MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
11. marca 2019 23:00

UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwycięzcą Przodkowo Cup 2019 - rocznik 2010 i młodsi

Drużyna UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2019 w kategorii juniorów - rocznik 2010 i młodsi, który został rozegrany w sobotę 9 marca 2019 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 18 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Oskar Gnich (UKS GAP w Bruskowie Wielkim)

Najlepszy bramkarz: Konrad Kulawik (AP Marko-Gol Gdańsk)

Najlepszy zawodnik: Jan Jóskowski (Cartusia Kartuzy)

 

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Cartusia 1923 Kartuzy II 3 9 3 0 0 8 - 2
2. GKS Przodkowo 3 6 2 0 1 11 - 3
3. GKS III Przodkowo 3 3 1 0 2 6 - 9
4. Pokolenia Lechii Gdańsk A 3 0 0 0 3 0 - 11


Cartusia 1923 Kartuzy II 2-0 Pokolenia Lechii Gdańsk A
GKS Przodkowo 5-1 GKS III Przodkowo
GKS III Przodkowo 4-0 Pokolenia Lechii Gdańsk A
GKS Przodkowo 1-2 Cartusia 1923 Kartuzy II
Cartusia 1923 Kartuzy II 4-1 GKS III Przodkowo
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-5 GKS Przodkowo

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Pokolenia Lechii Gdańsk B 3 9 3 0 0 18 - 1
2. Sporting Leźno 3 6 2 0 1 11 - 7
3. Cartusia 1923 Kartuzy I 3 3 1 0 2 3 - 14
4. GKS II Przodkowo 3 0 0 0 3 1 - 11


GKS II Przodkowo 0-5 Sporting Leźno
Cartusia 1923 Kartuzy I 1-7 Pokolenia Lechii Gdańsk B
Sporting Leźno 0-7 Pokolenia Lechii Gdańsk B
GKS II Przodkowo 1-2 Cartusia 1923 Kartuzy I
Cartusia 1923 Kartuzy I 0-6 Sporting Leźno
Pokolenia Lechii Gdańsk B 4-0 GKS II Przodkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. AP Marko-Gol Gdańsk 4 12 4 0 0 20 - 0
2. Olimpia Elbląg 4 9 3 0 1 7 - 4
3. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 4 6 2 0 2 5 - 10
4. FC Gowidlino 2011 4 3 1 0 3 4 - 14
5. AP Piekarczyk II Elbląg 4 0 0 0 4 2 - 10


Olimpia Elbląg 1-0 AP Piekarczyk II Elbląg
AP Marko-Gol Gdańsk 9-0 FC Gowidlino 2011
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 1-4 Olimpia Elbląg
AP Piekarczyk II Elbląg 0-5 AP Marko-Gol Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 2-1 FC Gowidlino 2011
Olimpia Elbląg 0-2 AP Marko-Gol Gdańsk
FC Gowidlino 2011 2-1 AP Piekarczyk II Elbląg
AP Marko-Gol Gdańsk 4-0 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II
FC Gowidlino 2011 1-2 Olimpia Elbląg
AP Piekarczyk II Elbląg 1-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4 12 4 0 0 15 - 0
2. Olimpia II Elbląg 4 9 3 0 1 6 - 4
3. FC Gowidlino 4 4 1 1 2 7 - 8
4. AP Piekarczyk Elbląg 4 4 1 1 2 6 - 8
5. Gwardia Koszalin 4 0 0 0 4 2 - 16


UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 5-0 Gwardia Koszalin
FC Gowidlino 2-2 AP Piekarczyk Elbląg
Olimpia II Elbląg 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Gwardia Koszalin 0-4 FC Gowidlino
Olimpia II Elbląg 1-0 AP Piekarczyk Elbląg
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 4-0 FC Gowidlino
AP Piekarczyk Elbląg 4-1 Gwardia Koszalin
FC Gowidlino 1-2 Olimpia II Elbląg
AP Piekarczyk Elbląg 0-4 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Gwardia Koszalin 1-3 Olimpia II Elbląg

1/8 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 9-0 GKS II Przodkowo
GKS Przodkowo 4-0 Cartusia 1923 Kartuzy I
GKS III Przodkowo 2-9 Sporting Leźno
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-11 Pokolenia Lechii Gdańsk B
AP Marko-Gol Gdańsk 2-0 AP Piekarczyk Elbląg
Olimpia Elbląg 2-3 FC Gowidlino
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim II 1-2 Olimpia II Elbląg
FC Gowidlino 2011 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim

1/4 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 2-1 FC Gowidlino
GKS Przodkowo 0-2 AP Marko-Gol Gdańsk
Sporting Leźno 1-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Pokolenia Lechii Gdańsk B 2-3 Olimpia II Elbląg

1/2 finału

Cartusia 1923 Kartuzy II 0-3 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
AP Marko-Gol Gdańsk 0-1 Olimpia II Elbląg

o 3. miejsce

Cartusia 1923 Kartuzy II 1-2 AP Marko-Gol Gdańsk

finał

UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-2 Olimpia II Elbląg

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 


Zdjęcie

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE