MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów
7. stycznia 2018 17:00

Plany sparingów pomorskich drużyn - zima 2018

W poniższym artykule będziemy podawać plany sparingowe pomorskich drużyn od Ekstraklasy do Klasy B rozgrywanych przed rundą wiosenną 2018.

Zachęcamy do przesyłania informacji o sparingach swojego klubu:

  Możesz także dodać informację poprzez komentarz do poniższego artykułu.


Ekstraklasa - sezon 2017/2018

I liga - sezon 2017/2018

II liga - sezon 2017/2018

III liga - grupa II - sezon 2017/2018

  • Bałtyk Gdynia
  • GKS Przodkowo
  • KP Starogard Gdański
  • Wierzyca Decka Pelplin

IV liga - sezon 2017/2018

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018

  • Bałtyk II Gdynia
  • Czarni Pruszcz Gdański
  • Gedania II Gdańsk
  • GKS Kowale
  • GKS Sierakowice
  • Kamionka Sopot
  • Kaszuby Połchowo
  • KS Kamienica Królewska
  • KS Mściszewice
  • MKS Władysławowo
  • Orlęta Reda
  • Orzeł Trąbki Wielkie
  • Polonia Gdańsk
  • Sokół Ełganowo
  • Sztorm Mosty
  • Wietcisa Skarszewy

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018

  • Beniaminek 03 Starogard Gdański
  • Błękitni Stare Pole
  • Borowiak Czersk
  • Chojniczanka II Chojnice
  • Czarni Przemysław
  • Gwiazda Karsin
  • Orzeł Subkowy
  • Pogoń Prabuty
  • Pomezania Malbork
  • Powiśle II Dzierzgoń
  • Sławek Borzechowo
  • Spójnia Sadlinki
  • Szarża Krojanty
  • Wda Lipusz
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański

V liga - grupa Słupsk - sezon 2017/2018

  • Brda Przechlewo
  • Czarni Czarne
  • Diament Trzebielino
  • Echo Biesowice
  • Jantar Ustka
  • Jantaria Pobłocie
  • Karol Pęplino
  • Kaszubia Studzienice
  • KS Włynkówko
  • Leśnik Cewice
  • MKS Debrzno
  • Myśliwiec Tuchomie
  • Piast Człuchów
  • Sparta Sycewice
  • Stal Jezierzyce
  • Zawisza Borzytuchom

Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018

  • Arka Prusewo
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne
  • Dragon Bojano
  • Eko-Prod Szemud
  • Karlikowo Sopot
  • Kaszubia Starzyno
  • KP Sopot
  • Latarnik Choczewo
  • MKS II Władysławowo
  • Portowiec Gdańsk
  • Sokół Bożepole Wielkie
  • Start Mrzezino
  • Zatoka Puck
  • Zenit Łęczyce

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018

  • Amator Kiełpino
  • EX-Feniks Gdańsk
  • GKS II Kolbudy
  • GKS Żukowo
  • GLKS Różyny
  • GTS Goszyn
  • GTS Mokry Dwór
  • Korona Cedry Małe
  • KS Sulmin
  • Orzeł Straszyn
  • Osiczanka Osice
  • Potok Pszczółki
  • Sporting Leźno
  • Wybrzeże Gdańsk

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018

  • Czarni Ostrowite
  • GKS Bobowo
  • Jantar Pawłowo
  • Kolejarz Chojnice
  • KS Grabowo
  • KS Skorzewo
  • Meteor Pinczyn
  • Santana Wielki Klincz
  • Sokół Zblewo
  • Styna Godziszewo
  • Tęcza Brusy
  • Victoria Kaliska
  • Wda Czarna Woda
  • Wierzyca Stara Kiszewa

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018

  • Barton Barcino
  • Błękitni Główczyce
  • Garbarnia Kępice
  • Granit Kończewo
  • Koral Maszewo
  • KS Damnica
  • Polonez Bobrowniki
  • Pomorze Potęgowo
  • Rowokół Smołdzino
  • Słupia Kobylnica
  • Sokół Kuleszewo
  • Sokół Szczypkowice
  • Wybrzeże Objazda
  • Zenit Redkowice

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018

  • Anioły II Garczegorze
  • Arkonia Pomysk Wielki
  • Chrobry Charbrowo
  • Dolina Gałąźnia Wielka
  • GKS Kołczygłowy
  • Granit Koczała
  • GTS Czarna Dąbrówka
  • Lipniczanka Lipnica
  • LKS Łebunia
  • Magic Niezabyszewo
  • Pogoń II Lębork
  • Skotawa Budowo
  • Sparta Konarzyny
  • Stegna Parchowo

Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018

  • Ajax Leśniewo
  • Celtic Reda
  • GOSRiT II Luzino
  • Huragan Smolno
  • Klif Chłapowo
  • Norda Karwia
  • OKS Janowo
  • Puma Darżlubie
  • Relaks Mechowo
  • Sokół Strzelno
  • Stolem II Gniewino
  • Wicher Wierzchucino
  • Zryw Sławoszyno

Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018

  • Akademia Sportowa Pomorze
  • KKS Koleczkowo
  • KP Gdynia
  • KP Gdynia AP
  • Morena Gdańsk
  • Oruński KP
  • Polonia II Gdańsk
  • Pomorzanin Gdynia
  • Portowiec II Gdańsk
  • Sopocka Akademia Piłkarska
  • UKS Klukowo
  • Zaspa Gdańsk

Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018

  • EPT Grabiny Zameczek
  • GKS Trąbki Wielkie
  • Grom Trutnowy
  • GTS Juszkowo
  • GTS Rokitnica
  • GTS Rotmanka
  • GTS Rusocin
  • KS Wocławy
  • Morze Stegna
  • Olimp Mierzeszyn
  • Osiczanka II Osice
  • Wisła Długie Pole
  • Wisła Drewnica
  • Wisła Steblewo

Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2017/2018

  • Amigo Przyjaźń
  • FC Gowidlino
  • GKS II Sierakowice
  • GKS II Żukowo
  • Gryf Goręczyno
  • GTS Przywidz
  • Huragan Nowe Polaszki
  • KS Chwaszczyno
  • Orzeł Gołubie
  • Radunia II Stężyca
  • Słupia Sulęczyno

Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2017/2018

  • Agra Ostrowite
  • Brda Rytel
  • Brda Wielkie Chełmy
  • Czarni Piece
  • Grom Leśno
  • Meteor Silno
  • MKP Szlachta
  • Nowi Nowa Cerkiew
  • Olimpia Czersk
  • Orkan Huta
  • Perła Czyczkowy
  • Piast II Człuchów
  • Unia Klawkowo
  • Zieloni Łąg

Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2017/2018

  • Budmar Bytonia
  • GKS Straszewo
  • Korona Rywałd
  • KP Wandowo
  • LZS Bytonia
  • Mewa Gniew
  • Orzeł Borkowo
  • Orzeł Radziejewo
  • OTS Osiek
  • Pogoń Smętowo
  • Sobieski Gniew
  • Sokół Lubichowo
  • Szpak Skórcz
  • WKS Lignowy Szlacheckie

Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018

  • Bałtyk Sztutowo
  • Błyskawica Postolin
  • Centrum Pelplin
  • GKS Gardeja
  • Jurand Lasowice
  • KS Czernin
  • Lisovia Lisewo
  • Nogat Malbork
  • Olimpia Sztum
  • Powiśle Pawlice-Rakowiec
  • Real Myszewo
  • Skra Kończewice
  • Tęcza Szropy

Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018

  • Dąb Kusowo
  • Diament II Trzebielino
  • Grab Grapice
  • KS Zaleskie
  • Słupia Charnowo
  • Smoki Podole Małe
  • SSPN Malczkowo
  • Szansa Siemianice
  • Unia Korzybie
  • Unison Machowino
  • Victoria Słupsk

Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018

  • Baza 44 Siemirowice
  • Błękitni Motarzyno
  • Brda II Przechlewo
  • Grom Nakla
  • Kaszubia II Studzienice
  • Orkan Gostkowo
  • Start Łebień
  • Urania Udorpie
  • Victoria Dąbrówka
  • WKS Nożyno


Komentarze:

~zibi (niezalogowany)  08.12.2017, 14:51
To ADmin wklej te, które są już znane

~Wda (niezalogowany)  14.12.2017, 09:45
Sparingi Wdy Lipusz:
27.01.2018 Sokół Zblewo - WDA Lipusz
03.02.2018 Wietcisa Skarszewy - WDA Lipusz
10.02.2018 WDA Lipusz - Kamienica Królewska
17.02.2018 Sztorm Mosty - WDA Lipusz
24.02.2018 Gwiazda Karsin - WDA Lipusz
03.03.2018 Orzeł Trąbki Wielkie - WDA Lipusz
10.03.2018 WOLNY TERMIN
Bytovia II Bytów - WDA Lipusz (mecz w tygodniu, termin do ustalenia)

~futbolista (niezalogowany)  21.12.2017, 17:42
w tych sparingach to smutnym jest niedzwiedzie spanie
po klubach A i B klasy. a przeciez juz kiedys pan K.Gorski uwazal, ze najlepsze sparingi i przygotowywanie sie, jest gra z tymi, ktorych sie uwaza za slabeuszy. w ten sposob, korzysc jest obopolna ! :idea: :love: :love: :idea:

~futbolista (niezalogowany)  24.12.2017, 20:14
brawo Keramzyt, pierwszy A klasista w grze sparingowej, hej, isc za nim i innym tak z A jak i B klas !!!! szczegolnie wyzsze klasy winny sobie wybieac sparing partnerow z tych klas !! :love: :idea: :love:

~Radunia (niezalogowany)  30.12.2017, 20:15
Plan przygotowań Radunii Stężyca:
8 styczeń - pierwszy trening
20 styczeń - sparing Sokół Zblewo
27 styczeń - sparing KP Starogard Gdański
31 styczeń - sparing Anioły Garczegorze
3 luty - sparing Osiczanka Osice
5-10 luty - obóz przygotowawczy w Gniewinie
10 luty - sparing Bałtyk Gdynia
17 luty - sparing Gryf Wejherowo
24 luty - sparing Wierzyca Pelplin
3 marzec - sparing GKS Przodkowo

~Pomezania (niezalogowany)  30.12.2017, 20:16
PLAN SPARINGÓW POMEZANII MALBORK:
27.01 (sobota) 16:00 - RODŁO KWIDZYN (A klasa)
03.02 (sobota) 12:00 - WISŁA NOWE (IV liga)
10.02 (sobota) 14:00 - GDKiS OSTASZEWO (A klasa)
17.02 (sobota) 14:00 - WIETCISA SKARSZEWY (V liga)
24.02 (sobota) 12:00 - POLONIA PASŁĘK (V liga)
28.02 (środa) 18:00 - DELTA MIŁORADZ (A klasa)
03.03 (sobota) 12:00 - START WARLUBIE (IV liga)
10.03 (sobota) - JEZIORAK IŁAWA (V liga)

~Pogoń (niezalogowany)  30.12.2017, 20:25
Wykaz gier sparingowych seniorów Pogoni (ZIMA 2018):

20 stycznia 2018 (sobota)
Bałtyk Koszalin (IV liga) – Pogoń Lębork

27 stycznia 2018 (sobota) godz. 12
Pogoń Lębork – MKS Władysławowo (V liga)

3 lutego 2018 (sobota) godz. 14
Pogoń Lębork – Sokół Karlino (IV liga)

10 lutego 2018 (sobota) godz. 12
Pogoń Lębork – Kaszubia Kościerzyna (IV liga)

17 lutego 2018 (sobota) godz. 12
Pogoń Lębork – Wda Lipusz (V liga)

24 lutego 2018 (sobota) godz. 12
Pogoń Lębork – GKS Sierakowice (V liga)

~Orzeł (niezalogowany)  30.12.2017, 20:36
Okres przygotowawczy Orła Subkowy:
Sobota 03.02.2018r godz. 11 KP Starogard Gd/junior starszy/ (Tczew)
Sobota 10.02.2018r godz. 12 Wisła Tczew (Tczew)
Sobota 17.02.2018r godz. 12 Meteor Pinczyn (Tczew)
Sobota 24.02.2018r godz. 15 Wisła Korzeniewo (Tczew)
Sobota 03.03.2018r godz. 12 Wisła Długie Pole (Tczew)
Sobota 10.03.2017r godz. 12 Sokół Zblewo (Zblewo)
Sobota 17.03.2017r godz. nn Centrum Pelplin (Subkowy)




~fan (niezalogowany)  03.01.2018, 11:28
Plan sparingów : Świtu Radostowo
27.01.2018 Wisła Tczew
03.02.2018 TP Nogat Malbork
10.02.2018 GTS Rusocin
18.02.2018 WKS Lignowy Szlacheckie
25.02.2018 Korona Rywałd
03.03.2018 LKS Pogoń Smętowo
10.03.2018 KS Sobieski Gniew
17.03.2018 Potok Pszczółki

~xxx (niezalogowany)  03.01.2018, 11:35
Sparingi: Wisły Korzeniewo
27-28 Styczeń Wisla Grudziadz (Grudziądz)
10-11 Luty Czarni Przemysław (Malbork)
17 18 Luty Stal Grudziądz (Grudziądz)
24 Luty Orzel Subkowy (Tczew)
3-4 Marzec Powiśle Rakowiec (Rakowiec)
10-11 Marzec Spójnia Sadlinki (Sadlinki)

~Start Kulice (niezalogowany)  03.01.2018, 18:08
Sparingi Startu Kulice
24/25 luty Sobieski Gniew,
3/4 marzec Victoria Kaliska,
10/11 marzec GKS Bobowo,
17/18 Korona Rywałd.

~Meteor (niezalogowany)  05.01.2018, 23:02
Sparingi: KS Dekpol Meteor Pinczyn
Niedziela 11.02.2018 r. godz. 11.00 Sławek Borzechowo (ul. Zblewska Starogard Gdański)
Sobota 17.02.2018 r. godz. 12.00 Orzeł Subkowy (ul. Ceglarska Tczew)
Niedziela 25.02.2018 r. godz. 13.00 Keramzyt Szprudowo (ul. Zblewska Starogard Gdański)
Niedziela 04.03.2018 r. godz. 11.00 KP Starogard Gd. JS (PSP 1 Starogard Gdański)
Sobota 10.03.2018 r. godz. DU Wisła Tczew (Pinczyn lub Tczew ul. Ceglarska)
Sobota 17.03.2018 r. godz. DU Delta Miłoradz (Miłoradz lub Malbork ul. Toruńska)

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE