KS Sulmin 1 - 0 Sporting II Leźno 3 października 2010 - 11:30

pytanie do przywidza czy wy gracie w przywidzu jakis adres bym potrzebowal gdzie sie boisko miesci
 Gomez   02.10.2010, 19:49:34
Gts Przywidz - Morena II Gdańsk - 7:4 (4:2)
Bardzo fajny mecz było na co popatrzeć :)
 jaaro   02.10.2010, 20:14:51
mecz moreny z przywidzem masakra mecz ciekawy oczywiscie pod wzgledem faulow gdzie przywidz za wszelka cene chcial polamac nogi sedzia sobie nie radzil przywidz wygrywajac plakal ciagle bylo z czego sie smiac druzyna patalogia no ale przegralismy gratulacja dla przywidza buhahaha przywidz

BEZ REWELACJI

MORENA ZAGRAŁA BEZNADZIEJNIE OBRONA NIE ISTNIAŁA PRAKTYCZNIE KAŻDA AKCJA BYŁA AKCJA Z UDERZENIEM NA BRAMKĘ

PATRZAC NA WYNIK 4 BRAMKI STRZELILIŚMY STANDARD
7 Straciliśmy Szokk
 jaaro   02.10.2010, 21:36:36
proszę cie chłopaki po 25 lat płakali to trąbki są drużyną dojrzała od was a po drugie nic mnie nie ściska wygraliście i tyle nie ma drużyny która wygrała wszystkie mecze i nie podniecacie się bo na jak przyjedziecie do nas to raczej nie będziecie tacy mocni w pyskach jak u siebie wygraliście i tyle podniecajcie sie dalej ze z liderem wygraliscie pozdro kaszuby z przywidz pijcie do rana za wygrana
 GKSMORENAII   02.10.2010, 21:47:58
Awangarda
 estra23   02.10.2010, 22:05:10
Szkoda słów prawda sędzia tragedia co do płaczków to chłopaką z Moreny pomylily się dyscypliny sportowe w ragby to się gra na Grunwaldzkiej i tyle .A co do podniecenia i padologi to powiem jedno ok 20 minuty czerwona kartka dla Przywidza i gra w dziesiatke 2 minuty i 2-1 dla Przywidza.Poprostu byliscie dzisiaj slabsi ale napewno brutalniejsi.Pozdrowienia szanujcie nogi przeciwnych drużyn wszyscy pracują.
 bober7   02.10.2010, 22:14:22
najlepszy to był tekst typa z moreny... my na takim prostym boisku nie potrafimy grać!!! :D jaaro z tego co zauważyłem to wy próbowaliście połamać nogi atakując wyprostowanymi nogami ale spoko róbcie dalej z siebie super ekipę, a kto był to widział i tyle w temacie
 roman10012   02.10.2010, 22:20:06
A kubica ktory?
 bober7   02.10.2010, 22:36:31
:D był w czołówce :idea:
 zenik42   02.10.2010, 23:02:56
brawo ziomki !! :D lider z kartowliska.. przeskadza im gra gdzie niema kretów ??/ jeb....drewniaki !!
 jaaro   02.10.2010, 23:25:32
gdzie masz napisane ze na prostym nie umiemy grac chlopie z twojego punktu widzenia my gralismy ostro ok niech ci bedzie przegralismy bo graliscie lepiejj i tak mamy trzy kontuzje po waszym meczu bylo minelo jarac sie dalej a lider z kartofliska nie przejmuje sie porażka kazdy mecz mozna przegrac ale przywidz zero fair play szanujcie nogi to b-klasa
 PatriQ__   03.10.2010, 13:17:58
widze że jaaro nie może przeżyć że przegraliście haha. i wypłakuje sie na forum. co do brutalnej gry... to miej pretensje do sędziego .. pozwalał tak grać i tyle.
a co do tego picia hahaha to co żal ci że nie masz czego opijać? haha hokejowy wynik trzeba opić... :D pozdro
 KucekMORENA   03.10.2010, 13:29:27
jak nie ma czego opijać 0-3 Lechia !
 KucekMORENA   03.10.2010, 14:10:27
KS Sulmin 1-0 Sporting II Leźno
 dyman   03.10.2010, 14:25:30
Mecz w Sulminie nudny strasznie w 1 połowie troche wyrównana gra obydwu druzyn w 2 połowie sulmin miał spora przewage lecz nic z tego nie wynikało. w 88 minucie przypadkowa bramka i tyle na ten temat :idea:
 Olesko_LG   03.10.2010, 15:05:57
Brawo chłopaki ;) Lechia zniszczyła Legie a Przywidz płaczków z moreny ;) A teraz leczymy kaca, bo taki weekend zapamięta się na długo ;) Brawo LECHIA i brawo GTS.

A wy z moreny nie płaczcie tyle tylko szykujcie sie do nastepnego meczu ;) Rozumiem, że porażka z Przywidzem boli, ale na to mogliście się przygotować ;)

Pozdrawiam :D
 Olesko_LG   03.10.2010, 15:07:27
Owen 100 lat ;) Udane urodziny i dwie brameczki :)
 janusz97   03.10.2010, 15:20:57
Nieoficjalnie...

Barka 3-2 Amator :D
 domino1065   03.10.2010, 15:27:57
Potwierdzam, barka wygrywa z amatorem 3:2:) wynik powinien byc wyzszy ale slaba skutecznosc barki. pozdro dla kielpino za fajny mecz.
 x-x-x-x   03.10.2010, 15:45:22
Orzel vs Kolbudu 2-2 (2-0)
 jaro19   03.10.2010, 15:47:40
Bareczka ŁEBNO wychodzi na lidera :P :P :P :P :P
 pilsner   03.10.2010, 16:00:15
@domino1065

Słaba skutecznosć Barki, może i tak, ale Amator również miał dużo niewykorzystanych sytuacji:D pozdro
 d?ony   03.10.2010, 16:21:47
kiedy i o której godzinie ma się odbyc mecz Morena-Sporting?
 KucekMORENA   03.10.2010, 17:14:35
Płaczków Z Moreny Haha To Wy Płaczecie Że Zagraliśmy Ostro :D . Zagraliśmy Słabo I Przegraliśmy Życie
 domino1065   03.10.2010, 17:26:40
masz racje, amator rowniez mial okazje ale sam musisz przyznac ze bylismy od was lepsi :)
 Krzysztof1215   03.10.2010, 19:09:18
Brawo Bareczka :) Oby tak dalej :)
 PatriQ__   03.10.2010, 19:59:26
do kucekMORENA...
NIe wiem czy zauważyłeś ale jedyną osobą która płacze z powodu ostrej gry na boisku jest jaaro... poczytaj sobie wyżej i potem oceń kto płacze. pozdro
 jaaro   04.10.2010, 08:23:13
tak placze strasznie
 GKSMORENAII   04.10.2010, 09:22:32
Zobaczymy jaki wynik będzie w rewanżu !!
Specjalnie się przygotujemy oczywiście sportowo
bez robienia patologi
Pozdro dla elity z Przywidza zagłębie piwa Specjal
 qbamat   04.10.2010, 12:11:25
Mecz Morena - Przywidz byl ciekawy , aczkolwiek nadzwyczaj brutalny. Ten sedzia nie nadaje sie do sedziowania meczy - zamul straszny. Zeby uspokoic gre powinnien dac wiecej kartek, w tym kilka czerwonych. Nie nadaje sie poprostu. O brutalnosci gry graczy z Przywidza swiadczy kilka kontuzji wsrod zawodnikow z Moreny. Ten mecz nie udal sie Morenie i Przywidz potrafil to wykorzystac - gratuluje. Ale chlopaki szanujmy sie i nasze kosci!!
Chlopakom z Przywidza gratuluje rowniez "spokojnych" kibicow :)

Sytuacja zrobila sie ciekawa w tabeli - do konca rundy moze sie jeszcze wiele wydarzyc.
 PatriQ__   04.10.2010, 20:24:07
Ciągle piszecie o kontuzjach... zawodnicy z Przywidza tez doznali wielu urazów ale z tym trzeba sie liczyć grając w piłke. Morena również grała brutalnie... ale nikt od nas o tym nie pisze bo czasem takie mecze sie zdarzają. Pozdro