1 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
KS Skorzewo |
+3 |
6 września 2023
6.09 - 17:30 (Śr) |
2 |
Gryf Tczew MKS |
13 - 3 |
Orzeł Subkowy |
0 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
0 |
3 września 2023
3.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
Borowiak Czersk |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
10 września 2023
10.09 - 14:00 (Nd) |
5 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Jaguar IV Gdańsk |
+3 |
17 września 2023
17.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Wda Lipusz |
0 - 7 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
23 września 2023
23.09 - 11:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Subkowy |
2 - 3 |
Unia Tczew |
0 |
1 października 2023
1.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
KS Skorzewo |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
8 października 2023
8.10 - 14:00 (Nd) |
9 |
Orzeł Subkowy |
4 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
0 |
15 października 2023
15.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
22 listopada 2023
22.11 - 18:00 (Śr) |
11 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
Borowiak Czersk |
+3 |
29 października 2023
29.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Jaguar IV Gdańsk |
9 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
4 listopada 2023
4.11 - 17:00 (Sb) |
13 |
Orzeł Subkowy |
8 - 1 |
Wda Lipusz |
+3 |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Unia Tczew |
6 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
18 listopada 2023
18.11 - 11:00 (Sb) |
15 |
KS Skorzewo |
8 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 (Nd) |
16 |
Orzeł Subkowy |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
+1 |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 (Nd) |
17 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 8 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 (Sb) |
18 |
Orzeł Subkowy |
8 - 2 |
Borowiak Czersk |
+3 |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Jaguar IV Gdańsk |
8 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 (Sb) |
20 |
Orzeł Subkowy |
4 - 0 |
Wda Lipusz |
+3 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 (Nd) |
21 |
Unia Tczew |
0 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 (Nd) |
22 |
Orzeł Subkowy |
- |
KS Skorzewo |
|
5 maja 2024
5.05 - 11:00 (Nd) |
23 |
Gryf Tczew MKS |
- |
Orzeł Subkowy |
|
11 maja 2024
11.05 - 16:00 (Sb) |
24 |
Orzeł Subkowy |
- |
Wietcisa Skarszewy |
| 18/19. maja 2024 |
25 |
Borowiak Czersk |
- |
Orzeł Subkowy |
|
25 maja 2024
25.05 - 11:00 (Sb) |
26 |
Orzeł Subkowy |
- |
Jaguar IV Gdańsk |
| 1/2. czerwca 2024 |
27 |
Wda Lipusz |
- |
Orzeł Subkowy |
| 8/9. czerwca 2024 |
28 |
Orzeł Subkowy |
- |
Unia Tczew |
| 15/16. czerwca 2024 |