1 |
Słupia Kobylnica |
7 - 1 |
Dąb Kusowo |
+3 |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:30 (Sb) |
2 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
+3 |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
+1 |
4 września 2022
4.09 - 16:00 (Nd) |
4 |
Słupia Kobylnica |
5 - 3 |
Granit Kończewo |
+3 |
10 września 2022
10.09 - 15:30 (Sb) |
5 |
Lew Lębork |
5 - 0 |
Słupia Kobylnica |
0 |
17 września 2022
17.09 - 18:00 (Sb) |
6 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
0 |
24 września 2022
24.09 - 15:30 (Sb) |
vo, na boisku 4-1 |
7 |
Echo Biesowice |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
0 |
1 października 2022
1.10 - 16:00 (Sb) |
8 |
Słupia Kobylnica |
6 - 2 |
Barton Barcino |
+3 |
8 października 2022
8.10 - 15:30 (Sb) |
9 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
+3 |
16 października 2022
16.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Słupia Kobylnica |
2 - 3 |
KS Damnica |
0 |
22 października 2022
22.10 - 15:30 (Sb) |
11 |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
0 |
29 października 2022
29.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Dąb Kusowo |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
+3 | 1/2. kwietnia 2023 |
13 |
Słupia Kobylnica |
4 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
15 kwietnia 2023
15.04 - 12:00 (Sb) |
14 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
+3 |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 (Sb) |
15 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
+1 |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 (Sb) |
16 |
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Lew Lębork |
+3 |
6 maja 2023
6.05 - 14:00 (Sb) |
17 |
Stal Jezierzyce |
0 - 5 |
Słupia Kobylnica |
+3 |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 (Sb) |
18 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
+3 |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 (Sb) |
19 |
Barton Barcino |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
+3 |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 (Sb) |
20 |
Słupia Kobylnica |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
+3 |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 (Nd) |
21 |
KS Damnica |
4 - 0 |
Słupia Kobylnica |
0 |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 (Nd) |
22 |
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
Diament Trzebielino |
0 |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 (Sb) |