ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




II liga - grupa wschodnia - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Elbląg 34 61 16 13 5 39 - 25
2. Wisła Płock 34 60 18 6 10 61 - 39
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 60 16 12 6 42 - 26
4. Okocimski Brzesko 34 59 17 8 9 42 - 27
5. OKS 1945 Olsztyn 34 53 13 14 7 43 - 34
6. Znicz Pruszków 34 52 12 16 6 46 - 36
7. Stal Stalowa Wola 34 50 13 11 10 32 - 25
8. Stal Rzeszów 34 48 12 12 10 55 - 46
9. Resovia Rzeszów 34 46 11 13 10 31 - 24
10. Jeziorak Iława 34 46 12 10 12 39 - 39
11. Wigry Suwałki 34 41 8 17 9 38 - 38
12. Sokół Sokółka 34 41 9 14 11 33 - 38
13. Pelikan Łowicz 34 39 7 18 9 35 - 34
14. GLKS Nadarzyn 34 39 9 12 13 29 - 39
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 38 10 8 16 34 - 55
16. Motor Lublin 34 29 7 8 19 25 - 51
17. Puszcza Niepołomice 34 26 5 11 18 31 - 47
18. Start Otwock 34 24 5 9 20 37 - 69
Ostatni komentarz dodał alpha_MALE 08.11.2010, 16:04:12



Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Motor Lublin 0 - 2 Resovia Rzeszów
2. Sokół Sokółka 1 - 2 Stal Stalowa Wola 8 września 2010 - 16:00
3. Puszcza Niepołomice 2 - 0 OKS 1945 Olsztyn 11 sierpnia 2010 - 17:00
4. Pelikan Łowicz 0 - 0 Olimpia Elbląg
5. Start Otwock 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Wisła Płock
7. Jeziorak Iława 1 - 0 Okocimski Brzesko
8. Stal Rzeszów 1 - 3 Znicz Pruszków
9. Wigry Suwałki 1 - 1 GLKS Nadarzyn
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Wigry Suwałki 1 - 1 Znicz Pruszków
11. Okocimski Brzesko 2 - 2 Stal Rzeszów
12. Wisła Płock 1 - 0 Jeziorak Iława
13. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
14. Olimpia Elbląg 1 - 1 Start Otwock
15. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Pelikan Łowicz
16. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Puszcza Niepołomice
17. Resovia Rzeszów 2 - 2 Sokół Sokółka
18. GLKS Nadarzyn 2 - 1 Motor Lublin
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sokół Sokółka 0 - 0 GLKS Nadarzyn
20. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Resovia Rzeszów
21. Pelikan Łowicz 2 - 0 Stal Stalowa Wola
22. Start Otwock 1 - 3 OKS 1945 Olsztyn
23. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Olimpia Elbląg
24. Jeziorak Iława 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
25. Stal Rzeszów 4 - 2 Wisła Płock
26. Znicz Pruszków 3 - 0 Okocimski Brzesko
27. Wigry Suwałki 2 - 2 Motor Lublin
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Wigry Suwałki 0 - 0 Okocimski Brzesko
29. Wisła Płock 4 - 1 Znicz Pruszków
30. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Stal Rzeszów
31. Olimpia Elbląg 1 - 0 Jeziorak Iława
32. OKS 1945 Olsztyn 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
33. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Start Otwock
34. Resovia Rzeszów 0 - 0 Pelikan Łowicz
35. GLKS Nadarzyn 0 - 1 Puszcza Niepołomice
36. Motor Lublin 0 - 1 Sokół Sokółka
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Motor Lublin
38. Pelikan Łowicz 0 - 0 GLKS Nadarzyn
39. Start Otwock 0 - 0 Resovia Rzeszów
40. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Stal Stalowa Wola
41. Jeziorak Iława 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
42. Stal Rzeszów 4 - 2 Olimpia Elbląg
43. Znicz Pruszków 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
44. Okocimski Brzesko 2 - 1 Wisła Płock
45. Wigry Suwałki 1 - 1 Sokół Sokółka
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Wigry Suwałki 1 - 1 Wisła Płock
47. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Okocimski Brzesko
48. Olimpia Elbląg 0 - 0 Znicz Pruszków
49. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Stal Rzeszów
50. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Jeziorak Iława
51. Resovia Rzeszów 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
52. GLKS Nadarzyn 5 - 3 Start Otwock
53. Motor Lublin 0 - 1 Pelikan Łowicz
54. Sokół Sokółka 2 - 2 Puszcza Niepołomice
Kolejka 7 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pelikan Łowicz 4 - 1 Sokół Sokółka
56. Start Otwock 4 - 0 Motor Lublin
57. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 GLKS Nadarzyn
58. Jeziorak Iława 1 - 0 Resovia Rzeszów 1 września 2010 - 17:00
59. Stal Rzeszów 0 - 0 Stal Stalowa Wola
60. Znicz Pruszków 1 - 0 OKS 1945 Olsztyn
61. Okocimski Brzesko 0 - 0 Olimpia Elbląg
62. Wisła Płock 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
63. Wigry Suwałki 3 - 0 Puszcza Niepołomice
Kolejka 8 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wigry Suwałki 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
65. Olimpia Elbląg 0 - 0 Wisła Płock
66. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Okocimski Brzesko
67. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Znicz Pruszków
68. Resovia Rzeszów 1 - 2 Stal Rzeszów
69. GLKS Nadarzyn 3 - 1 Jeziorak Iława
70. Motor Lublin 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
71. Sokół Sokółka 1 - 0 Start Otwock
72. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Pelikan Łowicz
Kolejka 9 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Start Otwock 2 - 0 Puszcza Niepołomice
74. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Sokół Sokółka
75. Jeziorak Iława 2 - 0 Motor Lublin
76. Stal Rzeszów 0 - 1 GLKS Nadarzyn
77. Znicz Pruszków 2 - 1 Resovia Rzeszów
78. Okocimski Brzesko 0 - 2 Stal Stalowa Wola
79. Wisła Płock 5 - 2 OKS 1945 Olsztyn
80. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Olimpia Elbląg
81. Wigry Suwałki 1 - 1 Pelikan Łowicz
Kolejka 10 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Elbląg
83. OKS 1945 Olsztyn 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
84. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Wisła Płock
85. Resovia Rzeszów 0 - 1 Okocimski Brzesko
86. GLKS Nadarzyn 0 - 0 Znicz Pruszków
87. Motor Lublin 0 - 2 Stal Rzeszów
88. Sokół Sokółka 1 - 1 Jeziorak Iława
89. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
90. Pelikan Łowicz 3 - 3 Start Otwock
Kolejka 11 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Pelikan Łowicz
92. Jeziorak Iława 0 - 0 Puszcza Niepołomice
93. Stal Rzeszów 0 - 1 Sokół Sokółka
94. Znicz Pruszków 1 - 1 Motor Lublin
95. Okocimski Brzesko 2 - 0 GLKS Nadarzyn
96. Wisła Płock 0 - 4 Resovia Rzeszów
97. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Stal Stalowa Wola
98. Olimpia Elbląg 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
99. Wigry Suwałki 0 - 0 Start Otwock
Kolejka 12 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Wigry Suwałki 2 - 2 OKS 1945 Olsztyn
101. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Olimpia Elbląg
102. Resovia Rzeszów 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
103. GLKS Nadarzyn 0 - 1 Wisła Płock
104. Motor Lublin 0 - 3 Okocimski Brzesko
105. Sokół Sokółka 0 - 0 Znicz Pruszków
106. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Stal Rzeszów
107. Pelikan Łowicz 1 - 2 Jeziorak Iława
108. Start Otwock 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 13 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jeziorak Iława 2 - 1 Start Otwock
110. Stal Rzeszów 1 - 0 Pelikan Łowicz
111. Znicz Pruszków 2 - 1 Puszcza Niepołomice
112. Okocimski Brzesko 0 - 0 Sokół Sokółka
113. Wisła Płock 2 - 0 Motor Lublin
114. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 GLKS Nadarzyn
115. Olimpia Elbląg 2 - 1 Resovia Rzeszów
116. OKS 1945 Olsztyn 3 - 2 Stal Stalowa Wola
117. Wigry Suwałki 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
w Wysokiem Mazowieckim
Kolejka 14 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. Wigry Suwałki 0 - 0 Stal Stalowa Wola 29 września 2010 - 14:15
119. Resovia Rzeszów 2 - 0 OKS 1945 Olsztyn
120. GLKS Nadarzyn 0 - 2 Olimpia Elbląg
121. Motor Lublin 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
122. Sokół Sokółka 1 - 2 Wisła Płock
123. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Okocimski Brzesko
124. Pelikan Łowicz 2 - 2 Znicz Pruszków
125. Start Otwock 3 - 4 Stal Rzeszów
126. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Jeziorak Iława
Kolejka 15 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jeziorak Iława 1 - 3 Wigry Suwałki
128. Stal Rzeszów 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
129. Znicz Pruszków 3 - 1 Start Otwock
130. Okocimski Brzesko 1 - 2 Pelikan Łowicz
131. Wisła Płock 4 - 3 Puszcza Niepołomice
132. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Sokół Sokółka
133. Olimpia Elbląg 0 - 0 Motor Lublin
134. OKS 1945 Olsztyn 2 - 0 GLKS Nadarzyn
135. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Resovia Rzeszów
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. GLKS Nadarzyn 1 - 1 Stal Stalowa Wola
137. Motor Lublin 1 - 0 OKS 1945 Olsztyn
138. Sokół Sokółka 2 - 3 Olimpia Elbląg
139. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
140. Pelikan Łowicz 2 - 2 Wisła Płock
141. Start Otwock 2 - 1 Okocimski Brzesko
142. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Znicz Pruszków
143. Jeziorak Iława 2 - 1 Stal Rzeszów
144. Resovia Rzeszów 1 - 1 Wigry Suwałki
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Stal Rzeszów 1 - 1 Wigry Suwałki
146. Znicz Pruszków 3 - 1 Jeziorak Iława
147. Okocimski Brzesko 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
148. Wisła Płock 5 - 0 Start Otwock
149. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Pelikan Łowicz
150. Olimpia Elbląg 5 - 1 Puszcza Niepołomice
151. OKS 1945 Olsztyn 1 - 0 Sokół Sokółka
152. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Motor Lublin
153. Resovia Rzeszów 1 - 0 GLKS Nadarzyn
Kolejka 18 - 6. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. GLKS Nadarzyn 1 - 1 Wigry Suwałki
155. Resovia Rzeszów 0 - 0 Motor Lublin
156. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Sokół Sokółka
157. OKS 1945 Olsztyn 2 - 0 Puszcza Niepołomice
158. Olimpia Elbląg 1 - 0 Pelikan Łowicz
159. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Start Otwock
160. Wisła Płock 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
161. Okocimski Brzesko 0 - 1 Jeziorak Iława
162. Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Rzeszów
Kolejka 19 - 12/13. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Znicz Pruszków 0 - 2 Wigry Suwałki
164. Stal Rzeszów 1 - 2 Okocimski Brzesko 13 kwietnia 2011
165. Jeziorak Iława 3 - 0 Wisła Płock
przerwany w 87. minucie przy stanie 2-1 z powodu niewłaściwego zachowania kibiców gości
166. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia 2011
167. Start Otwock 0 - 3 Olimpia Elbląg
168. Pelikan Łowicz 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
169. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Stal Stalowa Wola
170. Sokół Sokółka 0 - 2 Resovia Rzeszów
171. Motor Lublin 0 - 1 GLKS Nadarzyn 13 kwietnia 2011
Kolejka 20 - 19/20. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Motor Lublin 1 - 1 Wigry Suwałki
173. GLKS Nadarzyn 2 - 1 Sokół Sokółka
174. Resovia Rzeszów 1 - 1 Puszcza Niepołomice
175. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Pelikan Łowicz
176. OKS 1945 Olsztyn 1 - 0 Start Otwock
177. Olimpia Elbląg 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
178. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Jeziorak Iława
179. Wisła Płock 0 - 0 Stal Rzeszów
180. Okocimski Brzesko 3 - 0 Znicz Pruszków
Kolejka 21 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Okocimski Brzesko 2 - 0 Wigry Suwałki
182. Znicz Pruszków 2 - 2 Wisła Płock
183. Stal Rzeszów 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
184. Jeziorak Iława 1 - 1 Olimpia Elbląg
185. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
186. Start Otwock 0 - 3 Stal Stalowa Wola
187. Pelikan Łowicz 0 - 0 Resovia Rzeszów
188. Puszcza Niepołomice 4 - 0 GLKS Nadarzyn
189. Sokół Sokółka 2 - 1 Motor Lublin
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Sokół Sokółka 1 - 0 Wigry Suwałki
191. Motor Lublin 2 - 0 Puszcza Niepołomice
192. GLKS Nadarzyn 1 - 1 Pelikan Łowicz
193. Resovia Rzeszów 1 - 0 Start Otwock
194. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
195. OKS 1945 Olsztyn 2 - 1 Jeziorak Iława
196. Olimpia Elbląg 1 - 1 Stal Rzeszów
197. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Znicz Pruszków
198. Wisła Płock 0 - 2 Okocimski Brzesko
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Wisła Płock 2 - 1 Wigry Suwałki
200. Okocimski Brzesko 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
201. Znicz Pruszków 1 - 2 Olimpia Elbląg
202. Stal Rzeszów 1 - 1 OKS 1945 Olsztyn
203. Jeziorak Iława 2 - 1 Stal Stalowa Wola
204. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Resovia Rzeszów
205. Start Otwock 1 - 1 GLKS Nadarzyn
206. Pelikan Łowicz 0 - 2 Motor Lublin
207. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Sokół Sokółka
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Wigry Suwałki
209. Sokół Sokółka 1 - 1 Pelikan Łowicz
210. Motor Lublin 2 - 1 Start Otwock
211. GLKS Nadarzyn 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
212. Resovia Rzeszów 0 - 0 Jeziorak Iława
213. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Stal Rzeszów
214. OKS 1945 Olsztyn 0 - 0 Znicz Pruszków
215. Olimpia Elbląg 1 - 0 Okocimski Brzesko
216. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 4 Wisła Płock
Kolejka 25 - 23. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Wigry Suwałki
218. Wisła Płock 3 - 0 Olimpia Elbląg
219. Okocimski Brzesko 1 - 0 OKS 1945 Olsztyn
220. Znicz Pruszków 0 - 0 Stal Stalowa Wola
221. Stal Rzeszów 2 - 0 Resovia Rzeszów
222. Jeziorak Iława 1 - 1 GLKS Nadarzyn
223. Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Motor Lublin
224. Start Otwock 1 - 1 Sokół Sokółka
225. Pelikan Łowicz 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Pelikan Łowicz 0 - 0 Wigry Suwałki
227. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Start Otwock
228. Sokół Sokółka 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
229. Motor Lublin 3 - 3 Jeziorak Iława
230. GLKS Nadarzyn 1 - 1 Stal Rzeszów
231. Resovia Rzeszów 0 - 1 Znicz Pruszków
232. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Okocimski Brzesko
233. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Wisła Płock
234. Olimpia Elbląg 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 27 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Olimpia Elbląg 0 - 0 Wigry Suwałki
236. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 OKS 1945 Olsztyn
237. Wisła Płock 1 - 0 Stal Stalowa Wola
238. Okocimski Brzesko 2 - 1 Resovia Rzeszów
239. Znicz Pruszków 2 - 2 GLKS Nadarzyn
240. Stal Rzeszów 3 - 1 Motor Lublin
241. Jeziorak Iława 4 - 0 Sokół Sokółka
242. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 5 Puszcza Niepołomice
243. Start Otwock 1 - 1 Pelikan Łowicz
Kolejka 28 - 11. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Start Otwock 3 - 3 Wigry Suwałki
245. Pelikan Łowicz 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
246. Puszcza Niepołomice 1 - 0 Jeziorak Iława
247. Sokół Sokółka 0 - 0 Stal Rzeszów
248. Motor Lublin 1 - 1 Znicz Pruszków
249. GLKS Nadarzyn 0 - 1 Okocimski Brzesko
250. Resovia Rzeszów 1 - 0 Wisła Płock
251. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
252. OKS 1945 Olsztyn 4 - 0 Olimpia Elbląg
Kolejka 29 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. OKS 1945 Olsztyn 1 - 0 Wigry Suwałki
254. Olimpia Elbląg 0 - 0 Stal Stalowa Wola
255. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Resovia Rzeszów
256. Wisła Płock 0 - 1 GLKS Nadarzyn
257. Okocimski Brzesko 2 - 0 Motor Lublin
258. Znicz Pruszków 1 - 0 Sokół Sokółka
259. Stal Rzeszów 2 - 1 Puszcza Niepołomice
260. Jeziorak Iława 1 - 1 Pelikan Łowicz
261. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Start Otwock
Kolejka 30 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Wigry Suwałki
Wigry gospodarzem
263. Start Otwock 0 - 1 Jeziorak Iława
264. Pelikan Łowicz 4 - 2 Stal Rzeszów
265. Puszcza Niepołomice 0 - 3 Znicz Pruszków
266. Sokół Sokółka 3 - 1 Okocimski Brzesko
267. Motor Lublin 0 - 3 Wisła Płock
268. GLKS Nadarzyn 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
269. Resovia Rzeszów 1 - 2 Olimpia Elbląg
270. Stal Stalowa Wola 2 - 0 OKS 1945 Olsztyn
Kolejka 31 - 25. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Wigry Suwałki
272. OKS 1945 Olsztyn 1 - 1 Resovia Rzeszów
273. Olimpia Elbląg 1 - 0 GLKS Nadarzyn
274. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Motor Lublin
275. Wisła Płock 0 - 3 Sokół Sokółka
276. Okocimski Brzesko 0 - 0 Puszcza Niepołomice
277. Znicz Pruszków 1 - 1 Pelikan Łowicz
278. Stal Rzeszów 6 - 1 Start Otwock
279. Jeziorak Iława 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 32 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Wigry Suwałki 2 - 0 Jeziorak Iława
281. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 4 Stal Rzeszów
282. Start Otwock 1 - 0 Znicz Pruszków
283. Pelikan Łowicz 1 - 1 Okocimski Brzesko
284. Puszcza Niepołomice 1 - 2 Wisła Płock
285. Sokół Sokółka 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
286. Motor Lublin 0 - 2 Olimpia Elbląg
287. GLKS Nadarzyn 1 - 2 OKS 1945 Olsztyn
288. Resovia Rzeszów 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Kolejka 33 - 4. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Wigry Suwałki 1 - 3 Resovia Rzeszów
290. Stal Stalowa Wola 0 - 0 GLKS Nadarzyn
291. OKS 1945 Olsztyn 4 - 1 Motor Lublin
292. Olimpia Elbląg 1 - 1 Sokół Sokółka
293. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Puszcza Niepołomice
294. Wisła Płock 1 - 0 Pelikan Łowicz
295. Okocimski Brzesko 1 - 0 Start Otwock
296. Znicz Pruszków 5 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
297. Stal Rzeszów 2 - 1 Jeziorak Iława
Kolejka 34 - 11. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Wigry Suwałki 4 - 2 Stal Rzeszów
299. Jeziorak Iława 2 - 2 Znicz Pruszków
300. Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Okocimski Brzesko
301. Start Otwock 1 - 5 Wisła Płock
302. Pelikan Łowicz 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
303. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Olimpia Elbląg
304. Sokół Sokółka 0 - 0 OKS 1945 Olsztyn
305. Motor Lublin 2 - 0 Stal Stalowa Wola
306. GLKS Nadarzyn 0 - 1 Resovia Rzeszów




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE