1 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 7 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
7 sierpnia 2021
7.08 - 11:00 (Sb) |
2 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
+3 |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:00 (Nd) |
3 |
KS Chwaszczyno |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
+1 |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 (Sb) |
4 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
+3 |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 (Nd) |
5 |
Osiczanka Osice |
0 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
+1 |
4 września 2021
4.09 - 15:30 (Sb) |
6 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
+3 |
12 września 2021
12.09 - 13:00 (Nd) |
7 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
18 września 2021
18.09 - 19:00 (Sb) |
8 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 1 |
GTS Goszyn |
+3 |
26 września 2021
26.09 - 13:00 (Nd) |
9 |
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
3 października 2021
3.10 - 17:00 (Nd) |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
Akademia Sportu Kolbudy |
+3 |
10 października 2021
10.10 - 13:00 (Nd) |
11 |
GTS Mokry Dwór |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
16 października 2021
16.10 - 15:30 (Sb) |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 2 |
Zenit Łęczyce |
+3 |
24 października 2021
24.10 - 13:00 (Nd) |
13 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
30 października 2021
30.10 - 11:00 (Sb) |
14 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Ogniwo Sopot |
+3 |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 (Sb) |
15 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 (Sb) |
17 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 1 |
GLKS Różyny |
+3 |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 (Nd) |
18 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
+3 |
5 marca 2022
5.03 - 15:30 (Sb) |
19 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
12 marca 2022
12.03 - 14:00 (Sb) |
20 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
KS Chwaszczyno |
+3 |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 (Nd) |
21 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 (Sb) |
22 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
+3 |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 (Nd) |
23 |
Cartusia Kartuzy |
1 - 5 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 (Sb) |
24 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
13 kwietnia 2022
13.04 - 20:30 (Śr) |
25 |
GTS Goszyn |
1 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 (Sb) |
26 |
Bałtyk II Gdynia |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
+3 | 30 kwietnia /1. maja 2022 |
27 |
Akademia Sportu Kolbudy |
3 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
0 |
3 maja 2022
3.05 - 16:00 (Wt) |
28 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
GTS Mokry Dwór |
0 |
8 maja 2022
8.05 - 18:30 (Nd) |
29 |
Zenit Łęczyce |
3 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 (Sb) |
30 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+1 |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 (Nd) |
31 |
Ogniwo Sopot |
0 - 4 |
Bałtyk II Gdynia |
+3 |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 (Sb) |
32 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
0 |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 (Nd) |
33 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
0 |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 (Nd) |
34 |
GLKS Różyny |
1 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
+1 |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 (Cz) |