Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2018/2019

Jakies info ze Slupska?
 boixo   05.06.2019, 18:57:29
Do przerwy 0:1.
 boixo   05.06.2019, 19:09:37
48 minuta Szalek na 1:1.
 boixo   05.06.2019, 19:49:05
89 minuta Stołem w 8....
 spens86   05.06.2019, 20:00:01
Powtórka z rozrywki z 2017 będzie w finale i oby tym razem był inny zwycięzca :idea: :D
 boixo   05.06.2019, 21:01:13
Stolem rozpoczal mecz w Slupsku od mocnego uderzenia.Szybka pilka ,klepki i rajdy skrzydłowych a bramke zdobyli po jedynym celnym strzale obu druzyn w polowie.Po przerwie zdecydowana przewaga Gryfa ,szybkie wyrównanie i bramka Stasiaka w 72 minucie na 2:1.Nastepnie zaczely się faule,szczegolnie ze strony Stolemu.Zawodnik który wszedł na zmiane spedzil na boisku może z 15 minut.Kolejne 2 czerwone i Stolem konczyl mecz w 8.Nie mnie oceniac sędziego ale w koncowce piłkarze Stolema grali brutalnie.
 boixo   05.06.2019, 21:04:15
Powtorka z 2017 roku mile widziana.Szczegolnie jeśli chodzi o dramaturgie.Bedzie okazja do rewanżu za lige.A tak na marginesie gratulacje dla Gromu za pokonanie faworyzowanej Radunii.
 Surowy   05.06.2019, 23:08:45
W Nowym Stawie pierwsza polowa wyrownana i fajny mecz dla oka- szybkie tempo choc skwar z nieba sie lał.Jednak to gospodarze zdobyli gola i na przewę schodzili z przewagą 1 bramki.
Druga połowa to napór gości na bramkę Gromu i tylko pojedyńcze wypady Nowostawian na polowę Raduni.Padł nawet gol ale sędzia wychwycił spalonego.W koncu obrona Gromu pękla i goście zdobyli gola z najblizszej odległości.
Jednak chwile poźniej Grom ponownie wyszedł na prowadzenie i zrobiło sie 2:1.
Kilka minut poźniej faul na zawodniku Gromu przed polem karnym i czerwona kartka dla zawodnika ze Stężycy.Rzut wolny piękny strzał po słupku i gol na 3:1.
Potem jeszcze po słupku z każdej strony i mecz zakończony z korzyścią dla Gromu!!!
 futbol2019   06.06.2019, 09:50:11
@boixo

Brutalnie? Tylko pierwsza czerwona była zasłużona, dwie kolejne, a w szczególności druga to sędzia wyczarował. Zawodnik Gryfa kopie zawodnika Stolema, obaj upadają, a sędzia pokazuje czerwoną zawodnikowi z Gniewina, śmiech na sali. Boczny blisko i zero reakcji. Sędziowanie w drugiej połowie na duży minus, Gryf był lepszym zespołem w drugiej połowie nie potrzebował pomocy ze strony sędziego.
 futbol2019   06.06.2019, 15:01:59

41:26, jakoś co prawda słaba, ale wystarczająco by stwierdzić jaki błąd popełnił sędzia. Faulował zawodnik Gryfa, który jeszcze kopnął zawodnika Stolema...