1 |
Orzeł Subkowy |
1 - 9 |
Pogoń Prabuty |
0 |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 (Nd) |
2 |
Orzeł Subkowy |
0 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
0 |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
GKS Gardeja |
0 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
3 września 2022
3.09 - 09:30 (Sb) |
4 |
Orzeł Subkowy |
0 - 4 |
Champions II Kwidzyn |
0 |
9 września 2022
9.09 - 17:30 (Pt) |
5 | Orzeł Subkowy pauzuje |
18 września 2022
18.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Pomezania II Malbork |
+1 |
24 września 2022
24.09 - 11:00 (Sb) |
7 | Orzeł Subkowy pauzuje | 1/2. października 2022 |
8 |
Orzeł Subkowy |
3 - 3 |
Unia Tczew |
+1 |
8 października 2022
8.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
Olimpia Sztum |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
15 października 2022
15.10 - 11:00 (Sb) |
10 |
Orzeł Subkowy |
0 - 13 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
0 |
21 października 2022
21.10 - 16:00 (Pt) |
11 |
Grom Nowy Staw |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
29 października 2022
29.10 - 11:00 (Sb) |
12 |
Orzeł Subkowy |
4 - 5 |
DSPN Kwidzyn |
0 |
5 listopada 2022
5.11 - 11:00 (Sb) |
13 |
AS Nowy Dwór Gdański |
4 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 (Nd) |
14 |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
12 kwietnia 2023
12.04 - 17:00 (Śr) |
15 |
Powiśle Dzierzgoń |
4 - 3 |
Orzeł Subkowy |
0 |
26 listopada 2022
26.11 - 10:00 (Sb) |
16 |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
29 marca 2023
29.03 - 17:15 (Śr) |
17 |
Gryf II Tczew MKS |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
19 marca 2023
19.03 - 16:00 (Nd) |
18 |
Orzeł Subkowy |
6 - 0 |
GKS Gardeja |
+3 |
25 marca 2023
25.03 - 11:00 (Sb) |
19 |
Champions II Kwidzyn |
7 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:30 (Nd) |
20 | Orzeł Subkowy pauzuje | 15/16. kwietnia 2023 |
21 |
Pomezania II Malbork |
5 - 3 |
Orzeł Subkowy |
0 |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 (Nd) |
22 | Orzeł Subkowy pauzuje | 29/30. kwietnia 2023 |
23 |
Unia Tczew |
4 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 (Śr) |
24 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Olimpia Sztum |
+1 |
6 maja 2023
6.05 - 11:00 (Sb) |
25 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
12 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 (Sb) |
26 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Grom Nowy Staw |
0 |
20 maja 2023
20.05 - 13:30 (Sb) |
27 |
DSPN Kwidzyn |
1 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 (Nd) |
28 |
Orzeł Subkowy |
5 - 3 |
AS Nowy Dwór Gdański |
+3 |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 (Sb) |
29 |
Wisła Korzeniewo |
2 - 12 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 (Nd) |
30 |
Orzeł Subkowy |
6 - 2 |
Powiśle Dzierzgoń |
+3 |
17 czerwca 2023
17.06 - 13:00 (Sb) |