8. Orzeł Trąbki Wielkie 16 6 1 3 12 17 - 89

Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Olimpia Sztum
Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Wierzyca Pelplin
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Borowiak Czersk,

Przemo938   22.04.2007, 09:06:34
a mnie nie bedzie bo mam wycieczke :( :( :( :( :( na meczu z ?u?awami b?dzie du?o kibiców i bedzie tak jak u nich jak nas wyzywali i wszystkim rzucali :D :D 8) 8) 8)
 marcin_unia_tczew   28.04.2007, 19:37:26
GKS Gardeja - Unia Tczew 1:5
Orze? Tr?bki Wielkie - Olimpia Sztum 2:5
Kaszubia Ko?cierzyna - Wierzyca Pelplin 3:1
Chojniczanka Chojnice - ?u?awy Nowy Dwór Gda?ski 2:2
 matrix8   30.04.2007, 08:15:37
Noooooooo, jak dobrze pójdzie to Zu?awy do miasta nie wjad? 8) 8) 8) a ja nie jade z wami no glupi? wycieczke bo chce widzie? to co si? b?dzie dzia?o z tymi leszczami !!!!!!!!!!!!B?DZIE JAZDA!!!!!!!!!!!! W Chojnicach dla przyjezdnych b?dzie jak w piekle!
Orze? Tr?bki Wielkie - Olimpia Sztum 1:7
Chojniczanka Chojnice - ?u?awy Nowy Dwór Gda?ski 2:1 (albo 3:2)

Pozdro dla Borowiaka :D
 kappi_chojniczanka   06.05.2007, 11:07:41
jeszcze zapomnia?em doda? :
AP Malbork 2:4 BOROWIAK

Borowiak musi wygra?! AP gra dobrze, ale przezywanie i popychanie na boisku nie przystoi :/
 seba19   06.05.2007, 15:29:24
Co wy sobie wszyscy wkrecacie...przegraliscie z nami zasluzenie...a za kopanie to wy sie wzieliscie sam z 2 czy 3 razy dostalem...wiec nie sciemniaj... :@
 Przemo938   07.05.2007, 17:49:30
Och Seba Seba chyba masz skleroza cytuje "co gruby schodzi " kpali?cie mieli?cie starzych

PS napisz mi imie Kostka !! chyba ?e si? boisz !!!!!
 Madej-   07.05.2007, 21:34:59
a ten Malborko to naprawde takie chamy ?;>

teraz meczyk w Gardejii jakie maj? tam boisko ;>
 kaameel_Wierzyca   07.05.2007, 22:19:08
madej.. pytasz o boisko .? hmm.. murawka ca?kiem spoko a naoko?o boiska to chyba s?oneczniki czy co?, nie pami?tam ju?, dawno z nimi grali?my.
 pawlak1415   08.05.2007, 07:56:43
naokolo jest tyto? :) |) :D 8) 8) :D :D 8) :D :D :D |) :D 8) :push: :P :blink: :blink: :blink:
 colin   08.05.2007, 08:17:13
Co tu za atmosfera sportowa?Co Wy sobie wkr?cacie,?e w AP graj? starsi??e wyzywaj??Bzdury!!!Ka?dy w AP jest rocznik 93,bo to jest normalne gimnazjum sportowe,po prostu maj? kilku wy?szych zawodników,ale to chyba normalne,wsz?dzie tak jest.A atmosfera na ich meczach jest bardzo przyzwoita,to s? fajne kolesie!!! :idea: Trenuj? razem DOPIERO kilka miesi?cy,a Wy kilka lat.DAJCIE IM SZANS?,a nie jezdzicie po nich.POZDRÓWKO!!! :)
 Przemo938   08.05.2007, 13:09:31
tak tak oni tylkp rzezywa? umiej? :D :D a czemu nie podaj? imienia KOSTKA :@ :@ :@ wi?c ??????? :push: :push:
 Madej-   08.05.2007, 14:46:09
Ten kostek ma na imie Damian....pisze na ich stronie :)
 pawlak1415   08.05.2007, 15:04:50
madej napisz ta strone mi ok |) :D 8) |) :P :push: :blink: :weirdo: pozdro dla ciebie
 Madej-   08.05.2007, 16:05:49
 kappi_chojniczanka   08.05.2007, 17:15:25
AP s? od nas lepsi, co pokazali na boisku, ale czemu tylko na nich tak "jedziemy", ?e przezywali itd.? A mo?e dlatego, ?e tak w?a?nie by?o? Gratuluj? AP wygranych i dobrych meczów, no ale prosz? o bardziej powa?ne zachowanie podczas meczów. Do Kostka nic niemam, waln?? mnie z barku w przepon?, ale p?aka? nie b?d?:/

Pozdro Borowiak
 seba19   08.05.2007, 18:10:55
prosze cie bardzo... Damian... :@
 Przemo938   08.05.2007, 19:49:25
Daj mi swje gg
SEBA !!!!!!! to pogadamy osobiscie a nie na forum !!!!!! chyba ?e si? boisz moje to 7747638
 kowal.mlks   08.05.2007, 21:42:53
No Chojniczanka...my?l? ?e wygracie z ?u?awami...Fajnie by by?o...Mo?e rywalizacja by by?a ciekawsza...stawiam na 2:1 dla Chojniczanki...a Borowiak Ap 2:0

PzDr Kappi i ca?a Chojniczanka... :idea:
 Madej-   09.05.2007, 17:37:42
noo Ceikawe czy borowiak rozwali Ap...stawiam 1:0 dla borowiaka:D |)
 kaameel_Wierzyca   11.05.2007, 11:20:36
;( to ja ju? sobie nie pogram przez 4 tygodnie [ r?ka z?amana ] powodzenia koledzy z kaszubi? i w innych meczach ;(
 pawlak1415   12.05.2007, 08:42:23
:roll: 8) :roll: 8) 8) 8) piscie wyniki meczow pozd 8) o wszystkim graczom :| :huh: :) :roll: 8) |) :D 8) 8)
 Madej-   12.05.2007, 10:26:34
ale g?upio dopiero o 15 gramy ;/
 matrix8   12.05.2007, 11:44:56
:love: :love: :love: MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE :love: :love: :love: : :puke: :puke: :puke: ?u?awy Nowy Dwór Gda?ski :puke: :puke: :puke: :idea: :idea: :idea: sobota 16.oo OSiR :idea: :idea: :idea:
 stramol   12.05.2007, 14:15:28
Borowiak- AP 1:1! Ogó?em to gra wyrównana ale wygrywali?my do pierwszej po?owy, mieli?my wi?cej akcji. Niestety s?dzia nie zaliczy? jednej bramki przy której nie by?o spalonego.Ale spoko:D
Pozdro Chojna.
 seba19   12.05.2007, 15:16:42
Borowiak Ap 1:1...
Masz racje mecz byl wyrownany... przy tej bramce byl spalony...ten w ataku nie zdazyl wrocic...ale w drugiej my przycislelismy... i 1:1 :D po za tym good mecz :)
 kowal.mlks   12.05.2007, 15:28:28
Racja Stramol...:idea: :P ...A awans coraz blizej... :blink:
 matrix8   12.05.2007, 18:20:31
MKS CHOJNCZANKA CHOJNICE 5 : 0 ?u?awy Nowy Dwór Gda?ski. Prawie przez ca?y mecz przewa?ali?my dopiero ostatnie 10 minut to ataki ?u?aw, które nic nie przynios?y i oczywi?cie matrix wybil pilk? z lini bramkowej PZDR
 Rufek_AP_20   12.05.2007, 18:48:11
1:1 Mielismy z Borowiakiem mecz byl zaciety !! Ale BOROWIAK NIE jest REWALACJ? !! MOGLISMY WYGRAC :p
 Madej-   12.05.2007, 19:16:38
Gardeja 2 : 3 Unia

do przerwy przegrywali?my 2 : 0 a po przerwie sie zmobilizowalismy i wygraliszy....poprosstu bylismy zbyt pewni siebie ;/
 seba19   13.05.2007, 08:07:00
A co Ty taka gwiazde z siebie robisz... jestescie w makro i tam z kazdy dostajecie...to moze w nastepnym roku derby beda;]
 pawlak1415   13.05.2007, 08:36:21
:roll: :roll: 8) 8) :roll: :push: :push: moje typy:
trabki- olimpia 0- 2
kaszubia- wierzyca 2-2 lub 3-3
tylko zeby by? remis pozdro wszystkim |) :D :D |) |) |) |) :D :D :D 8)
 KU_BA09-Kaszubia   13.05.2007, 13:43:50
KAszubia 3:3 Wierzyca!!! :( przez 3/4 meczu przewazalismy!!!!chyba z 20 set nie wykorzystanych!!!!niestesty....... :unsure:
 kaameel_Wierzyca   13.05.2007, 14:44:31
Cooo? Przewazaliscie?! Masz ch?opcze chyba macki na oczach. By?em ba tym meczu [ z?amana reka ale przyjechalem ] i dokladnie widzialem z lawki co na boisku sie dzialo. ;/ W pierwszej polowie zdecydowanie my przewazalismy a w drugiej.. no powiedzmy ze lekka przewage mieliscie. W 1 polowie momentam nie wychodziliscie z wlasnej polowy.. zaal.
 kowal.mlks   13.05.2007, 15:34:38
AP Malbork tez nie jest rewelacj?...graj? dobrze ale to my mieli?my wi?cej dobrych akcji. Przez pierwsze 15 minut nie mogli wyj?? z w?asnej po?owy.Tak na marginesie to oni nas nie przezywali ani nie faulowali...mecz by? ?adny i czysty...i nie piszcie ?e oni robi? takie rzeczy skoro tak nie jest...po prostu nie umiecie przegrywa?... :idea:...A ogólnie meczyk by? super :idea:
 pawlak1415   13.05.2007, 15:48:42
Jaki wyni trabek z gardeja?????????
wie ktos jezeli tak to pisac na moje gg 2409274 pozdro0
 jablon   13.05.2007, 16:15:01
brawo chlopaki !! gratuluje meczu wygraliscie pomimo braku 3 poodstawowych zawodnikow 5-0 to wynik ktorego nawet z podstawowym skaldem sie mei spodziewalem , a szczegolnie gratuluje PATRYKOWI MELCHERTOWI :d:d:d:d:p

chojna sie przegra do konca juz nic!!
 stramol   13.05.2007, 19:29:26
Rufek napisz lepiej ile wy byli?cie razem w meczu w naszym polu karnym(mo?e 4 razy) a my chyba z 15. Ale mecz by? spokojny. Wy te? AP nie jeste?cie rewelacj? ale ?le nie gracie. Pozdro dla wszystkich dru?yn.
 seba19   13.05.2007, 21:38:35
Tylko ze wiesz my trenujemy razem od kilku miesiecy zobaczymy jak my sie jeszcze bardziej zgramy... :) ale mecz byl ok...mowilem ze to Ci z Chojniczanki sobie wkrecali ze my wyzywamy i faulujem... :P
 jablon   14.05.2007, 21:15:36
seba, seba nie gadaj ze nie przezywaliscie ;/ teraz udajecie niewinnych a co mowiliscie np ,, chojniczanka pusta bramka " lub ,, gruby cos ci schodzi" tak mowiliscie do kapiego stramol i reszta borowiaka wie kto to jest , a naszego pomocnika tak skosiliscie ze asz mu gumki w kolanowkach popekaly :blink: :blink: a teraz jestescie oburzeni ze tak mowimy bylo minelo ale to nie ma sensu seba . pozdro mls i kaszubia
 seba19   15.05.2007, 17:15:10
Zauwazyles ze tylko Wy gadacie ze my przezywamy... Wszyscy nic nie mowi tylko Wy... wiec raczej wy sobie wkrecacie bo przegrywac nie umiecie... :)
 jablon   16.05.2007, 23:20:32
umiemy przegrywac , ze innych nei przezywaliscie to chyba nie znaczy ze nas tez nie! to czemu cala nasza druzyna tak mowi? ktos musial cos pwoeidziec bo wwszyscy by nei kwrecali !
 jablon   16.05.2007, 23:21:21
aha i z wami nei gral nasz kapitan bo zachorowal i po paru minutach zszedl z goraczka z boiska tez byloby inaczej jakby zagral
 seba19   17.05.2007, 16:59:22
Jak zawodnicy Borowiaka potwierdzili to co mowilem ze my nie przezywamy i nie faulujemy..to wymysleliscie ze wasz kapitan byl chory...a ja pamietam ten mecz i nikt p;o kilku minutach nie schodzil.. :D
czas przy pi?ce 60% 40% (oko?o)

PS - nawet wasz trener mówi? ?e widzia? ju? du?o dru?yn ale my jeste?my najlepsz? :D Sorki jak was obrazi?em AP....chce wszystkich ?ci?gn?? do AP :D

PzDr KowaLmlks
 kowal.mlks   17.05.2007, 22:11:51
Sk?d masz te statystyki Czarinho...? :idea:

PzDr CzarekFans
 jablon   17.05.2007, 22:28:15
no to ty nie pamietasz ale zszedl po 5 minutach i siedzial w autobusie i spa? i jak juz napisalem nie musicie ich przezywac ale nas przezywaliscie!!
 jablon   17.05.2007, 22:30:53
byl to zawodnik z lewej pomocy taki wysoki pobiegal troche i juz sil nei mial bo mial goraczke nawet meczu nie widzial i ja iwem lepiej chyba czy zszedl czy nie
 seba19   18.05.2007, 19:56:49
A ty na podstawie czego taka statysteyke zrobiles??
Przewazaliscie w 1 polowie...a w drugiej sie zamknieliscie na polowie i kontry robiliscie bo my chcielismy strzelic bramke...a potem to my moglismy wygra 2:1 albo 3:1
 kowal.mlks   18.05.2007, 20:03:25
Jakby zliczy? wszystkie sytuacje to powinno by? gdzie?...8:3 dla nas...mieli?my du?o sytuacji...ten wolny w poprzeczk?... A wy mieli?cie mo?e 3 strza?y w drugiej po?owie :idea:
 kowal.mlks   18.05.2007, 20:08:32
Mo?e i nas przycisn?li?cie w drugiej po?owie ale nic z tego nie wynik?o oprócz tego ?e pechowo stracili?my bramk?...A to my przez wi?kszo?? meczu przewa?ali?my i stwarzali?my sobie lepsze sytuacje...A wy no oddali?cie par? strza?ów :idea: