MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
7. czerwca 2018 07:30

Szukasz klubu? Test mecz - 17.06.2018 w Sopocie

Zdjęcie

Ciężko jest Wam odnaleźć się w trudnych realiach futbolu? Nie mieliście dotychczas okazji „sprzedać” własnych umiejętności na oczach obserwatorów? Uważacie, że stać Was na grę o znacznie wyższe cele? Myślicie o czołowych szczeblach rozgrywek?

Nadarza się doskonała szansa, aby potwierdzić ambicje. Football Trial organizuje Test Mecze, na które zaprasza zawodników regularnie występujących w rozgrywkach PZPN chcących zaprezentować swoje umiejętności przed skautami z klubów a także agencji menadżerskich. Ponadto każdy zawodnik otrzyma raport na temat swojego występu.

Najlepsi zawodnicy są polecani do klubów z całej Polski, także do tych które nie były obecne na Test Meczu. W taki sposób trafiło na testy do klubów około 100 zawodników. W ostatnim czasie na testach w Norwich City był Jakub Picheta, a także zawodnicy byli zapraszani na testy w Górniku Zabrze, Koronie Kielce, AP Polonia Warszawa, Warta Poznań czy Resovia Rzeszów.

Zdjęcie

Piłkarze biorący udział w wydarzeniu zostaną podani testom szybkościowym i zwinnościowym na fotokomórkach, skocznościowym na platformie, testom sprawdzającym kontrolę nad piłką, zostanie zmierzony ich dokładny wzrost oraz uzyskają wyniki z analizy składu budowy ciała. Każdy zawodnik otrzyma raport indywidualny na temat swojej gry, przykład: https://testypilkarskie.pl/Raport.pdf

Zdjęcie

Zawodnik otrzymuje film z całego meczu, oraz materiał tylko ze swoimi zagraniami.
Każdy zawodnik otrzyma obszerny raport przygotowany przez firme InStat. Przykład poniżej.

Zdjęcie

Tak wyglądał Test Mecz rok temu:

Cześć zawodników, którzy otrzymali oferty jest dostępna na stronie https://testypilkarskie.pl/nasi-zawodnicy/

Zdjęcie

Termin Test Meczu to 17.06.2018 i odbędzie się on na Stadionie „Ogniwo Sopot” (Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot, sztuczne boisko)

Pozostały ostatnie wolne miejsca, które można zarezerwować poprzez stronę https://testypilkarskie.pl/kategoria-produktu/testmecze/

W razie pytań można skontaktować się bezpośrednio z Football Trials +48 793377887
 

 

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE