Sparta 3:0 Sokół :love: :love: :love: :love: :love: :love:
brawo sparta zycze wam abyscien zajeli drugiemiejsce i wyprzedzili wde lipusz :idea: kibic gwiazdy karsin :idea:
 sefcio7   16.05.2015, 19:01:38
Skorzewo 1:1 Kaliska
 barca25   16.05.2015, 19:49:27
Lipusz z takim składem powinien awansować bez większych problemów ale jak "gwiazdeczką" nie chce się walczyć to wyniki są jakie są. Jak dla mnie wielkie zaskoczenie postawa tej drużyny.
Brawo dla Grabowa, "dziadki" walczą:)
 barca25   16.05.2015, 19:53:25
Na 90minut.pl piszą że Zblewo wygrało 3:0 więc jaki jest prawidłowy wynik?
 Sev22   16.05.2015, 20:32:34
3:0 dla Kleszczewa.
 worek__bramek   16.05.2015, 21:37:36
Rzeczowniki w liczbie mnogiej w języku polskim piszemy z końcówką 'om', a nie 'ą'. Tak więc powinno być lipuskim gwiazdeczkom... do szkoły zamiast za piłką latac,albo browar walić na trybunach.
 Sev22   16.05.2015, 21:44:00
Jak już tak bardzo chcecie poprawiać jeden drugiego to przed "albo" nie stawia się przecinka w tym przypadku. 8)
 barca25   17.05.2015, 10:08:47
Sami poloniści się tu udzielają :s
 spartanin_kleszczewo   17.05.2015, 14:28:29
Dla Sparty: Jakub Kozloski, Krzysztof Gardzieleski, Mateusz Polomski.
 danielsago   17.05.2015, 15:20:12
Dla Gwiazdy: Artur Chrzonowski i Tomasz Pestka
 Sev22   17.05.2015, 15:27:29
Wracając jeszcze do meczu KS Skorzewo - Victoria Kaliska, mecz wyrównany, każda z drużyn miała swoje okazje do zdobycia jednego gola więcej. Boisko dość wąskie i krótkie przez co zawodnicy Victorii nieprzyzwyczajeni do takiego boiska próbowali przedostać się przez górne piłki od stoperów, lecz KS Skorzewo wygrywało większość górnych piłek oraz szybko doskakiwali do zawodników Victorii. Gra KS Skorzewo w pierwszej połowie głównie polegała na grze z kontry po przejęciu piłki. Po jednej z akcji przy bierności w kryciu w środku pola zawodnik KS Skorzewa strzela bardzo ładną bramkę praktycznie z 1/3 długości boiska. KS Skorzewo miało jeszcze jedną 100% okazję praktycznie sam na sam, lecz strzał obronił bramkarz Victorii. Victoria w pierwszej połowie odpowiedziała 2/3 strzałami, lecz skierowane były w środek bramki przez co bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki. Po pierwszej połowie powinien być remis 1:1, lecz po rzucie rożnym tuż przed przerwą z bliskiej odległości głową nie trafił jeden ze stoperów Victorii. W pierwszej połowie nie popisał się również sędzia Karol Wąsik, który dwukrotnie nie odgwizdał rzutu wolnego oraz nie ukarał zawodnika KS Skorzewo za ewidentne przerwanie dwóch podań ręką (w siatkówkę nie gramy :blink:) co powinno zakończyć się w każdym przypadku żółtą kartką i zakończeniem gry przez tego zawodnika. Druga połowa to głównie gra obronna ze strony KS Skorzewo, których zadowalał wynik 1:0, lecz w wyniku kontr mieli oni dwie 100% okazje, lecz ponownie oba strzały zatrzymał bramkarz Victorii. Kolejnym błędem sędziego w drugiej połowie było niepodyktowanie rzutu karnego po ewidentnym faulu od tyłu na zawodniku Victorii co przyznało większość zawodników KS Skorzewo, a reakcja trenera gospodarzy tylko potwierdzała błąd sędziego. Victoria zdołała wyrównać po walce o piłkę z lewej strony pola karnego przez co zawodnik Victorii zdołał dośrodkować na głowę zawodnika w polu karnym, a ten z bliskiej odległości zdobył gola. Każda ze stron miała swoje okazje w meczu, lecz ten zakończył się remisem. Dla całej drużyny KS Skorzewo pozdrowienia oraz powodzenia w dalszych meczach, a trenerowi tej drużyny życzymy pokory oraz nauczenia się przegrywać mimo, że mecz zakończył się remisem.
 Dolar777   17.05.2015, 17:44:47
Dla Tęczy strzelali Rafiński Rafał i Warnke Rafał.
 sportowiec7777   19.05.2015, 13:44:01
Sev22

Zapomniales bardzo duzo szczegolow. :) Nawet wasz kapitan powiedział ze zawodnicy ze Skorzewa powinni wygrac 5:0 i nie bylby on tym wynikiem zaskoczony,pod koniec pierwszej polowy jeden z zawodnikow Skorzewa mial rowniez sytuacje sam na sam i strzelil prosto w bramkarza. Juz na samym poczatku drugiej polowy mieli 3 sytuacje sam na sam, co nie mowie ze nie mieliscie swoich dogodnych sytuacji i karny był dla was. :) I jako kibic uwazam ze komentowanie tutaj nie nalezy na zwracaniu komus uwagi i nauczenia kogos pokory tylko trzeba wynik przyjac. Te komentarze wyniku nie zmienia.

Podania waszego zawodnika do bramkarza juz nie pamietasz ? Tez bardzo wazna decyzja ktora mogla zmienic oblicze meczu. Zostawmy juz ten mecz. Gratuluje punktu i powodzenia w kolejnych meczach.
 Sev22   19.05.2015, 15:54:56
Zapomniałem bardzo dużo szczegółów? O setkach zawodników KS Skorzewo przed końcem pierwszej połowy oraz na początku drugiej połowy nie zapomniałem co można przeczytać wyżej (w każdym przypadku strzał wybroniony przez bramkarza).

Co do podania do bramkarza to przepisy gry w piłkę nożną od 2013 roku mówią dosyć jasno, że bramkarz nie może złapać piłki w ręce od swojego zawodnika zagrywanej nogą poniżej kolana (może łapać piłkę podaną udem, klatką piersiową i głową). Decyzja sędziego była w tym przypadku nad wyraz prawidłowa, a największe pretensje mieli Ci co są niedouczeni z przepisów gry w piłkę nożną.

Wracając jeszcze do sędziów to sędzia liniowy od strony zawodników rezerwowych wydawał się nieobecny na meczu, większość decyzji podejmował dopiero po podjętej już decyzji przez sędziego głównego. Pierwszy raz spotkałem się też z faktem, aby sędzia liniowy pytał zawodników obecnych na murawie o numer zawodnika schodzącego przez co wynikają potem takie błędy, że ze zmian wynika, że zawodnik rezerwowy zmienił zawodnika rezerwowego.
 sportowiec7777   19.05.2015, 20:01:01
Dobrze wiedziec ze piszczele sa powyzej kolan. :huh:

Nie ma sensu dalszej dyskusji, bo jak juz wyzej zostalo napisane wyniku to nie zmieni.

A co do pracy sedziow to zgadzam sie w 100%. :)

Sev22   19.05.2015, 20:57:55
Też już tylko dopowiem, że podawał udem. Powodzenia 8)
 Dolar777   22.05.2015, 13:15:50
Kto wie w jakich kolorach stroje wyjazdowe ma Skorzewo ?
 Sev22   22.05.2015, 14:56:43
Pierwszy komplet: niebieskie koszulki, niebieskie spodenki, żółte getry.
Drugi komplet: żółte koszulki, niebieskie spodenki, żółte getry.

Na filmikach w innych nie grali, dla upewnienia link:
 Sev22   22.05.2015, 22:00:00
Kolejka 21
KS Skorzewo – Victoria Kaliska (III) z dnia 16.05.2015 r.: wrzucenie serpentyn na boisko – na podstawie art. 133 § 1 wszczęcie postępowania

W kolejce 19 w meczu KS Skorzewo - Brda Rytel otrzymaliście (KS Skorzewo) od sędziego jakieś upomnienie również za wrzucenie serpentyn na boisko przez kibiców czy tylko w tym meczu sędzia dopisał ten fakt do protokołu, a dwie kolejki wcześniej po prostu sędzia był bardziej przychylny?