KP Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3-0
Cartusia Kartuzy - Sokół Ełganowo 8-0
3x Maciej Dunst, 4x Paweł Bork, 1x Gracjan Szutenberg
 F1994   03.11.2012, 15:46:35
Kaszuby Połchowo - KS Mściszewice 3:3 (0:3)

Przemyślenia po tym meczu bardzo różne. Po pierwsze KSM zremisował wygrany mecz, sędzia był tragiczny, kilkadziesiąt błędów, ogólnie widać że się uczy, ale od sędziego jeszcze gorsze były warunki w szatni... Grzyb, syf i malaria oraz pajęczyny w łazienkach, oczywiście kąpiel po meczu niemożliwa :)

Do zobaczenia na wiosnę !
 SAPA12   03.11.2012, 22:48:22
KP Sopot 1:1 Błyskawica Reda Rekowo
Strzelcem bramki został Robert Dettlaf, piłkę w siadce umieścił w 92 minucie. Brawo...
 SAPA12   03.11.2012, 22:50:51
HEH, w Połchowie chodzi wam o ten "BARAK" ?
Dziwne ze woda w szatni nie stała.
 F1994   04.11.2012, 11:46:33
tak, dokładnie o ten barak : ) dobrze dla nich, że szatnie nie grają w piłkę;)
 KaszubyPolchowo96   04.11.2012, 12:18:55
Nikt wam nie kazał się w szatni przebierać na dworze mieliście dużo miejsca . Inne zespoły nie narzekały . Co do sędziego to racja 2 błędy na 1 minutę gry po meczu jeden z zawodników Kaszub podszedł do sędziego i się zapytał ile meczy już sędziował a on mu odpowiedział "stary 3". Co do meczu KSM to nie był wasz wygrany mecz tylko nasz przegrany jak byście zauważyli to 1 połowę graliśmy w 10 a drugą w 11 bo doszedł zawodnik który wrócił z pracy .

Kaszuby Połchowo 3:3 KS Mszciszowice (0:3)

Bramki dla Kaszub :
2x Jacek Piepke
1x Stanisław Darga
 F1994   04.11.2012, 12:38:41
oczywiście że wasz przegrany ;) zwłaszcza że do przerwy powinniśmy wygrywać przynajmniej 6:0... no ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 Malagut   04.11.2012, 13:11:35
kolego z Mściszewic , mecz mogliscie przegrać, zabrako 5 minut a było by 4:3 , wiec tu nie pajacuj . Sam nie wykorzystałem setki w końcówce a wy byliscie zamknieci na swojej połowie . :)
 F1994   04.11.2012, 14:08:18
oczywiście, że mogliśmy, tak samo jak mogliśmy wygrywać 6 albo 7 do zera do przerwy i wtedy już by było po meczu :) a i gratuluje wiernych kibiców, widać że znają się na piłce 8)
 Malagut   04.11.2012, 15:53:52
ale wtedy nie podniecaj sie tak ze mogliscie strzelic tyle bramek :) graliscie 11 vs 10 .
 OR-12   04.11.2012, 16:52:15
PRZODKOWO 1:2 MKS ORKAN Rumia 95/96
Neumannx1, Szczepaniakx1
A jak AP vs SALOS ?
 SAPA12   04.11.2012, 19:04:54
Co nie zmienia faktu że w Połchowie są tragiczne warunki...
 Michalek   17.11.2012, 23:15:32
Hahaha bk z was to nie makro w tej lidze sie gra po to zeby sie bawic a wy przezywacie jak jestescie takie gwiazdy to w makro zagrajcie to co piszecie a moge sie zalozyc ze wiekszasc z was nie dala by se rady bo w tej lidze wszyscy prawie gracie na lage a to chyba nie jest powod do chwaly ; D Pozdro,
 F1994   18.11.2012, 21:02:23
następny mądrala :D nie, my jestesmy gwiazdami, i czekamy aż scouci z Premier League albo Bundesligi nas zauważyli :S
 Waldi17   07.04.2013, 15:07:22
Witam w zupełności sie zgadzam z opinią Michałka to nie makro bo w nim gra wygląda zupełnie inaczej. jedyna drużyna która grała w makro jest Orkan Rumia z którym miałem okazje sie zmierzyć. co do Mściszewic panowie nie licza sie warunki panujace w szatniach lecz wola gry i zapał :s jeśli macie sie za lepszych wygrajcie ta lige i wskakujcie do makro a jestem pewien że bedziecie tego srogo żałować :) albo inaczej pojedźcie sobie na mecz byle jakiej drużyny z makro regionu a sami sie zdziwicie :) oni trenuja 3-4 razy w tyg i to na bardzo wysokim poziomie PZDR pińćset i powodzenia w rundzie wiosennej :blink: