MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
3. lipca 2019 22:00

Wstępne składy lig oraz licencje na sezon 2019/2020 (aktualizacja 03.07)

Znamy wszystkie rozstrzygnięcia w temacie awansów i spadków w pomorskich rozgrywkach.

Jednak już dziś publikujemy wstępny podział lig na sezon 2019/2020. W tym artykule będziemy na bieżąco aktualizować sytuację, a także śledzić przebieg procedury licencyjnej.

Objaśnienia:

  • kolor zielony - klubowi przyznano licencję do ligi, w której będzie występował w sezonie 2019/2020, licencja upoważnia także do gry w lidze niższej (dotyczy spadkowiczów)
  • kolor czerwony - klubowi odmówiono przyznania licencji do ligi, w której będzie występował w sezonie 2019/2020 bądź do ligi niższej (w przypadku spadkowiczów) lub wyższej (dotyczy beniaminków)
  • kolor czarny - klub nie złożył wniosku lub wniosek nie został rozpatrzony lub klubowi przyznano licencję do ligi, w której występował w sezonie 2019/2020 (dotyczy beniaminków), a wniosek do wyższej ligi nie został rozpatrzony

Ekstraklasa

  1. Piast Gliwice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  2. Legia Warszawa - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem finansowym
  3. Lechia Gdańsk - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  4. Jagiellonia Białystok - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  5. Cracovia Kraków - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  6. Zagłębie Lubin - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  7. Pogoń Szczecin - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym
  8. Lech Poznań - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  9. Wisła Kraków - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem finansowym
  10. Korona Kielce - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  11. Górnik Zabrze - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  12. Śląsk Wrocław - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem finansowym
  13. Arka Gdynia - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r.
  14. Wisła Płock - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym
  15. Raków Częstochowa (beniaminek) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 24.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym
    • rozgrywanie meczów w roli gospodarza przez Klub Raków Częstochowa na stadionie w Bełchatowie przy ul. Sportowej 3.
  16. ŁKS Łódź (beniaminek) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 24.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym

I liga

  1. Miedź Legnica (spadkowicz) - licencja Ekstraklasowa przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym
  2. Zagłębie Sosnowiec (spadkowicz) - licencja Ekstraklasowa przyznana na posiedzeniu w dniu 14.05.2019r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym  + Sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty 5.000 zł za naruszenie kryterium F.01 Podręcznika Licencyjnego.
  3. Stal Mielec - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem z zakresu personelu i administracji + nałożyć na Klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 10.000 zł w związku z naruszenie kryterium P.06 oraz I.10 Podręcznika Licencyjnego.
  4. Sandecja Nowy Sącz - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym
  5. GKS Jastrzębie - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem sportowym
  6. Podbeskidzie Bielsko-Biała - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  7. GKS Tychy - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  9. Puszcza Niepołomice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  10. Chojniczanka Chojnice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym
  11. Stomil Olsztyn - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem finansowym, sportowym i infrastrukturalnym + nałożyć na Klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 8.000 zł w związku z naruszeniem kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego
  12. Odra Opole - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  13. Warta Poznań - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem finansowym (na stadionie INEA w Poznaniu) + nałożyć na Klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 5.000 zł w związku z naruszenie kryterium F.01 Podręcznika Licencyjnego
  14. Chrobry Głogów - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  15. Wigry Suwałki - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
  16. Radomiak Radom (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym + nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty łącznej kwoty 4.000 zł w związku z naruszeniem kryterium F.05 oraz kryteriów infrastrukturalnych Podręcznika Licencyjnego.
    • I ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym, sportowym i finansowym.
  17. Olimpia Grudziądz (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem finansowym.
    • I ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem finansowym.
  18. GKS Bełchatów (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem finansowym.
    • I ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem finansowym i z zakresu personelu i administracji.
    • 25.06. 2019r. Komisja postanowiła zdjąć nadzór z zakresu personelu i administracji z klubu PGE GKS Bełchatów.

II liga

  1. Bytovia Bytów (spadkowicz) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem finansowym.
  2. GKS Katowice (spadkowicz) - licencja I ligowa przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r. z nadzorem sportowym,
  3. Garbarnia Kraków (spadkowicz) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 30.05.2019r.
    • rozgrywanie meczów w roli gospodarza przez Klub Garbarnia Kraków na stadionie w Krakowie przy ul. Rydlówka 23.
  4. Elana Toruń - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym + nałożyć na klub sankcję regulaminowe w postaci obowiązku zapłaty kwoty łącznej
    w wysokości 3.000 zł za naruszenie kryteriów P.07 i F.04 Podręcznika Licencyjnego.
    • Uwzględniła odwołanie Klubu Elana Toruń i uchyliła nałożoną sankcję finansową w wysokości 1.000 zł za naruszenie kryterium P.07 Podręcznika Licencyjnego.
  5. Widzew Łódź - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem finansowym + nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 10.000 zł
    w związku z naruszeniem kryteriów F.01, F.03 i F.04 Podręcznika Licencyjnego.
    • Uwzględniła odwołanie Klubu Widzew Łódź i zdjęła nałożony na Klub nadzór finansowy i zmniejszyła sankcję finansową z 10.000 zł do 5.000 zł.
  6. Pogoń Siedlce - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem sportowym + nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 1.000 zł za naruszenie kryterium F.04 Podręcznika Licencyjnego.
  7. Stal Stalowa Wola (na stadionie w Boguchwale) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r.
  8. Znicz Pruszków - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym i sportowym.
  9. Górnik Łęczna - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r.
  10. Resovia Rzeszów - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r.
  11. Skra Częstochowa - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym + nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty łącznej kwoty
    w wysokości 3.000 zł w związku z naruszeniem kryterium F.01 oraz kryteriów infrastrukturalnych Podręcznika Licencyjnego.
  12. Błękitni Stargard - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r.
  13. Olimpia Elbląg - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym + nałożyć na klub sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty kwoty 3.000 zł za naruszenie kryterium I.23 Podręcznika Licencyjnego.
  14. Gryf Wejherowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 04.06.2019r.
  15. Legionovia Legionowo (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 25.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym, sportowym i z zakresu personelu i administracji.
  16. Lech II Poznań (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym. Druga drużyna Lecha Poznań będzie rozgrywać swoje mecze w roli gospodarza na stadionie we Wronkach.
  17. Górnik Polkowice (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym i sportowym.
  18. Stal Rzeszów (beniaminek) - II ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 14.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym i sportowym.

IIi liga grupa II

  1. KKS Kalisz - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN
  2. Radunia Stężyca - licencja przyznana 20.05.2019r. przez Wielkopolski ZPN
  3. Kotwica Kołobrzeg
  4. Mieszko Gniezno - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  5. Polonia Środa Wielkopolska - licencja przyznana 20.05.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  6. Świt Skolwin (Szczecin) - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN
  7. Bałtyk Gdynia - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN
  8. Sokół Kleczew - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  9. KP Starogard Gdański - licencja przyznana 20.05.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  10. Pogoń II Szczecin
  11. Górnik Konin
  12. Bałtyk Koszalin
  13. Jarota Jarocin - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  14. Gwardia Koszalin - licencja przyznana 15.06.2019r. przez Wielkopolski ZPN
  15. Grom Nowy Staw (beniaminek) - IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyposażenia obiektu w wydzielony sektor kibiców gości zgodnie z przepisami licencyjnymi oraz zmianę lokalizacji sektora VIP w terminie do 31.07.2019 r.
  16. Chemik Police (beniaminek)
  17. Unia Janikowo (beniaminek)
  18. Nielba Wągrowiec (beniaminek) - IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.05.2019r. przez Wielkopolski ZPN

IV liga

  1. Wierzyca Pelplin (spadkowicz) - licencja III ligowa przyznana 20.05.2019r. przez Wielkopolski ZPN z nadzorem infrastrukturalnym
  2. Gryf Słupsk - IV ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia kierownika ds. bezpieczeństwa oraz spikera zawodów piłkarskich,
  3. GKS Przodkowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  4. Stolem Gniewino - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyposażenia obiektu w wydzielony sektor kibiców gości zgodnie z przepisami licencyjnymi w terminie do 31.07.2019 r.
  5. Lechia II Gdańsk - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  6. Arka II Gdynia - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  7. Powiśle Dzierzgoń - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  8. Kaszubia Kościerzyna - IV ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. wadliwy wniosek, brak opłaty za wydanie licencji, brak wyciągu z rejestru stowarzyszenia.
  9. Jantar Ustka - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem prawnym oraz infrastrukturalnym w zakresie modernizacji zaplecza socjalnego w terminie do 31.07.2019 r.
  10. Wikęd Luzino - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  11. Gedania Gdańsk - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  12. Pogoń Lębork - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  13. GKS Kowale - IV ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. klub nie przedłożył dokumentów potwierdzających prawo do korzystania z obiektu spełniającego wymogi infrastrukturalne oraz brak szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  14. Jaguar Gdańsk - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wyznaczenia i wygrodzenie w sposób trwały przejścia zawodników i sędziów z szatni na pole gry w terminie do 31.07.2019 r.
  15. Wda Lipusz - IV ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, brak oświadczenia dotyczącego kryterium prawnego oraz wyciągu z rejestru stowarzyszenia, brak dokumentów potwierdzających prawo do korzystania z obiektu spełniającego wymogi infrastrukturalne, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentu potwierdzającego uprawnienia spikera zawodów piłkarskich,
  16. Cartusia Kartuzy (beniaminek) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
    • IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji oraz infrastrukturalnym,
  17. Gwiazda Karsin (beniaminek) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie wygrodzenia obiektu od strony trybun oraz wykonania bram wejściowych na obiekt w terminie do 31.07.2019 r,
    • IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji oraz infrastrukturalnym,
  18. Lipniczanka Lipnica (beniaminek) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie dostosowania nawierzchni pola gry do wymogów niniejszego kryterium w terminie do 31.07.2019 r,
    • IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji oraz infrastrukturalnym,

V liga grupa Gdańsk I

  1. Orkan Rumia MKS (spadkowicz) - IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  2. GKS Kolbudy (spadkowicz) - IV ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentu potwierdzającego uprawnienia szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  3. MKS Władysławowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  4. Wietcisa Skarszewy - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  5. Orlęta Reda - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  6. Potok Pszczółki - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  7. Sztorm Mosty - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Czarni Pruszcz Gdański - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  9. Bałtyk II Gdynia - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku,
  10. Zenit Łęczyce - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  11. Sporting Leźno - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  12. Orzeł Trąbki Wielkie - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  13. Sopocka Akademia Piłkarska (beniaminek) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne (beniaminek) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  15. GLKS Różyny (beniaminek) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  16. GTS Mokry Dwór (beniaminek) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • V ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. - zgłoszony obiekt piłkarski nie spełnia wymogów infrastrukturalnych.

V liga grupa Gdańsk II

  1. Pomezania Malbork - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  2. Sokół Zblewo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  3. Wisła Tczew - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  4. Chojniczanka II Chojnice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  5. Orzeł Subkowy - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  6. Beniaminek 03 Starogard Gdański - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Żuławy Nowy Dwór Gdański - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  8. Tęcza Brusy - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  9. Powiśle II Dzierzgoń
  10. Keramzyt Szprudowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  11. Czarni Przemysław - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z sankcją regulaminową w kary pieniężnej w wysokości 200,00zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego (wniosek złożono 5 dni po terminie wynikającym z właściwych przepisów),
  12. Spójnia Sadlinki - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  13. Meteor Pinczyn (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  14. Victoria Kaliska (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  15. Mady Ostaszewo (beniaminek) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  16. Relax Ryjewo (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,

V liga grupa Słupsk

  1. Bytovia II Bytów (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  2. Anioły Garczegorze (spadkowicz) - IV ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku oraz nadzorem infrastrukturalnym w zakresie dostosowania nawierzchni pola gry do wymogów niniejszego kryterium w terminie do 31.07.2019 r,
  3. Start Miastko - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  4. Sparta Sycewice - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w związku ze zgłoszeniem obiektu zastępczego w Bruskowie Wielkim,
  5. Mysliwiec Tuchomie - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  6. Piast Człuchów - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  7. Chrobry Charbrowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  8. Sokół Wyczechy - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  9. Karol Pęplino - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  10. MKS Debrzno - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  11. Zawisza Borzytuchom - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  12. Jantaria Pobłocie - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z sankcją regulaminową w kary pieniężnej w wysokości 300,00zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego (wniosek złożono 9 dni po terminie wynikającym z właściwych przepisów),
  13. Barton Barcino (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym - obiekt zastępczy w Kępicach,
  14. Echo Biesowice (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  15. Kaszubia Studzienice (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  16. GTS Czarna Dąbrówka (beniaminek) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,

Klasa A - Gdańsk I

  1. Ogniwo Sopot - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020
  2. Dragon Bojano - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  3. Kamionka Sopot - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnych z zakresie przedłożenia umowy na korzystanie z obiektu sportowego przez cały sezon w terminie do 15.07.2019r.
  4. GOSRiT II Luzino
  5. Akademia Sportowa Pomorze - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  6. Start Mrzezino - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  7. Eko-Prod Szemud - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  8. Klif Chłapowo - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  9. Sokół Bożepole Wielkie - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  10. Zatoka Puck - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  11. Kaszubia Starzyno - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  12. Solar Władysławowo (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium infrastrukturalnego,
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  13. Wicher Wierzchucino (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020
  14. OKS Janowo (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji,
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
  15. KS Chwaszyczno (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.

Klasa A - Gdańsk II

  1. Portowiec Gdańsk (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z sankcją regulaminową w kary pieniężnej w wysokości 400,00zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego (wniosek złożono 13 dni po terminie wynikającym z właściwych przepisów),
  2. Polonia Gdańsk (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  3. Gedania II Gdańsk (spadkowicz)
  4. GKS Sierakowice (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  5. KS Mściszewice - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, bark aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń, brak w zakresie kryterium sportowego zgłoszenia drużyny młodzieżowej do rozgrywek związkowych, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, bark stosownie do wymogu kryterium infrastrukturalnego umowy na korzystanie z obiektu piłkarskiego oraz kwestionariusza infrastrukturalnego, klub nie przedłożył, potwierdzonych przez księgowość Pomorskiego ZPN, dokumentu, że na klubie nie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  6. Wisła Długie Pole - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  7. Amator Kiełpino - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  8. GTS Goszyn - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  9. Osiczanka Osice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  10. Orzeł Straszyn - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  11. KS Sulmin - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  12. GKS II Kowale (beniaminek)
  13. Grom Trutnowy (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
  14. FC Gowidlino (beniaminek) - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
    • B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji oraz infrastrukturalnym i sankcją regulaminową kary pieniężnej w wysokości 650,00 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020

Klasa A - Gdańsk III

  1. Sławek Borzechowo (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  2. Borowiak Czersk (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  3. Radunia II Stężyca - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  4. Styna Godziszewo - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  5. Jantar Pawłowo - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  6. Kolejarz Chojnice - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  7. GKS Bobowo - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  8. KS Skorzewo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. Wierzyca Stara Kiszewa - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w związku potrzebą monitorowania przedłużenia uprawnień szkoleniowca pierwszego zespołu,
  10. Wda Czarna Woda - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  11. KS Grabowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  12. Santana Wielki Klincz (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z sankcją ostrzeżenia za naruszenie procedury procesu licencyjnego,
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  13. Agra Ostrowite (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020
  14. Nowi Nowa Cerkiew (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.

Klasa A - Malbork IV

  1. Pogoń Prabuty (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie monitorowania przedłużenia umowy na prawo do korzystania z obiektu sportowego przez cały sezon.
  2. Błękitni Stare Pole - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  3. Wisła Korzeniewo - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  4. Delta Miłoradz - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  5. Olimpia Sztum - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  6. LKS Waplewo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Rodło Kwidzyn - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Rodło Trzciano - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak zaplecza socjalnego dla drużyn i sędziów odpowiadającego wymogom kryterium infrastrukturalnego.
  9. Mewa Gniew - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  10. Ruch Gościszewo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym personelu i administracji w związku potrzebą monitorowania przedłużenia uprawnień szkoleniowca pierwszego zespołu,
  11. Świt Radostowo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  12. Nogat Malbork (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z sankcją ostrzeżenia za naruszenie procedury procesu licencyjnego,
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020
  13. Skra Kończewice (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020
  14. GKS Gardeja (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  15. Pogoń Smętowo (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium infrastrukturalnego,
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021

Klasa A - Słupsk I

  1. Błękitni Główczyce (spadkowicz) - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy Okręgowej - dotyczy posiedzenia z dnia 31.05.2019r.
    • V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z sankcją regulaminową w kary pieniężnej w wysokości 600,00zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego (wniosek złożono 22 dni po terminie wynikającym z właściwych przepisów)
  2. Słupia Kobylnica (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  3. Stal Jezierzyce (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym w zakresie monitorowania przebudowy obiektu sportowego w Jezierzycach w terminie do 31.07.2019 r.
  4. KS Damnica - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  5. KS Włynkówko - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnych z zakresie wyposażenia obiektu w toalety udostępnione dla publiczności,
  6. Polonez Bobrowniki - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  7. Unison Machowino - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  8. Wybrzeże Objazda - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  9. Sokół Szczypkowice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  10. Rowokół Smołdzino - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z sankcją regulaminową kary pieniężnej w wysokości 500,00 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego,
  11. Garbarnia Kępice - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  12. Pomorze Potęgowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  13. Słupia Charnowo (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnym,
  14. Szansa Siemianice (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.

Klasa A - Słupsk II

  1. Leśnik Cewice (spadkowicz) - V ligowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r.
  2. Brda Przechlewo (spadkowicz) - V ligowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. brak opłaty za wydanie licencji, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, klub nie przedłożył, potwierdzonych przez księgowość Pomorskiego ZPN, dokumentu, że na klubie nie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
  3. Arkonia Pomysk Wielki - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, brak w stosunku do wymogów infrastrukturalnych wyposażenia obiektu w toalety udostępnione dla publiczności oraz indywidualne miejsca siedzące dla publiczności,
  4. Czarni Czarne - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
    • klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21 i 27.06.2019r.
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020 z sankcją regulaminową kary pieniężnej w wysokości 500,00 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego
  5. Sparta Konarzyny - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnych z zakresie wyposażenia obiektu w toalety udostępnione dla publiczności i indywidualne miejsca siedzące dla publiczności,
  6. Zenit Redkowice - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  7. Magic Niezabyszewo - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, brak w stosunku do wymogów infrastrukturalnych wyposażenia obiektu w toalety udostępnione dla publiczności oraz indywidualne miejsca siedzące dla publiczności,
  8. Skotawa Budowo - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, klub nie przedłożył, potwierdzonych przez księgowość Pomorskiego ZPN, dokumentu, że na klubie nie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
  9. Dolina Gałąźnia Wielka - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  10. LKS Łebunia - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  11. Pogoń II Lębork
  12. Orkan Gostkowo (po wygraniu baraży 2:0 vs Dąb Kusowo 29.06.2019r. godz. 17:30) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  13. Grom Nakla (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
    • A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  14. Victoria Dąbrówka (beniaminek) - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak aktualnego wyciągu z rejestru stowarzyszeń, brak w zakresie kryterium sportowego zgłoszenia drużyny młodzieżowej do rozgrywek związkowych, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję, bark stosownie do wymogu kryterium infrastrukturalnego umowy na korzystanie z obiektu piłkarskiego oraz kwestionariusza infrastrukturalnego, klub nie przedłożył, potwierdzonych przez księgowość Pomorskiego ZPN, dokumentu, że na klubie nie ciążą nieuregulowane, przeterminowane zobowiązania finansowe wobec Związku,
    • A klasowa licencja przyznana w komunikacie z dnia 03.07.2019r. na sezon 2019/2020

Klasa B - Gdańsk I

  1. Latarnik Choczewo (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  2. Kaszuby Połchowo (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  3. KKS Koleczkowo - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  4. Stolem II Gniewino
  5. Norda Karwia - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  6. Huragan Smolno - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Sokół Strzelno - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Puma Darżlubie - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak zaplecza socjalnego dla drużyn i sędziów odpowiadającego wymogom kryterium infrastrukturalnego.
    • B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  9. Ajax Leśniewo - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak zaplecza socjalnego dla drużyn i sędziów odpowiadającego wymogom kryterium infrastrukturalnego.
  10. GKS Linia - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
    • B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  11. Relaks Mechowo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  12. Arka Prusewo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem prawnym,

Klasa B - Gdańsk II

  1. GKS Żukowo (spadkowicz) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  2. GKS II Sierakowice (spadkowicz)
  3. GKS II Kolbudy (spadkowicz)
  4. Celtic Reda - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  5. Amigo Przyjaźń - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium infrastrukturalnego,
  6. Pomorzanin Gdynia - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Jaguar II Gdańsk
  8. Zaspa Gdańsk - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. Morena Gdańsk - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  10. KP Gdynia - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji,
  11. Sztorm II Mosty
  12. UKS Klukowo - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  13. ? Santos Gdańsk - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem prawnym,

Klasa B - Gdańsk III

  1. Sokół Ełganowo (spadkowicz) - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego ważną licencję,
  2. GKS Trąbki Wielkie (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  3. GTS Rotmanka - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  4. Portowiec II Gdańsk
  5. Wisła Steblewo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  6. EPT Grabiny Zameczek - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  7. Osiczanka II Osice
  8. GTS Juszkowo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. Oruński KP - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
  10. GTS Pruszcz Gdański - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  11. GTS Rokitnica - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji,
  12. KS Wocławy - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
  13. Korona Cedry Małe (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  14. AP GKS Kowale (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.

Klasa B - Gdańsk IV

  1. Gryf Goręczyno (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  2. Orzeł Gołubie - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  3. Huragan Nowe Polaszki - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  4. Ceramik Łubiana - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem finansowym,
  5. LZS Bytonia - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  6. Grom Kleszczewo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji,
  7. Budmar Bytonia - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Słupia Sulęczyno - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. Piaski Wąglikowice (beniaminek) - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  10. ? Cartusia II Kartuzy
  11. ? Amator II Kiełpino

Klasa B - Gdańsk V

  1. MKP Szlachta (spadkowicz) - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
    • B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. z sankcją regulaminową kary pieniężnej w wysokości 300,00 zł za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego,
  2. Brda Rytel (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  3. Unia Klawkowo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  4. Czarni Piece - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  5. Grom Leśno - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem prawnym,
  6. Brda Wielkie Chełmy - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Piast II Człuchów
  8. Olimpia Czersk - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  9. Meteor Silno - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak wniesienia opłaty za przyznanie licencji, brak aktualnego wyciągu z rejestru, brak obowiązującej umowy na korzystanie z obiektu sportowego, brak oświadczenia 10.2.4 dotyczącego kryteriów personalnych,
  10. Perła Czyczkowy - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  11. Orkan Huta - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  12. Zieloni Łąg - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
    • B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.
  13. Czarni Ostrowite (beniaminek) - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  14. Sokół Lubnia (beniaminek) - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji,

Klasa B - Malbork VI

  1. Korona Rywałd (spadkowicz) - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy A - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
  2. Start Kulice (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  3. Powiśle Stary Targ - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  4. Real Myszewo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  5. Tęcza Szropy - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  6. Jurand Lasowice - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  7. AP Malbork - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. KS Czernin - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  9. Bałtyk Sztutowo - licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  10. Lisovia Lisewo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  11. Wisła Drewnica
  12. Orzeł Ząbrowo - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  13. Błyskawica Postolin - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  14. Centrum Pelplin - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak wniesienia opłaty za przyznanie licencji, brak obowiązującej umowy na korzystanie z obiektu sportowego, brak oświadczenia 10.2.4 dotyczącego kryteriów personalnych, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych oraz zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję, brak oświadczenia 10.2.5 dotyczącego kryteriów finansowych potwierdzonego przez księgowość Pomorskiego ZPN,

Klasa B - Malbork VII

  1. Wietcisa II Skarszewy
  2. Powiśle II Pawlice-Rakowiec - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  3. WKS Lignowy Szlacheckie - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  4. Sokół Lubichowo - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
    • B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r. - brak stosownie do wymogów kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających uprawnienia koordynatora służb klubowych, brak dokumentu, potwierdzonego przez księgowość Pomorskiego ZPN, o braku przeterminowanych zobowiązań finansowych wobec Związku, brak opłaty za wydanie licencji klubowej.
  5. GKS Straszewo - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  6. Szpak Skórcz - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. OTS Osiek - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Orzeł Radziejewo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. KP Wandowo - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  10. Sobieski Gniew - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  11. Piast Majewo - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
  12. Orzeł Borkowo - ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  13. Błękitni Kmiecin (beniaminek) - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających zaangażowanie szkoleniowca posiadającego stosowną i ważną licencję,
  14. Supra Kwidzyn (beniaminek) - B klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak obowiązującej umowy na korzystanie z obiektu sportowego

Klasa B - Słupsk I

  1. Diament Trzebielino (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  2. Granit Kończewo (spadkowicz) - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  3. Dąb Kusowo (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem infrastrukturalnych z zakresie wyposażenia obiektu w toalety udostępnione dla publiczności
  4. Gryf II Słupsk
  5. Sokół Kuleszewo - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. z nadzorem finansowym,
  6. KS Zaleskie - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. Smoki Podole Małe - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. SSPN Malczkowo - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  9. Victoria Słupsk - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  10. Skotawia Dębnica Kaszubska - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony

Klasa B - Słupsk I

  1. GKS Kołczygłowy (spadkowicz) - A klasowa licencja odmówiona na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r. brak obowiązującej umowy na korzystanie z obiektu sportowego - brak opłaty za wydanie licencji, brak w zakresie kryterium sportowego zgłoszenia drużyny młodzieżowej do rozgrywek związkowych, brak stosownie do wymogów z zakresu kryterium dotyczącego personelu i administracji dokumentów potwierdzających szkoleniowca pierwszego zespołu posiadającego stosowną licencję,
  2. Start Łebień (spadkowicz) - A klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  3. Błękitni Motarzyno - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  4. Urania Udorpie - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  5. Kaszubia II Studzienice
  6. Baza 44 Siemirowice - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  7. KS II Damnica - A klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  8. Granit Koczała - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 31.05.2019r. na sezony 2019/2020 i 2020/2021
  9. WKS Nożyno - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony

Inne (np. drużyny wycofane w seoznie 2018/2019 lub nowo zgłoszone nieprzydzielone drużyny)

  1. GTS Przywidz - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony
  2. Lider Rychnowy - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21 i 27.06.2019r.z nadzorem dotyczącym kryterium personelu i administracji oraz infrastrukturalnym,
  3. AP KP Gdynia - B klasowa licencja przyznana na posiedzeniu w dniu 21.06.2019r.
  4. Grab Grapice - B klasa Słupsk I - klub nie wnioskował o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach klasy B - dotyczy posiedzenia z dnia 21.06.2019r.
  5. Unia Korzybie - B klasowa ważna licencja na sezon 2019/2020 uzyskana w 2018 roku na dwa sezony


Źródło: PZPN, Pomorski-ZPN, Wielkopolski ZPN, Zachodniopomorski ZPN, Kujawsko-pomorski ZPN.
Autor: Sev
Komentarze:

tropic  30.06.2019, 20:14
GKS Kowale mają już licencję, wystarczy poczytać komunikaty Pomorskiego Związku Piłki Nożnej

~xxx (niezalogowany)  30.06.2019, 20:14
Ile jest prawdy w tym, że GROM NOWY STAW nie przystapi do rozgrywek III Ligi? Gryf Słupsk i Stolem Gniewino też nie są zainteresowane. To prawda, czy tylko plotki?

Sev22  30.06.2019, 20:17
@tropic Linkuj źródło ;)

~Werkul (niezalogowany)  30.06.2019, 20:18
Z Gromem prawda. Nie ma siana.

~heniek (niezalogowany)  30.06.2019, 20:19
Też tak słyszałem. Niezle jaja. Pomoc Przodkowo ma grać.

~xxx (niezalogowany)  30.06.2019, 20:19
Jeśli to prawda, to będą zmiany w IV lidze (WDA Lipusz?) i niższych ligach?

~Brr (niezalogowany)  30.06.2019, 20:26
Dlaczego wg tej rozpiski Oks i Chwaszczyno jest w A klasie w grupie Gdańsk II? W kalendarzu podanym przez Pomorski ZPN w grupie I będzie 16 zespołów. Czyli OKS i Chwaszczyno będą w 1 grupie.

gonzales  30.06.2019, 20:27
Chyba błąd, bo Janowo i Chwaszczyno powinny być w 1 grupie A klasy, tak jest w ramowym kalendarzu opublikowanym przez związek.

~Kopacz (niezalogowany)  30.06.2019, 21:45
Czy te grupy to związek ustala na chybił trafił? Bo tak to wygląda.
Np:
klasa a gr II:
Osice - Gowidlino - odległość 85 km !

Klasa a gr I:
Portowiec - Władysławowo 66 km

Klasa b gr III:
Sierakowice - Mosty 67 km



~Amator (niezalogowany)  30.06.2019, 22:12
Santos będzie grać w B klasie. Do tego do IV grupy dojdą rezerwy Cartusii i a
Amatora Kiełpino

~Amator (niezalogowany)  30.06.2019, 22:49
Ponadto Portowiec będzie przydzielony do II grupy A klasy

~Amator (niezalogowany)  01.07.2019, 06:37
Według mnie z A I powinna spaść jeszcze Kaszubia Starzyno zaś z A IV Świt Radostowo. Natomiast GKS II Sierakowice w gr.IV, a GKS II Kolbudy w III B klasy.

~Bert (niezalogowany)  01.07.2019, 08:42
Amator skąd masz takie informację o Portowcu w grupie II?

Mirek57  01.07.2019, 10:32
A gdzie są B klasowe AP Kolbudy które otrzymały licencje.Chyba powinny być w B III

~Rumia (niezalogowany)  01.07.2019, 11:19
Szacunek dla Orkana za to, że za każdym razem licencje są ogarnięte pod tym względem P. Formella zawsze ogarnięty.
Jak dla mnie ten człowiek powinien spróbować przebudować zespół i powierzyć go trenerowi, który nie da wejść sobie na glowe. Miejmy nadzieje, że w 5 lidze Orkan nie będzie odstawał pozimem od np. Redy czy Władysławowa i zakeci się w pierwszej 5

~uśmiechnięty (niezalogowany)  01.07.2019, 11:31
Jak tam Grom? Budżet dopięty na III ligę? Chyba taj kasy jest z 1 milion? Za taka kasę można już w III lidze trochę pograć. Jakieś konkretne info w tej sprawie?

~Barti (niezalogowany)  01.07.2019, 12:34
A ja Wam mówię że któryś ze spadkowiczów z I grupy okręgówki zostanie przydzielony do a klasy gr I ( i wcale to nie musi być Portowiec)

~Barti (niezalogowany)  01.07.2019, 13:43
Janowo i Chwaszczyno będą w I grupie..
Kto wie czy za chwile nie odpanie jedna z ekip i okręgówki gr I...

~lewy (niezalogowany)  01.07.2019, 18:19
kopacz Związek nie od dziś robi wszystko na chybił trafił. Powinny być sztywne ramy kto gdzie gra tak jak śląski ozpn zrobił w swoich ligach.

~KSG (niezalogowany)  01.07.2019, 18:44
hmm, jest taki kocioł, że wychodzi na to, że Anioły mogą się utrzymać

~futbolista (niezalogowany)  01.07.2019, 18:47
jako milosnicy pilki, pozostawmy te sprawy oficjelom, ktorzy do tego powolani. naszum pragnieniem tylko to, by ponownie zawitac na meczach i z radoscia oczu oklaskiwac gre i to obydwu grajacych druzyn, no i bez podworkowego nacjonalizmu [ to chyba juz dobrze znacie ] ! :love: :love: :love:

~Amator (niezalogowany)  01.07.2019, 20:03
A dlaczego nie ma B klasy ze Słupska?

szekumba  01.07.2019, 20:09
Czarni Czarne nie mają zamiaru przystąpić do rozgrywek i czemu nie ma słupskiej B klasy ?


michałmichał  01.07.2019, 20:32
Witamy ponownie cedry na pokładzie

Srubinho  01.07.2019, 22:12
Gdzie jest Supra Kwidzyn?? :idea:

~Obserwator (niezalogowany)  01.07.2019, 23:37
Nie ma słupskiej b klasy bo nie wiadomo jak to ogarnąć, co raz mniej druzyn na dwie grupy :D Moze jeszcze ktoś wejdzie z b klasy do a klasy ze względu na Czarni Czarne

Mirek57  02.07.2019, 12:17
fajnie,że do B III dopisano Koronę ale ciągle panuje zamieszanie z 3 zespołami Kowal.Pierwsze grają w IV lidze,ich rezerwy awansowały do A klasy i grają na licencji 1 drużyny. Natomiast AP Kowale które właśnie otrzymały licencje 21.o6 na B klasę to odrębny twór sportowy.Ładnie zamieszali. Jeszcze pytanie gdzie klub TikiTaka Gdańsk przyjęty ostatnio do PZPN ?

~Widmo (niezalogowany)  02.07.2019, 16:40
4 A klasy to jak byk pasuje 8 B klas a nie 7! I skończyły by się problemy z raz 14 a raz 15 zespołami w A klasach. Ale to najwyraźniej za trudna matematyka. No i 14 zespołów w B klasie to jednak przesada.

~Widmo (niezalogowany)  02.07.2019, 16:42
4 A klasy to jak byk pasuje 8 B klas a nie 7! I skończyły by się problemy z raz 14 a raz 15 zespołami w A klasach. Ale to najwyraźniej za trudna matematyka. No i 14 zespołów w B klasie to jednak przesada.

Sev22  03.07.2019, 07:49
@Srubinho Mirek57 Poprawione to co pisaliście, Słupskie B klasy dziś wieczorem wrócą. TikiTaka Gdańsk chyba nie widnieje jeszcze na liście licencji w komunikatach?



kucov  03.07.2019, 12:40
Czarni Czarne licencja przyznana na dzisiejszym posiedzeniu z karą 500 zł

~Trójmiejski kibic (niezalogowany)  03.07.2019, 14:09
Sopocka Akademia Piłkarska nie wystartuje w V lidze, drużyna seniorów przestała istnieć. Klub usunął swoją stronę. W tej sytuacji GKS Sierakowice zostaje w lidze czy miejsce SAP-u zajmie Ogniwo Sopot?

~luj (niezalogowany)  03.07.2019, 14:56
KS Kamienica Królewska pozostaje

~Luj (niezalogowany)  03.07.2019, 14:59
:D :D :D

~cz.cz. (niezalogowany)  03.07.2019, 17:41
Czarni Czarne złożyli wniosek o licencję.

kincho  03.07.2019, 19:38
Czy Agra Ostrowite przystąpi do A klasy? Jeśli nie to kto zajmie jej miejsce?

~Widmo (niezalogowany)  03.07.2019, 20:34
4 A klasy to jak byk pasuje 8 B klas a nie 7! I skończyły by się problemy z raz 14 a raz 15 zespołami w A klasach. Ale to najwyraźniej za trudna matematyka. No i 14 zespołów w B klasie to jednak przesada.

~Ostaszewo (niezalogowany)  04.07.2019, 01:39
Ostaszewo też nie wystartuje w V lidze. Klub na skraju bankructwa, nie ma na pensje dla zawodników (zarząd zaproponował symboilczne 100 zł za mecz dla tych którzy zostaną) :) ! Trener już odszedł, zawodnicy również, większośc trenuje już w innych drużynach.

~Kumel (niezalogowany)  04.07.2019, 06:44
Ktoś wie co z Sopotem, że się wycofali? Pewnie jakaś grubsza sprawa, bo to był faworyt tej grupy...

~ziom (niezalogowany)  04.07.2019, 09:17
"Ostaszewo" - na skraju bankructwa to jesteś Ty - bankructwa umysłowego...

~lewy (niezalogowany)  04.07.2019, 12:06
widmo może 4ligę zmniejszyć do 16 zespołów. Okręgówka 4 grupy zwycięzcy awans do 4 ligi. A klasę może powiększyć do 8 grup.

~Amator (niezalogowany)  04.07.2019, 12:48
W komunikatach ds licencji w B klasie widziałem też Lidera Rychnowy, AP KP Gdynia. A co z Grabem Grapice, KS Wocławy, Oruńskim KP i Piastem Majewo?

Simon73  04.07.2019, 13:42
KS Wocławy i Oruński KP nie wystąpiły o licencję. Z tego co ktoś gdzieś szepnął, nie przystąpią do sezonu 2019/2020. Mam nadzieję, że jednak mimo problemów, zmobilizują się do startu ligi.

~Ostaszewo (niezalogowany)  04.07.2019, 14:48
Ziom zastanów się zanim coś napiszesz.jestem byłem zawodnikiem i pisze o faktach sam odszedłem jak zamiast pensji zaproponowano mi jakieś 100 zł zresztą każdy kto normalny tez to zrobił bo za 100 zł to sobie w B klasie można grać. Narazie nie macie ani trenera ani zawodników, no chyba ze ogórka liczysz :puke:

michałmichał  04.07.2019, 15:05
Według moich źródeł KS Wocławy w ogóle nie wystartuje. Prawdopodobnie drużyna została rozwiązana z powodu konfliktu z prezesem i trenerem

~kornik (niezalogowany)  04.07.2019, 15:23
Graba zjadły korniki :D

~Do Ostaszewo (niezalogowany)  04.07.2019, 17:08
Gosciu czy ja dobrze rozumiem że w 5 lidze grasz dla pieniędzy? Czy Ty jesteś normalny? :weirdo:

~Ostaszewo (niezalogowany)  04.07.2019, 20:44
Gram tam gdzie płacą, to mój zawód. Ty robisz to co robisz a ja gram w pilke , za 100 zł ciężko bylobt mi z tego żyć.

~ziom (niezalogowany)  04.07.2019, 21:47
"Ostaszewo" - jestes zwyklym trollem, a nie bylym zawodnikiem. I masz z doopy wyssane informacje :-)

~Amator (niezalogowany)  05.07.2019, 09:09
Nie zwracajcie uwagi na takich debili jak ten "Ostaszewo". Grać w ligach amatorskich dla pieniędzy to trzeba być idiota. Jak chce się z tego żyć to należy szukac miejsca w II lidze albo wyżej. Ale tam trzeba mieć umiejętności i charakter a taki troll widocznie nie ma. Skotawia jest przydzielona w B klasie słupskiej

~Ostaszewo (niezalogowany)  05.07.2019, 09:36
Trolem to jesteś ty. I dodatkowo biedakami juz jesteście a ja od biedy uciekam :O

~Adam (niezalogowany)  05.07.2019, 09:44
Potwierdzam to co pisze Ostaszewo, jeden wielki syf tam jest prezesa odstawili za lewe pieniądze które płacił pod stołem. A teraz zarząd myśli ze za parere marnych groszy uda się im utrzymać lige. A

~Maciek (niezalogowany)  05.07.2019, 09:50
Ostaszewo - hahahha, boisko lepiej zróbcie, bo jest coraz gorsze, jeszcze na początku cos sie u was działo a teraz roku na rok coraz gorzej

~Prymysław (niezalogowany)  05.07.2019, 10:05
Ostaszewo to tam gdzie: prezesem był sędzia, trenerem jest sędzia, i do udzielania pcha się sędzia. Wszyscy brzydcy i strasznie nieudolni, no bo w sumie kto inny idzie na sędziego - sam odpad społeczeństwa :)

~Bandzior (niezalogowany)  05.07.2019, 10:17
Ludziom już się dawno w głowach poprzewracało, V liga i zawodostwo hehe 😛

~Prorok (niezalogowany)  05.07.2019, 10:35
To bedzie czarny sezon dla pomorskiego futbolu. Z ekstraklasy spadnie Arka,z 1ligi Chojnice,z drugiej Gryf i Bytow,a z trzeciej Grom. I wedlug wizji futbolisty juz w niedalekiej przyszlosci wszystkie pomorskie spotkaja sie w 3lidze.

~lewy (niezalogowany)  05.07.2019, 12:21
oby 3 liga nie była tylko marzeniem drużyn z pomorza

~Prorok (niezalogowany)  05.07.2019, 13:06
~lewy i tak moze byc. Poszperaj w archiwalnych tabelach pierwszych trzech poziomow rozgrywek pilkarskich. Dawniej to glownie trojmiasto Arka,Baltyk, Lechia,a i oni znikneli na dlugo z pilkarskiej mapy polski. A o Bytovi,Chojnicach czy Wejherowie to nikt nie wiedzial o ich istnieniu,dopiero teraz jak sie pokazali na szczeblu centralnym.

~ziom (niezalogowany)  05.07.2019, 13:16
"Adam", "Maciek" i "Prymysław" - wszystkie wpisy z tego samego IP. Jakbys mial jaja to byś się chociaż prawdziwym imieniem podpisal

~futbolista (niezalogowany)  05.07.2019, 14:08
~Prorok,i oby sie twe proroctwa spelnily. i wcale to nie bedzie czarnoscia sezonu. bo to tylko sport i zabawa i bedzie fajnie jak za dawnych lat na Pomorzu. bo normalny milosnik pilki do doceni, majac pod reka wspanialy wybor pojscia na mecz, kazdej niedzieli. ligi bez znaczenia, wazne
ogladanie pilki, newt na Biskupiej Gorce. :idea: :idea:

~Adam (niezalogowany)  05.07.2019, 20:26
Ziom ty widzę coś słabo kumasz, trzymaj się pogadamy po sezonie

~piotr (niezalogowany)  06.07.2019, 07:33
pytanie do pomorski futbol... Kolejarz Chojnice zglosil rezerwy w B KLASIE czy bedzie to mozna zweryfikowac?

~sap_pytanie (niezalogowany)  06.07.2019, 16:34
może ktoś napisać co się stało w sopockiej akademii sportowej ?
widziałem kilka artykułów na trójmiasto ,skład mieli na min.4 ligę czy ego piłkarzy tam wygrało?

~Amator (niezalogowany)  06.07.2019, 20:30
Z tych wycofanych co mają aktualną licecję jest jeszcze Unia Korzybie

Arturo12  07.07.2019, 13:34
witam.czy unia korzybie startuje w rozgrywkach 2019/2020

~Amator (niezalogowany)  07.07.2019, 19:01
Drugie drużyny (rezerwy) otrzymują automatycznie licencję jesli otrzymuje takową pierwsza drużyna. Dotyczy to licencji wydawanej przez PomZPN. Lechia, Arka, Bytovia itd musiały dostawać na rezerwy bo pierwsze drużyny dostawały w PZPN...

~Serie a (niezalogowany)  07.07.2019, 21:03
Czy orientuje się ktoś z Was kiedy będą znane ostateczne składy poszczególnych lig?

~Zgrywus (niezalogowany)  07.07.2019, 21:53
Ostateczne sklady poszczegolnych lig beda wtedy kiedy je zobaczysz na pomorskim futbolu:-)

~futbolista (niezalogowany)  07.07.2019, 22:13
z tego co nam wiadomo, to ze sklaami nie jest tak prosto i szybko do zalatwienia. zlewaja sie na to rozne sprawy i problemy. oczywiscie beda te sklady znane na czas, badzmy wiec cierpliwi i czekajmy na decyzje Pom.Z. P.
czasami jest ciezko obliczyc koszta, czy warto, czy sie da rade. to bierze czas, bo i ewentualni sponsorzy, takze nad takowymi obliczeniami biora swoj czas. lecz ligi beda ! :love: :love:

~Amator (niezalogowany)  08.07.2019, 00:11
Do tego nie znalazłem Sobieskiego Gniew w wykazie drużyn, które otrzymały licencję na 2 lata w zeszłym roku (w I komunikacie Komisji Licencyjnej z tego roku). Chyba, że zapomnieli ich wpisać...

~lewy (niezalogowany)  08.07.2019, 11:58
ostateczny skład lig to i w OZPNie niewiedzą kiedy będą

Sev22  08.07.2019, 22:32
@Amator, odnośnie Sobieskiego:

https://tiny.pl/tdc7h

~Amator (niezalogowany)  09.07.2019, 10:17
Drużyny które nie mają jeszcze licencji:
A klasa - Grom Trutnowy
B klasa - KKS Koleczkowo, Ajax Leśniewo, Meteor Silno, Piaski Wąglikowice
B klasa (nie złożyli dokumentów) - Korona Rywałd, Oruński KP, KS Wocławy, Piast Majewo, Grab Grapice
B klasa (nie znalazłem w komunikatach) - Wisła Drewnica, Sobieski Gniew ???

~Pzpn (niezalogowany)  09.07.2019, 12:34
Spokojnie, do września mamy czas :roll:

~Amator (niezalogowany)  09.07.2019, 13:03
Dzięki Sev22 za informację. A czy ktoś wie jak z resztą ekip, które nie mają licencji? No i co z Wisłą Drewnica?

~Czarni Czarne (niezalogowany)  09.07.2019, 13:26
kiedy terminarz na serie A :D

~Amator (niezalogowany)  09.07.2019, 16:11
Lider Rychnowy gra również w B klasie. Jest też podział grup malborskich i brakuje tam Startu Kulice i Wietcisy II Skarszewy. Ktoś wie dlaczego?

Mirek57  10.07.2019, 20:18
ukazał się komunikat Pom.ZPN odnośnie grup gdańskich. Jawny błąd to umieszczenie ekipy z Żukowa w 2 grupach. W B2 i B3 . Coś to na kolanie tworzone.

~lewy (niezalogowany)  11.07.2019, 11:43
czyli jak co roku w związku burdel

numer07  11.07.2019, 11:46
Mirek57 Żukowo zgłosiło 2 drużyny do B klasy I jest w 2 grupie natomiast II w 3

Mirek57  11.07.2019, 19:42
07 dzięki za info.w zestawieniach zawsze drużyna rezerw podawana jest z nr.II .Tego w opisie PZPN zabrakło. Ciekawa sytuacja się teraz zrobiła jak wygląda np.gra zawodnikami i wymiana ich między ekipami i liczenie czasu gry?

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE