IV liga - pomorska - sezon 2009/2010 - Klasyfikacja strzelców






W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 1-2 (2), Lechia II Gdańsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 (2), Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 3-1 (1),
Klasyfikacja wg strzelonych goli

Orlęta Reda:

14 - Robert Szudrowicz
12 - Marcin Królik, Radosław Styn
6 - Damian Pek
5 - Krzysztof Ziemak
2 - Seweryn Piotrowski
1 - , Patryk Dworniak, Filip Heinig, Tomasz Stępień, Mateusz Szematowicz, Przemysław Szymański, Krzysztof Wesołowski

Pomezania Malbork:

14 - Łukasz Statkiewicz
6 - z bramkavo.
5 - Kamil Wróblewski
4 - Krzysztof Kornacki, Piotr Wilk
3 - Karol Polus, Krystian Tryba, Bartosz Wacławski
1 - Krzysztof Janowicz, Michał Krawczyk, Sebastian Ratajczyk

Powiśle Dzierzgoń:

8 - Radosław Zielonka
7 - Robert Felski
5 - Artur Chwesiuk, Sebastian Zieliński
4 - Sebastian Cierlicki
2 - Paweł Bieńkowski, Bartosz Komorowski, Adam Kołakowski, Daniel Mioduński
1 - Piotr Augustynowicz, Piotr Berk, Radosław Borowiecki, Michał Gajewski

Olimpia Sztum:

6 - Marcin Honory, Sławomir Korda
4 - Maciej Pluta, Wojciech Wilmański
3 - Łukasz Olszewski, Wojciech Pliszka
2 - Maciej Kępka, Grzegorz Krupa
1 - Michał Hadrysiak, Łukasz Kotowski, Przemysław Manuszewski, Wojciech Zyska

Wietcisa Skarszewy:

8 - Bartosz Trzoska, Mateusz Wenta
5 - Sebastian Armatowski, Grzegorz Skórczewski
4 - Bartosz Łyżniak
3 - Karol Akerman
2 - Piotr Dejniak
1 - Paweł Depta, Michał Fijał, Mariusz Majewski, Dariusz Starościk

Rodło Kwidzyn:

9 - Maciej Pruszkowski
3 - Jacek Graczyk, Adrian Lalewicz, Łukasz Radzimski
2 - Adrian Gwóźdź, Łukasz Jaworski
1 - Olalekan FayoseTemiTAYO, Sławomir Gawroński, Piotr Jaworski, Maciej Laszkiewicz, Przemysław Maluchnik, Marek Świokło

Wierzyca Pelplin:

17 - Łukasz Racki
11 - Piotr Sarnecki
10 - Grzegorz Pawłuszek
8 - Przemysław Skalski
7 - Bartosz Prokopów
6 - Marcin Kata
4 - Andrzej Borys
3 - Mateusz Bujanowski, Jakub Resmerowski
2 - Karol Cablewski, Krzysztof Rutkowski
1 - Tomasz Kamiński, Andrzej Kuros, Robert Lewandowski, Piotr Prokopów, Maciej Szyszkowski

Czarni Pruszcz Gdański:

9 - Krzysztof Kwasny
4 - Mariusz Malinowski, Łukasz Paulewicz
3 - Stanisław Kolczyński
2 - Jakub Poźniak
1 - Jakub Bojarski, Łukasz Gajowniczek, Daniel Knotowski, Łukasz Poźniak, Paweł Sułek, Radosław Woźniak, Tomasz Zawadziński

Żuławy Nowy Dwór Gdański:

5 - Mariusz Dywicki
3 - Maciej Ciechanowski
2 - Grzegorz Boniecki, Krzysztof Boniecki, Tomasz Górski, Krzysztof Grzegorczyk, Krzysztof Klein, Bartłomiej Piechnik, Karol Szwec
1 - Marek Kruczkowski, Paweł Studziński, Sławomir Tkaczyk, Piotr Ziętarski

Orzeł Trąbki Wielkie:

12 - Paweł Piotrowski
3 - Paweł Budziwojski
2 - Łukasz Balcer, Arkadiusz Kupcewicz, Marcin Laga, Artur Mańka, Janusz Łazarski
1 - Michał Buraczewski, Kamil Dziengielewicz, Grzegorz Górski, Patryk Groszek, Mateusz Kobylarz, Rafał Kobylarz, Bartosz Zieliński

Murkam Przodkowo:

14 - Łukasz Dempc
8 - Rafał Przybyszewski
4 - Bartłomiej Olszewski, Jan Przybyszewski
3 - Kamil Borkowski, Jędrzej Chyła
2 - Franciszek Barzowski, Mariusz Bloch, Tomasz Poźniak, Piotr Zawadzki
1 - Przemysław Kostuch, Paweł Locman

Lechia II Gdańsk:

7 - Maciej Kowalczyk, Damian Szuprytowski, Łukasz Wiśniewski
6 - Jakub Zabłocki
4 - Andrzej Rybski
3 - Paweł Buzała, Przemysław Grzywacz, Marcin Pietrowski
2 - Adam Duda, Damian Grembocki, Michał Kowalkowski, Michał Płókarz, Jakub Zejglic
1 - Marko Bajić, Tomasz Bobrowski, Peter Cvirik, Sebastian Kądziela, Maciej Kalkowski, Michał Kołodko, Tomasz Midzierski, Jakub Popielarz, Michał Pruchnik, Adam Prusaczyk, Radosław Stępień, Damian Tofil, Janusz Weber

Czarni Czarne:

10 - Łukasz Kościan
8 - Piotr Jankiewicz
5 - Seweryn Remieniewicz
3 - Roman Sztuba
2 - Tomasz Spryszyński, Paweł Wegner
1 - Tomasz Kopiszka, Grzegorz Kozanko, Karol Kozanko, Piotr Staniol, Paweł Wnuk-Lipiński

Koral Dębnica:

9 - Dawid Wachnik
5 - Kamil Bulwan
4 - Michał Adamczyk, Krzysztof Bednarek, Piotr Dowksza
3 - z bramkawalkowera
1 - Jarosław Adamowicz, Łukasz Bednarek, Grzegorz Dowksza, Piotr Drążek, Jarosław Janczak, Andrzej Kierski, Daniel Kulczyk, Robert Michalski, Sebastian Stalka, Łukasz Wieczorek, Przemysław Żarnowski, Marcin Żukowski

Pomorze Potęgowo:

15 - Damian Mikołajczyk
11 - Henryk Patyk
5 - Rafał Jaskólski, Dominik Kaczmarek
4 - Damian Formela, Mariusz Kalamaszek, Jacek Luzak
2 - Kamil Gapski, Damian Gałka
1 - Łukasz Kotusiewicz, Krzysztof Pijanowski, Tomasz Wólczyński

Gryf 2009 Tczew:

11 - Damian Dudziński
8 - Kamil Gronkowski
7 - Mateusz Kuzimski, Karol Opczyński, Szymon Przybytek
5 - Bogusław Lizak
3 - Paweł Radzimski
2 - Paweł Dirda, Paweł Grzesiak, Krzysztof Tarnowski
1 - Łukasz Gajewski, Krystian Kiwatrowski, Daniel Podbereźny, Tomasz Skalski, Bartosz Szweda