IV liga - pomorska - sezon 2009/2010 - Klasyfikacja strzelców






W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 1-2 (2), Lechia II Gdańsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 (2), Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 3-1 (1),
Strzelcy wg drużyn

17 - Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)

15 - Damian Mikołajczyk (Pomorze Potęgowo)

14 - Łukasz Dempc (Murkam Przodkowo), Łukasz Statkiewicz (Pomezania Malbork), Robert Szudrowicz (Orlęta Reda)

12 - Marcin Królik (Orlęta Reda), Paweł Piotrowski (Orzeł Trąbki Wielkie), Radosław Styn (Orlęta Reda)

11 - Damian Dudziński (Gryf 2009 Tczew), Henryk Patyk (Pomorze Potęgowo), Piotr Sarnecki (Wierzyca Pelplin)

10 - Łukasz Kościan (Czarni Czarne), Grzegorz Pawłuszek (Wierzyca Pelplin)

9 - Krzysztof Kwasny (Czarni Pruszcz Gdański), Maciej Pruszkowski (Rodło Kwidzyn), Dawid Wachnik (Koral Dębnica)

8 - Kamil Gronkowski (Gryf 2009 Tczew), Piotr Jankiewicz (Czarni Czarne), Rafał Przybyszewski (Murkam Przodkowo), Przemysław Skalski (Wierzyca Pelplin), Bartosz Trzoska (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Wenta (Wietcisa Skarszewy), Radosław Zielonka (Powiśle Dzierzgoń)

7 - Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń), Maciej Kowalczyk (Lechia II Gdańsk), Mateusz Kuzimski (Gryf 2009 Tczew), Karol Opczyński (Gryf 2009 Tczew), Bartosz Prokopów (Wierzyca Pelplin), Szymon Przybytek (Gryf 2009 Tczew), Damian Szuprytowski (Lechia II Gdańsk), Łukasz Wiśniewski (Lechia II Gdańsk)

6 - z bramka vo. (Pomezania Malbork), Marcin Honory (Olimpia Sztum), Marcin Kata (Wierzyca Pelplin), Sławomir Korda (Olimpia Sztum), Damian Pek (Orlęta Reda), Jakub Zabłocki (Lechia II Gdańsk)

5 - Sebastian Armatowski (Wietcisa Skarszewy), Kamil Bulwan (Koral Dębnica), Artur Chwesiuk (Powiśle Dzierzgoń), Mariusz Dywicki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Rafał Jaskólski (Pomorze Potęgowo), Dominik Kaczmarek (Pomorze Potęgowo), Bogusław Lizak (Gryf 2009 Tczew), Seweryn Remieniewicz (Czarni Czarne), Grzegorz Skórczewski (Wietcisa Skarszewy), Kamil Wróblewski (Pomezania Malbork), Sebastian Zieliński (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Ziemak (Orlęta Reda)

4 - Michał Adamczyk (Koral Dębnica), Krzysztof Bednarek (Koral Dębnica), Andrzej Borys (Wierzyca Pelplin), Sebastian Cierlicki (Powiśle Dzierzgoń), Piotr Dowksza (Koral Dębnica), Damian Formela (Pomorze Potęgowo), Mariusz Kalamaszek (Pomorze Potęgowo), Krzysztof Kornacki (Pomezania Malbork), Jacek Luzak (Pomorze Potęgowo), Mariusz Malinowski (Czarni Pruszcz Gdański), Bartłomiej Olszewski (Murkam Przodkowo), Łukasz Paulewicz (Czarni Pruszcz Gdański), Maciej Pluta (Olimpia Sztum), Jan Przybyszewski (Murkam Przodkowo), Andrzej Rybski (Lechia II Gdańsk), Piotr Wilk (Pomezania Malbork), Wojciech Wilmański (Olimpia Sztum), Bartosz Łyżniak (Wietcisa Skarszewy)

3 - Karol Akerman (Wietcisa Skarszewy), Kamil Borkowski (Murkam Przodkowo), z bramka walkowera (Koral Dębnica), Paweł Budziwojski (Orzeł Trąbki Wielkie), Mateusz Bujanowski (Wierzyca Pelplin), Paweł Buzała (Lechia II Gdańsk), Jędrzej Chyła (Murkam Przodkowo), Maciej Ciechanowski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Jacek Graczyk (Rodło Kwidzyn), Przemysław Grzywacz (Lechia II Gdańsk), Stanisław Kolczyński (Czarni Pruszcz Gdański), Adrian Lalewicz (Rodło Kwidzyn), Łukasz Olszewski (Olimpia Sztum), Marcin Pietrowski (Lechia II Gdańsk), Wojciech Pliszka (Olimpia Sztum), Karol Polus (Pomezania Malbork), Paweł Radzimski (Gryf 2009 Tczew), Łukasz Radzimski (Rodło Kwidzyn), Jakub Resmerowski (Wierzyca Pelplin), Roman Sztuba (Czarni Czarne), Krystian Tryba (Pomezania Malbork), Bartosz Wacławski (Pomezania Malbork)

2 - Łukasz Balcer (Orzeł Trąbki Wielkie), Franciszek Barzowski (Murkam Przodkowo), Paweł Bieńkowski (Powiśle Dzierzgoń), Mariusz Bloch (Murkam Przodkowo), Grzegorz Boniecki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Krzysztof Boniecki (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Karol Cablewski (Wierzyca Pelplin), Piotr Dejniak (Wietcisa Skarszewy), Paweł Dirda (Gryf 2009 Tczew), Adam Duda (Lechia II Gdańsk), Kamil Gapski (Pomorze Potęgowo), Damian Gałka (Pomorze Potęgowo), Tomasz Górski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Damian Grembocki (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Grzegorczyk (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Grzesiak (Gryf 2009 Tczew), Adrian Gwóźdź (Rodło Kwidzyn), Łukasz Jaworski (Rodło Kwidzyn), Maciej Kępka (Olimpia Sztum), Krzysztof Klein (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Bartosz Komorowski (Powiśle Dzierzgoń), Michał Kowalkowski (Lechia II Gdańsk), Adam Kołakowski (Powiśle Dzierzgoń), Grzegorz Krupa (Olimpia Sztum), Arkadiusz Kupcewicz (Orzeł Trąbki Wielkie), Marcin Laga (Orzeł Trąbki Wielkie), Artur Mańka (Orzeł Trąbki Wielkie), Daniel Mioduński (Powiśle Dzierzgoń), Bartłomiej Piechnik (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Seweryn Piotrowski (Orlęta Reda), Jakub Poźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Tomasz Poźniak (Murkam Przodkowo), Michał Płókarz (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Rutkowski (Wierzyca Pelplin), Tomasz Spryszyński (Czarni Czarne), Karol Szwec (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Krzysztof Tarnowski (Gryf 2009 Tczew), Paweł Wegner (Czarni Czarne), Piotr Zawadzki (Murkam Przodkowo), Jakub Zejglic (Lechia II Gdańsk), Janusz Łazarski (Orzeł Trąbki Wielkie)

1 - (Orlęta Reda), Jarosław Adamowicz (Koral Dębnica), Piotr Augustynowicz (Powiśle Dzierzgoń), Marko Bajić (Lechia II Gdańsk), Łukasz Bednarek (Koral Dębnica), Piotr Berk (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Bobrowski (Lechia II Gdańsk), Jakub Bojarski (Czarni Pruszcz Gdański), Radosław Borowiecki (Powiśle Dzierzgoń), Michał Buraczewski (Orzeł Trąbki Wielkie), Peter Cvirik (Lechia II Gdańsk), Paweł Depta (Wietcisa Skarszewy), Grzegorz Dowksza (Koral Dębnica), Piotr Drążek (Koral Dębnica), Patryk Dworniak (Orlęta Reda), Kamil Dziengielewicz (Orzeł Trąbki Wielkie), Olalekan Fayose TemiTAYO (Rodło Kwidzyn), Michał Fijał (Wietcisa Skarszewy), Michał Gajewski (Powiśle Dzierzgoń), Łukasz Gajewski (Gryf 2009 Tczew), Łukasz Gajowniczek (Czarni Pruszcz Gdański), Sławomir Gawroński (Rodło Kwidzyn), Grzegorz Górski (Orzeł Trąbki Wielkie), Patryk Groszek (Orzeł Trąbki Wielkie), Michał Hadrysiak (Olimpia Sztum), Filip Heinig (Orlęta Reda), Jarosław Janczak (Koral Dębnica), Krzysztof Janowicz (Pomezania Malbork), Piotr Jaworski (Rodło Kwidzyn), Sebastian Kądziela (Lechia II Gdańsk), Maciej Kalkowski (Lechia II Gdańsk), Tomasz Kamiński (Wierzyca Pelplin), Andrzej Kierski (Koral Dębnica), Krystian Kiwatrowski (Gryf 2009 Tczew), Daniel Knotowski (Czarni Pruszcz Gdański), Mateusz Kobylarz (Orzeł Trąbki Wielkie), Rafał Kobylarz (Orzeł Trąbki Wielkie), Tomasz Kopiszka (Czarni Czarne), Przemysław Kostuch (Murkam Przodkowo), Łukasz Kotowski (Olimpia Sztum), Łukasz Kotusiewicz (Pomorze Potęgowo), Grzegorz Kozanko (Czarni Czarne), Karol Kozanko (Czarni Czarne), Michał Kołodko (Lechia II Gdańsk), Michał Krawczyk (Pomezania Malbork), Marek Kruczkowski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Daniel Kulczyk (Koral Dębnica), Andrzej Kuros (Wierzyca Pelplin), Maciej Laszkiewicz (Rodło Kwidzyn), Robert Lewandowski (Wierzyca Pelplin), Paweł Locman (Murkam Przodkowo), Mariusz Majewski (Wietcisa Skarszewy), Przemysław Maluchnik (Rodło Kwidzyn), Przemysław Manuszewski (Olimpia Sztum), Robert Michalski (Koral Dębnica), Tomasz Midzierski (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Pijanowski (Pomorze Potęgowo), Daniel Podbereźny (Gryf 2009 Tczew), Jakub Popielarz (Lechia II Gdańsk), Łukasz Poźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Piotr Prokopów (Wierzyca Pelplin), Michał Pruchnik (Lechia II Gdańsk), Adam Prusaczyk (Lechia II Gdańsk), Sebastian Ratajczyk (Pomezania Malbork), Tomasz Skalski (Gryf 2009 Tczew), Sebastian Stalka (Koral Dębnica), Piotr Staniol (Czarni Czarne), Dariusz Starościk (Wietcisa Skarszewy), Radosław Stępień (Lechia II Gdańsk), Tomasz Stępień (Orlęta Reda), Paweł Studziński (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Paweł Sułek (Czarni Pruszcz Gdański), Marek Świokło (Rodło Kwidzyn), Mateusz Szematowicz (Orlęta Reda), Bartosz Szweda (Gryf 2009 Tczew), Przemysław Szymański (Orlęta Reda), Maciej Szyszkowski (Wierzyca Pelplin), Sławomir Tkaczyk (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Damian Tofil (Lechia II Gdańsk), Janusz Weber (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Wesołowski (Orlęta Reda), Łukasz Wieczorek (Koral Dębnica), Paweł Wnuk-Lipiński (Czarni Czarne), Tomasz Wólczyński (Pomorze Potęgowo), Radosław Woźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Przemysław Żarnowski (Koral Dębnica), Tomasz Zawadziński (Czarni Pruszcz Gdański), Bartosz Zieliński (Orzeł Trąbki Wielkie), Piotr Ziętarski (Żuławy Nowy Dwór Gdański), Marcin Żukowski (Koral Dębnica), Wojciech Zyska (Olimpia Sztum)