Borowiak 2:1 Cartusia
Radunia 3:1 Gowidlino
Ceramik 2:1 Sierka
 CZarny3   22.10.2011, 14:06:44
Murkam 3-3 Żukowo(2-2), slaby mecz zarowno w wykonaniu gospodarzy jak i gosci, wiecej gadania niż grania, bylo troche zoltych i po jednej czerwonej kartce dla każdego zespołu (dla Murkamu po dwoch zołtych)
 Gosteks-Radunia   22.10.2011, 14:17:26
Radunia 1:2 Gowidlino

ok 20 minuty bramka dla gowidlina po dośrodkowaniu i błędzie naszego bramkarza któremu piłka wypadła z rąk wpadając tym samym do bramki
minutę później kolejny błąd bramkarza i było już 2:0 dla Gości
na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy na 2:1 pięknym strzałem został pokonany bramkarz przyjezdnych ...
druga połowa bardziej wyrównana ... lecz żadnej z drużyn nie udało się już strzelić bramki
najgorszy mecz Radunii w całym sezonie .
Gratulacje i powodzenia dalej
 sierka1313   22.10.2011, 21:48:47
o kurde no zaskoczony jestem tym wynikiem raduni myslałem że wygra z gowidlinem
ale no cóż brawo gowidlino
 Leroy   23.10.2011, 02:52:47
Też sądziłem że wygraliśmy. Ale widać że gracze z gowidlina są dobrze wyszkolenia w "boiskowym cwaniactwie" co było widać na każdym kroku. Było tam i symulowanie i przedłużanie gry, ale to zapewne zasługa ich poprzedniego trenera, który już nam podpadł za wystawianie starszych graczy na turnieju halówki zeszłej zimy. a No i sędziowanie tego meczu stało na bardzo niskim poziomie. Ale decyzje były złe dla jednej i drugiej drużyny. Ze strony radunii to był jeden ze słabszych meczów jakie zagraliśmy.
 Muzia13   23.10.2011, 12:05:48
Mecz Murkam 3 - 3 GKS

Bardzo wyrównany mecz ! Każda z drużyn miała po parę szans na strzelenie goli . Mecz był w miarę szybki ,ale gdzieś tak od 20 minuty pierwszej połowy adrenalina wzrastała chyba u każdego zawodnika ,a nawet u trenerów ,a o kibicach już nie wspomnę i od tego momentu parę razy każda z drużyn miała przebłyski jeżeli chodzi o grę w piłkę lecz więcej było gadania, faulowania i takich nie potrzebnych rzeczy . Było dużo kartek ,ale według mnie mecz był fajny , duża adrenalina , a i jeszcze coś o sędziowaniu . CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ SĘDZIEMU , KTÓRY SĘDZIOWAŁ TEN MECZ, GDYBY NIE ON ADRENALINY BY NIE BYŁO I ZA PEWNE BYŁO BY NUDNO <hahaha>
Dziękuję za mecz grajkom Murkamu . :D

GKS < 33 :love: :love:
 sierka1313   23.10.2011, 14:09:13
ceramik 2:1 sierka
pierwsza polowa lepsza w wykonaniu sierakowic sierakowice mogły strzelić ze 5 bramek ale nie wyszło