1 |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
+3 |
22 sierpnia 2010
22.08 - 16:00 (Nd) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0 |
2 |
GKS Sierakowice |
1 - 3 |
Błękitni Sobowidz |
0 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Orzeł Choczewo |
6 - 0 |
GKS Sierakowice |
0 |
4 września 2010
4.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
0 |
11 września 2010
11.09 - 17:00 (Sb) |
5 |
Grunke Somonino |
2 - 3 |
GKS Sierakowice |
+3 |
18 września 2010
18.09 - 16:00 (Sb) |
6 |
GKS Sierakowice |
6 - 0 |
Korona Cedry Małe |
+3 |
25 września 2010
25.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
+1 |
2 października 2010
2.10 - 11:00 (Sb) |
8 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
9 października 2010
9.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
0 |
16 października 2010
16.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
0 |
24 października 2010
24.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
GKS Sierakowice |
4 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
+3 |
30 października 2010
30.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
KS Chwaszczyno |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
+3 |
7 listopada 2010
7.11 - 12:00 (Nd) |
13 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Wikęd Kębłowo |
+3 |
13 listopada 2010
13.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
+3 |
20 marca 2011
20.03 - 14:00 (Nd) |
15 |
Błękitni Sobowidz |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
+1 |
27 marca 2011
27.03 - 14:00 (Nd) |
16 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Orzeł Choczewo |
+3 |
2 kwietnia 2011
2.04 - 17:00 (Sb) |
17 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
+1 |
9 kwietnia 2011
9.04 - 11:00 (Sb) |
18 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Grunke Somonino |
+3 | 16/17. kwietnia 2011 |
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej |
19 |
Korona Cedry Małe |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
+1 |
23 kwietnia 2011
23.04 - 13:00 (Sb) |
20 |
GKS Sierakowice |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
+3 |
1 maja 2011
1.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
0 |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
+3 |
14 maja 2011
14.05 - 17:00 (Sb) |
23 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
+3 |
22 maja 2011
22.05 - 14:00 (Nd) |
24 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
0 |
28 maja 2011
28.05 - 14:00 (Sb) |
25 |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
KS Chwaszczyno |
+1 |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 (Sb) |
26 |
Wikęd Kębłowo |
3 - 2 |
GKS Sierakowice |
0 |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 (Nd) |