IV liga - pomorska - sezon 2007/2008 - Klasyfikacja strzelców






W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):

Orkan Rumia - Gryf 95 Słupsk 3-1 (1), Lechia II Gdańsk - Brda Przechlewo 1-2 (1), Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 1-1 (2),
Strzelcy wg drużyn

22 - Dariusz Kudyba (Bałtyk Gdynia)

21 - Rafał Siemaszko (Orkan Rumia)

18 - Michał Smarzyński (Zatoka Puck SSA)

17 - Piotr Kwietniewski (Brda Przechlewo), Łukasz Nadolny (Olimpia Sztum)

16 - Paweł Piotrowski (Orzeł Trąbki Wielkie)

15 - Mariusz Opa?ka (Powiśle Dzierzgoń)

14 - Jakub Gronowski (Gryf Wejherowo)

12 - Artur Chwesiuk (Powiśle Dzierzgoń)

11 - Paweł Kryszałowicz (Gryf 95 Słupsk), Dawid Pomorski (Orkan Rumia)

10 - Paweł Guss (Orzeł Trąbki Wielkie), Roland Kazubowski (Zatoka Puck SSA), Daniel Laskowski (Zatoka Puck SSA), Dariusz Patalan (Bałtyk Gdynia), Jacek Rubinowicz (Polonez Bobrowniki)

9 - Szymon Hartman (Zatoka Puck SSA), Łukasz Król (Gryf Wejherowo), Krzysztof Paraficz (Bytovia Bytów), Wojciech Pięta (Bałtyk Gdynia), Robert Szudrowicz (Orlęta Reda), Michał Wirkus (Brda Przechlewo)

8 - Błażej Adamus (Zatoka Puck SSA), Jakub Kawa (Lechia II Gdańsk), Marcin Królik (Orlęta Reda), Bogusław Lizak (Unia Tczew), Sebastian Mierzejewski (Orzeł Trąbki Wielkie), Gracjan Szymański (Gryf 95 Słupsk), Piotr Łapigrowski (Bytovia Bytów)

7 - Grzegorz Bednarczyk (Gryf 95 Słupsk), Szymon Gibczyński (Brda Przechlewo), Michał Król (Brda Przechlewo), Marek Kwiatkowski (Olimpia Sztum), Marcin Pietrowski (Lechia II Gdańsk), Sławomir Pufelski (Bytovia Bytów), Radosław Styn (Bałtyk Gdynia)

6 - Kamil Dziengielewicz (Lechia II Gdańsk), Robert Hirsz (Lechia II Gdańsk), Łukasz Krzemiński (Arka II Gdynia), Łukasz Kłos (Orkan Rumia), Ernest Skórka (Murkam Przodkowo), Krystian Stanios (Bytovia Bytów), Marcin Szałęga (Lechia II Gdańsk), Michał Wierzchołowski (Gryf Wejherowo), Przemysław Wiszniewski (Murkam Przodkowo)

5 - Tomasz Bukowski (Gryf 95 Słupsk), Łukasz Dempc (Orzeł Trąbki Wielkie), Rafał Dianzenza (Powiśle Dzierzgoń), Piotr Fera (Orkan Rumia), Kamil Gronkowski (Unia Tczew), Bartosz Klimowicz (Brda Przechlewo), Krzysztof Ku?mi?czuk (Bałtyk Gdynia), Marek Rambiert (Zatoka Puck SSA), Adam Sutkowski (Czarni Pruszcz Gdański)

4 - Tomasz Banaszak (Murkam Przodkowo), Łukasz Dziengielewicz (Zatoka Puck SSA), Dawid Fursa (Gryf 95 Słupsk), Kamil G?uszak (Czarni Czarne), Dariusz Hebel (Orkan Rumia), Kamil Hempel (Arka II Gdynia), Wojciech Kope? (Czarni Pruszcz Gdański), Grzegorz Kraska (Bytovia Bytów), Adrian Kural (Olimpia Sztum), Sebastian Letniowski (Murkam Przodkowo), Tomasz Perkowski (Polonez Bobrowniki), Aleksander Peta (Lechia II Gdańsk), Wojciech Polakowski (Gryf 95 Słupsk), Artur Rosiński (Orkan Rumia), Robert Sandak (Bytovia Bytów), Łukasz Statkiewicz (Olimpia Sztum), Marek Widzicki (Bałtyk Gdynia), Radosław Wróblewski (Arka II Gdynia), Sebastian Zieliński (Powiśle Dzierzgoń)

3 - Jarosław Adamowicz (Czarni Czarne), Mariusz Bloch (Zatoka Puck SSA), Tomasz Brzeski (Gryf Wejherowo), Karol Damaszke (Olimpia Sztum), Daniel Dubicki (Orkan Rumia), Adrian Fedoruk (Lechia II Gdańsk), Michał Freiberg (Orkan Rumia), Karol Grzesiuk (Bałtyk Gdynia), Marcin Honory (Olimpia Sztum), Piotr Jankiewicz (Czarni Czarne), Wojciech Klemczyk (Bałtyk Gdynia), Marcin Kozłowski (Gryf 95 Słupsk), Adam Kołakowski (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Kwasny (Czarni Pruszcz Gdański), Bartłomiej Lesner (Zatoka Puck SSA), Maciej Maciejewski (Bytovia Bytów), Ireneusz Malinowski (Orkan Rumia), Grzegorz Niciński (Arka II Gdynia), Maciej Osłowski (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Przytuła (Arka II Gdynia), Seweryn Remieniewicz (Czarni Czarne), Michał Skwiercz (Orkan Rumia), Damian Szuprytowski (Lechia II Gdańsk), Dominik Zagórowski (Polonez Bobrowniki)

2 - Kamil Bieniaszewski (Orzeł Trąbki Wielkie), Krzysztof Bryndal (Bytovia Bytów), Krzysztof Bułka (Arka II Gdynia), Tomasz Ciemniewski (Polonez Bobrowniki), Mateusz Dombrowski (Unia Tczew), Kamil Duda (Polonez Bobrowniki), Patryk Dworniak (Orlęta Reda), Paweł Dziubiński (Arka II Gdynia), Jarosław Felisiak (Arka II Gdynia), Emil Giszka (Polonez Bobrowniki), Marcin Gosz (Arka II Gdynia), Dawid J?drzejak (Gryf 95 Słupsk), Mariusz Kalamaszek (Bytovia Bytów), Łukasz Kaszubowski (Unia Tczew), Wojciech Kempiński (Czarni Pruszcz Gdański), Sławomir Kiełb (Orlęta Reda), Krystian Kiwatrowski (Unia Tczew), Łukasz Lewandowski (Gryf 95 Słupsk), Krzysztof Lisiewicz (Powiśle Dzierzgoń), Kamil Luli?ski (Orlęta Reda), Jacek Luzak (Gryf 95 Słupsk), Mariusz Malinowski (Czarni Pruszcz Gdański), Przemysław Manuszewski (Olimpia Sztum), Damian Pek (Orlęta Reda), Karol Piątek (Lechia II Gdańsk), Adam Pietras (Gryf 95 Słupsk), Michał Pietroń (Olimpia Sztum), Michał Pietrzyk (Bytovia Bytów), Tomasz Poźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Łukasz Poźniak (Czarni Pruszcz Gdański), Paweł Radzimski (Unia Tczew), Marcin Rumian (Orlęta Reda), Robert Speichler (Lechia II Gdańsk), Adrian St?pie? (Zatoka Puck SSA), Tomasz St?pie? (Bałtyk Gdynia), Andrzej Stopa (Brda Przechlewo), Szaciukiewicz Adam (Czarni Czarne), Dariusz Szopiński (Brda Przechlewo), Michał Szultka (Brda Przechlewo), Bartosz Szweda (Unia Tczew), Przemysław Szymański (Orlęta Reda), Bartłomiej Treppa (Zatoka Puck SSA), Paweł Waleszczyk (Gryf 95 Słupsk), Wojciech Wilmański (Olimpia Sztum), Janusz Wojciech (Polonez Bobrowniki), Adam Wolszlegier (Gryf Wejherowo), Paweł Żelechowski (Unia Tczew)

1 - Marcin ?uczak (Czarni Pruszcz Gdański), Franciszek Barzowski (Murkam Przodkowo), Łukasz Borkowski (Czarni Pruszcz Gdański), Michał Boszke (Lechia II Gdańsk), Krzysztof Brede (Lechia II Gdańsk), Paweł Buzała (Lechia II Gdańsk), Roman Cech (Bytovia Bytów), Marcin Chmielewski (Olimpia Sztum), Andrzej Choi?ski (Orlęta Reda), Daniel Ciesielski (Olimpia Sztum), Jacek Cuch (Orzeł Trąbki Wielkie), Aleksander Cybulski (Orzeł Trąbki Wielkie), Krzysztof Czarnocki (Gryf Wejherowo), Waldemar Dampc (Orkan Rumia), Mateusz Dolny (Orzeł Trąbki Wielkie), Sebastian Fechner (Lechia II Gdańsk), Piotr Filipik (Orzeł Trąbki Wielkie), J?drzej Florek (Arka II Gdynia), Damian Formela (Bytovia Bytów), Rafał Frygier (Czarni Pruszcz Gdański), Łukasz G?adczuk (Lechia II Gdańsk), Gracjan Gacek (Lechia II Gdańsk), Łukasz Gajewski (Unia Tczew), Łukasz Godlewski (Zatoka Puck SSA), Paweł Grzesiak (Unia Tczew), Michał Hadrysiak (Olimpia Sztum), Paweł Hata?a (Czarni Czarne), Łukasz Hebel (Orkan Rumia), Piotr Jakubczyk (Powiśle Dzierzgoń), Wojciech Janusz (Polonez Bobrowniki), Krzysztof Jezierski (Gryf Wejherowo), Rafał Kaczmarczyk (Orkan Rumia), Sebastian Karnat (Arka II Gdynia), Kiersznikiewicz (Orkan Rumia), Grzegorz Klarecki (Unia Tczew), Krzysztof Komorowski (Zatoka Puck SSA), Piotr Kopot (Brda Przechlewo), Przemysław Kostuch (Murkam Przodkowo), Łukasz Kotowski (Olimpia Sztum), Michał Kowalkowski (Lechia II Gdańsk), Grzegorz Kowalski (Arka II Gdynia), Mateusz Kozerkiewicz (Bałtyk Gdynia), Adam Kozubski (Unia Tczew), Łukasz Kozłowski (Gryf Wejherowo), Arkadiusz Kupcewicz (Murkam Przodkowo), Sebastian Kurdziel (Gryf Wejherowo), Rafał Kurowski (Czarni Pruszcz Gdański), Marcin Kwiecień (Czarni Pruszcz Gdański), Tomasz Leier (Lechia II Gdańsk), Piotr Makowiecki (Polonez Bobrowniki), Mariusz Malinowski II (Olimpia Sztum), Marcin Manteufel (Orkan Rumia), Kacper Markowski (Czarni Pruszcz Gdański), Maciej Meler (Arka II Gdynia), Daniel Miodu?ski (Powiśle Dzierzgoń), Adam Miotk (Gryf Wejherowo), Łukasz Mokrzycki (Gryf 95 Słupsk), Zbigniew Oblizajek (Bytovia Bytów), Mirosław Pawłowski (Murkam Przodkowo), Bartłomiej Piechnik (Olimpia Sztum), Łukasz Pietroń (Orkan Rumia), Marcin Pluta (Gryf 95 Słupsk), Jan Przybyszewski (Murkam Przodkowo), Patryk Pytlak (Gryf 95 Słupsk), Sławomir Radoń (Polonez Bobrowniki), Jarosław Rompca (Gryf Wejherowo), Wiesław Roszkowski (Murkam Przodkowo), Radosław Rytlewski (Zatoka Puck SSA), Wojciech Sekuła (Lechia II Gdańsk), Michał Siemaszko (Murkam Przodkowo), Tomasz Skalski (Unia Tczew), Paweł Spryszy?ski (Czarni Czarne), Dariusz Stasiuk (Czarni Pruszcz Gdański), Adam Szczuka (Unia Tczew), Mateusz Szematowicz (Orlęta Reda), Marcin Szopiński (Brda Przechlewo), Kamil Szwó? (Gryf Wejherowo), Maciej Szymański (Gryf Wejherowo), Krzysztof Tarnowski (Unia Tczew), Dariusz Ulanowski (Arka II Gdynia), Przemysław Urbański (Czarni Pruszcz Gdański), Tomasz Urbański (Murkam Przodkowo), Mateusz W?odkowski (Lechia II Gdańsk), Wojciech Wasiek (Gryf Wejherowo), Paweł Wegner (Czarni Czarne), Piotr Wicek (Unia Tczew), Tomasz Wiercioch (Powiśle Dzierzgoń), Rafał Wiszniewski (Murkam Przodkowo), Marcin Wlaz?o (Murkam Przodkowo), Paweł Wnuk-Lipiński (Czarni Czarne), Tomasz Wólczyński (Gryf 95 Słupsk), Siergiej Woronin (Lechia II Gdańsk), Janusz Łazarski (Orzeł Trąbki Wielkie), Marcin Łukasiak (Bałtyk Gdynia)