku będą zmieniane grupy w B klasie.
Może się okazać, że będzie jeszcze dalej niż dotychczas.
Po co komu te zmiany?

~mega-ton (niezalogowany)  13.07.2018, 07:53
A może się okazać, że jest bliżej niż dotychczas. To dobra zmiana!

~Andrij (niezalogowany)  13.07.2018, 12:23
Ryba nie siej zamętu. Pompka i tak nie awansuje

Simon73  17.07.2018, 14:44
Malbork opublikował terminarze swojej A klasy i B klas.

FASTERmaster  17.07.2018, 21:36
Kiedy terminarz naszej 7. I 8. Ligi mistrzów?

Simon73  18.07.2018, 14:38
A klasa grupa II i III Gdańsk już się pojawiły.

~lewy (niezalogowany)  18.07.2018, 17:57
Jakiś problem z terminarzem grupy 1 Gdańsk ?

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE