2:0
5:0
3:2
 Sokół 18   01.10.2022, 16:45:03
Victoria mając słabszy dzień znowu wygrywa . Szkoda,ze tak mało bo powinno być 8:2
 NIEPILKARZ   01.10.2022, 17:43:23
MKP 3(1-1)-1 Jantar, pierwsza połowa wyrównana, trochę lepiej wyglądał Jantar, na 2 połowę nie dojechali. Karny w obie strony w drugiej połowie. MKP swojego wykorzystało, na drodze Jantara stanął dzisiaj swietnie dysponowany bramkarz Szlachty, który zachował zimna krew i obronił zarówno karnego jak i dobitkę.
 Foodball   01.10.2022, 20:48:29
Dziś oglądałem pierwsze 45 min w Szlachcie. Zaskoczyła mnie drużyna gospodarzy. Myślałem ,że Jantar ich zdominuje a połowa bardzo wyrównana. Szlachta 3 bardzo dobre sytuację do zdobycia bramki. Jak druga połowa ? Ktoś opiszę bo jestem ciekaw. Później udałem się do Rytla . I znowu mała niespodzianka bo do przerwy 1:1. Więc byłem pewien że druga połowa będzie bardzo zacięta. Jednak doświadczona Brda poradziła sobie bez problemów a 1:1 to był wypadek przy pracy.
 Hudini   02.10.2022, 12:00:48
Panie Łukaszu aka „Major” co Ty pierdolisz o jakiejś kasie w Borzechowie… nie wiesz to się nie wypowiadaj. Bęcwale.
 Major   02.10.2022, 15:34:45
Wiem dlatego się wypowiadam gamoniu
 Major   02.10.2022, 15:56:49
 Sokół 18   02.10.2022, 19:11:30
Borzechowo się skończy tak samo jak Zblewo !
 Hudini   02.10.2022, 19:41:23
Porównując skład z zeszłego sezonu to zaszły wzmocnienia może na 3 pozycjach. Także kasy w CHUJ. 8)
Nie porównujcie Zblewa do Borzechowa bo obrazicie tym zarząd Slawka.
 Tylkoniepilka   04.10.2022, 15:24:27
Powie mi ktoś co tak wysoko robi Szlachta? Zdecydowanie gorsi od Lubichowo a tutaj 5 miejsce przy trudnym dla nich terminarzu. Fantazja po awansie?
 hekla   04.10.2022, 17:34:53
Tylkoniepiłka-proponuję poczekać do końca tej rundy!! Wiele wątpliwości się rozwiąże!!! :D
 Foodball   04.10.2022, 20:20:11
Szlachta jest tak wysoko ponieważ.. 4 mecze wygrali 1 remis. To daje im 5 miejsce. I tak jak Hekla napisał . Poczekajmy. A swoją drogą to nie wiem czy chcesz jakaś propagandę siać czy coś . Wystarczy wejść na ich stronę i się trochę dowiesz. Mocno się wzmocnili ciekawymi nazwiskami. Jak sprawdzisz składy z b klasy a teraz to łatwo dostrzec ,że mają z 8 nowych zawodników . Pozdrawiam