MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
9. lipca 2019 22:30

Podział na grupy - sezon 2019/2020 - Podokręg Malbork

Podokręg Malbork podał podział na grupy rozgrywkowe w sezonie 2019/2020:

KLASA A gr.IV Malbork – Start ligi 15.08.2019r.

  1.     GKS GARDEJA
  2.     ŚWIT RADOSTOWO
  3.     MEWA GNIEW
  4.     LKS WAPLEWO
  5.     RODŁO TRZCIANO
  6.     WISŁA KORZENIEWO
  7.     RODŁO KWIDZYN
  8.     POGOŃ PRABUTY
  9.     DELTA MIŁORADZ
  10.     BŁĘKITNI STARE POLE
  11.     OLIMPIA SZTUM
  12.     RUCH GOŚCISZEWO
  13.     NOGAT MALBORK
  14.     SKRA KOŃCZEWICE
  15.     POGOŃ SMĘTOWO

KLASA B VI Malbork – Start ligi 31.08.2019

  1. REAL MYSZEWO
  2. LISOVIA LISEWO
  3. JURAND LASOWICE
  4. BŁĘKITNI KMIECIN
  5. KS CZERNIN
  6. AP MALBORK
  7. BŁYSKAWICA POSTOLIN
  8. ORZEŁ ZĄBROWO
  9. CZARNI II PRZEMYSŁAW (Wisła Drewnica)
  10. TĘCZA SZROPY
  11. POWIŚLE STARY TARG
  12.  BAŁTYK SZTUTOWO

KLASA B VII Malbork – Start ligi 31.08.2019r.

  1.     KP WANDOWO
  2.     ORZEŁ RADZIEJEWO
  3.     ORZEŁ BORKOWO
  4.     SZPAK SKÓRCZ
  5.     CENTRUM PELPLIN
  6.     SOBIESKI GNIEW
  7.     WKS LIGNOWY SZLACHECKIE
  8.     SOKÓŁ LUBICHOWO
  9.     CZARNI STRASZEWO
  10.     OTS OSIEK
  11.     POWIŚLE PAWLICE- RAKOWIEC
  12.     SUPRA KWIDZYN

PUCHAR POLSKI – OKRĘG MALBORK

  1.     LISOVIA LISEWO
  2.     JURAND LASOWICE
  3.     RELAX RYJEWO
  4.     BŁĘKITNI KMIECIN
  5.     RODŁO TRZCIANO
  6.     WISŁA KORZENIEWO
  7.     DELTA MIŁORADZ
  8.     BŁĘKITNI STARE POLE
  9.     SUPRA KWIDZYN
  10.     NOGAT MALBORK
  11.     MOP POMEZANIA
  12.     ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
  13.     MADY OSTASZEWO
  14.     CZARNI PRZEMYSŁAW
  15.     RELAX RYJEWO
  16.     POWIŚLE DZIERZGOŃ
  17.     GROM NOWY STAW

JUNIOR B1 Malbork – Start ligi 31.08.2019

  1.     MEWA GNIEW
  2.     POMEZANIA MALBORK
  3.     BENIAMINEK 03 II STAROGARD GD.
  4.     GROM NOWY STAW
  5.     RODŁO KWIDZYN
  6.     POGOŃ PRABUTY
  7.     KP WANDOWO
  8.     SOBIESKI GNIEW
  9.     WIETCISA SKARSZEWY

TRAMPKARZ C1 Malbork – Start Ligi 31.08.2019r.

  1.     AP MALBORK
  2.     GROM NOWY STAW
  3.     SUPRA KWIDZYN
  4.     ORŁY TCZEW
  5.     SOBIESKI GNIEW
  6.     ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD
  7.     UNIA TCZEW
  8.     MKS GRYF TCZEW
  9.     KP II STAROGARD Gd.
  10.     BENIAMINEK 03 STAROGARD Gd.

TRAMPKARZ C2 Malbork – SYETEM 4 RUNDOWY (Mecz i rewanż w jednej rundzie) – Start ligi 17/18.08.2019

  1.     ORZEŁ SUBKOWY
  2.     POWIŚLE DZIERZGOŃ
  3.     GRYF TCZEW
  4.     RODŁO KWIDZYN
  5.     POGOŃ PRABUTY
  6.     CZARNI PRZEMYSŁAW
  7.     JEDYNKA PELPLIN

MŁODZIK D1 gr.1 - Malbork

  1.     MORZE STEGNA
  2.     POWIŚLE-PAWLICE-RAKOWIEC
  3.     POMEZANIA MALBORK
  4.     KS CZERNIN
  5.     SPOJNIA SADLINKI
  6.     GROM NOWY STAW
  7.     RODŁO KWIDZYN
  8.     BŁEKITNI STARE POLE
  9.     OLIMPIA SZTUM
  10.     ŻUŁAWY NOWY DWÓR GD

MŁODZIK D1 gr.2 - Malbork

  1.     GRYF TCZEW
  2.     BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
  3.     WIERZYCA PELPLIN
  4.     KERAMZYT SZPRUDOWO
  5.     ORŁY TCZEW
  6.     POGOŃ SMĘTOWO
  7.     KP STAROGARD GD.
  8.     DSPN KWIDZYN
  9.     SUPRA KWIDZYN
  10.     UNIA TCZEW

MŁODZIK D2 gr.1

  1.     OLIMPICO MALBORK
  2.     POGOŃ PRABUTY
  3.     POMEZANIA MALBORK
  4.     BŁĘKITNI KMIECIN
  5.     AP MALBORK
  6.     GRYF TCZEW
  7.     BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.
  8.     CZARNI PRZEMYSŁAW
  9.     KP I STAROGARD GD

MŁODZIK D2 gr.2 – Malbork

  1.     ORZEŁ SUBKOWY
  2.     GRYF II TCZEW
  3.     BENIAMINEK 03 II STAROGARD GD.
  4.     RODŁO KWIDZYN
  5.     WIERZYCA PELPLIN
  6.     AP MB TCZEW
  7.     POGOŃ TCZEW
  8.     POGOŃ SMĘTOWO
  9.     KP II STAROGARD GD
  10.     DSPN KWIDZYN


Źródło: Pomorski ZPN
Komentarze:

~Pomka (niezalogowany)  09.07.2019, 23:38
Brakuje Kulic, Majewa, Rywałda i rezerw Skarszew

~futbolista (niezalogowany)  10.07.2019, 01:52
po obliczeniu kosztow, no i dobrze! :idea: :idea:

~Kopacz (niezalogowany)  10.07.2019, 06:58
Teraz każdy liczy się z kosztami, bardzo fajnie podzielone grupy młodzieżowe zwłaszcza w najmłodszych grupach, Klasa B też spoko.

~Marek (niezalogowany)  10.07.2019, 10:05
Jedynka Pelplin tylko jeden zespół? O co kaman?

~Kazek (niezalogowany)  10.07.2019, 17:38
Kulice grają Gdańsk D1 grupa 5

~Fanx (niezalogowany)  10.07.2019, 20:51
Jedynka Pelplin 4 drużyny w rozgrywkach turniejowych :D

~Marek (niezalogowany)  10.07.2019, 21:13
W jakich grupach? 🤪

~Radosław (niezalogowany)  12.07.2019, 17:51
Gdańsk już ma też podział na grupy

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE