Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców




Strzelcy wg drużyn

43 - Piotr Drzewicki (Victoria Kaliska)

22 - Wojciech Kobierzyński (KS Skorzewo), Radosław Migawski (Meteor Pinczyn)

21 - Jakub Meca (Meteor Pinczyn), Rafał Stolz (GKS Bobowo)

20 - Dawid Ziegert (Radunia II Stężyca)

16 - Mikołaj Gwizdała (Jantar Pawłowo), Sebastian Lis (Kolejarz Chojnice)

15 - Mateusz Zasada (Styna Godziszewo)

14 - Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo)

12 - Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Dawid Suchewicz (Meteor Pinczyn), Krystian Zarach (KS Skorzewo)

11 - Łukasz Imianowski (KS Grabowo), Kamil Stanuch (Meteor Pinczyn)

10 - Damian Begier (Victoria Kaliska), Bartosz Bławat (KS Skorzewo), Krzysztof Cichosz (Radunia II Stężyca), Adrian Loryński (MKP Szlachta), Władysław Nawrocki (Meteor Pinczyn), Marcin Potrac (KS Skorzewo), Tobiasz Sawa (Kolejarz Chojnice), Paweł Węglewski (Jantar Pawłowo)

9 - Remigiusz Behrendt (GKS Bobowo), Rafał Biedrzycki (Victoria Kaliska), Tomasz Kwiatkowski (Meteor Pinczyn), Denis Mocek (Brda Rytel), Szymon Nadolski (Wierzyca Stara Kiszewa), Paweł Rybacki (Wda Czarna Woda)

8 - trzebiatowski Jutrzenka Szymon (Jantar Pawłowo), Robert Pruszak (MKP Szlachta), Bartosz Stencel (Radunia II Stężyca), Filip Urban (KS Grabowo)

7 - Mateusz Chyła (Jantar Pawłowo), Patryk Gaszkowski (Wda Czarna Woda), Michał Kamiński (Victoria Kaliska), Jacek Pozorski (Victoria Kaliska), Piotr Sikora (Korona Rywałd), Dawid Wesołowski (GKS Bobowo), Maciej Woźniak (Meteor Pinczyn)

6 - Krystian Borzyszkowski (Jantar Pawłowo), Łukasz Czapiewski (Wierzyca Stara Kiszewa)

5 - Szymon Baska (Radunia II Stężyca), Jakub Błaszkowski (Kolejarz Chojnice), Bogdan Czaja (MKP Szlachta), Gabriel Hirsz (Radunia II Stężyca), Kacper Imianowski (KS Grabowo), Jakub Jędrzejczyk (KS Grabowo), Łukasz Kamrowski (Styna Godziszewo), Damian Kaszubowski (Brda Rytel), Marcin Knitter (Styna Godziszewo), Piotr Kościelny (Korona Rywałd), Kamil Maśliński (Victoria Kaliska), Patryk Naczyk (GKS Bobowo), Dawid Przytarski (MKP Szlachta), Mikołaj Rekowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Krzysztof Sztormowski (Wda Czarna Woda), Marcin Wyrkowski (Brda Rytel), Kamil Zieliński (KS Skorzewo)

4 - Błażej Birna (Wda Czarna Woda), Dariusz Frost (Styna Godziszewo), Hieronim Groth (GKS Bobowo), Szymon Karasiński (Jantar Pawłowo), Alan Mikołajski (Meteor Pinczyn), Łukasz Pawełek (Jantar Pawłowo), Przemysław Pałasz (Wierzyca Stara Kiszewa), Patryk Pobłocki (Wierzyca Stara Kiszewa), Marcin Rajch (Radunia II Stężyca), Mateusz Weyna (Brda Rytel), Mateusz Wittstock (Meteor Pinczyn), Arkadiusz Wołyńczuk (Victoria Kaliska)

3 - Bartłomiej Biber (KS Skorzewo), Dariusz Bobrowski (KS Grabowo), Daniel Błaszkowski (Kolejarz Chojnice), Mateusz Czaja (MKP Szlachta), Chrystian Domaschke (Radunia II Stężyca), Filip Ferdynus (Wierzyca Stara Kiszewa), Przemysław Gełdon (Wda Czarna Woda), Kacper Górak (Radunia II Stężyca), Michał Grefka (Wda Czarna Woda), Dominik Igel (KS Skorzewo), Piotr Karasiński (Radunia II Stężyca), Andrzej Kaszuba (Radunia II Stężyca), Kacper Kinowski (KS Skorzewo), Maciej Kloskowski (Brda Rytel), Paweł Kręcki (MKP Szlachta), Sebastian Kulas (Wierzyca Stara Kiszewa), Adam Kłodziński (Kolejarz Chojnice), Przemysław Lorbiecki (Jantar Pawłowo), Piotr Nalewaj (Kolejarz Chojnice), Dariusz Nowaczyk (Brda Rytel), Jarosław Pietrzyk (Korona Rywałd), Adrian Polański (Radunia II Stężyca), Daniel Różański (Meteor Pinczyn), Filip Smuczynski (Victoria Kaliska), Kacer Stachewicz (Jantar Pawłowo), Piotr Sych (Wierzyca Stara Kiszewa), Damian Synak (KS Skorzewo), Michał Łukowicz (Wierzyca Stara Kiszewa)

2 - Mateusz Adamczyk (Wierzyca Stara Kiszewa), Patryk Dorau (Wda Czarna Woda), Patryk Erdmann (Jantar Pawłowo), Kamil Fomin (MKP Szlachta), Bartosz Gierszewski (Brda Rytel), Damian Godlewski (Kolejarz Chojnice), Aleks Hendryk (Radunia II Stężyca), Kacper Jakusz (Wierzyca Stara Kiszewa), Patryk Jasnoch (Brda Rytel), Jakub Jędrzejewski (Kolejarz Chojnice), Adam Kościelny (Korona Rywałd), Patryk Kosiedowski (Brda Rytel), Jakub Kłosowski (Radunia II Stężyca), Mateusz Lemański (GKS Bobowo), Mikołaj Leyk (Radunia II Stężyca), Dawid Loryński (MKP Szlachta), Kacper Mączyński (Styna Godziszewo), Mateusz Marocki (GKS Bobowo), Michał Mejer (Radunia II Stężyca), Łukasz Moczadło (Wda Czarna Woda), Dominik Naczk (Radunia II Stężyca), Daniel Naczyk (GKS Bobowo), Adrian Remiszka (Jantar Pawłowo), Wojciech Stanek (Korona Rywałd), Moritz Stepnakowski (Styna Godziszewo), Radosław Stolc (Victoria Kaliska), Łukasz Talarek (Korona Rywałd), Tomasz Toda (Kolejarz Chojnice), Sebastian Turzyński (Radunia II Stężyca), Błażej Tuszkowski (Wda Czarna Woda), Krzysztof Wańdzio (Radunia II Stężyca), Mateusz Widera (Wda Czarna Woda), Dawid Wieczorek (GKS Bobowo), Szymon Żynda (KS Grabowo)

1 - Marcin Balda (Korona Rywałd), Artur Baranowski (Brda Rytel), Mateusz Bienert (Jantar Pawłowo), Krzysztof Blok (KS Grabowo), Marcin Bochniarz (Korona Rywałd), Łukasz Borzyszkowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Maciej Bruski (Brda Rytel), Dominik Czarnecki (MKP Szlachta), Mateusz Dułak (Styna Godziszewo), Dawid Ellas (GKS Bobowo), Dawid Frost (Styna Godziszewo), Tomasz Garski (Radunia II Stężyca), Patryk Gierszewski (Wierzyca Stara Kiszewa), Filip Gockowski (Styna Godziszewo), Daniel Gołuński (Brda Rytel), Bartłomiej Jędrzejczyk (KS Grabowo), Jarosław Jędrzejczyk (KS Grabowo), Sebastian Jędrzejewski (Wda Czarna Woda), Jakub Kaliszewski (GKS Bobowo), Michał Koszałka (Radunia II Stężyca), Łukasz Kowalka (KS Skorzewo), Jakub Kozłowski (Kolejarz Chojnice), Mateusz Kropidłowski (Wda Czarna Woda), Patryk Krzykowski (Meteor Pinczyn), Grzegorz Kuchlin (KS Grabowo), Jakub Kuszaj (Kolejarz Chojnice), Mikołaj Kwiatkowski (Brda Rytel), Ireneusz Liebrecht (Meteor Pinczyn), Arkadiusz Mechliński (Victoria Kaliska), Krzysztof Migus (Styna Godziszewo), Oktawian Niemczyk (MKP Szlachta), Yurii Pavlyk (Radunia II Stężyca), Tomasz Piesik (MKP Szlachta), Konrad Plata (Victoria Kaliska), Bartosz Pobłocki (KS Skorzewo), Sylweriusz Ronkowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Szymon Różański (Meteor Pinczyn), Michał Sadowski (Styna Godziszewo), Michał Sagan (Kolejarz Chojnice), Dawid Sarek (MKP Szlachta), Szymon Sikora (Meteor Pinczyn), Dawid Sikorski (Brda Rytel), Bartosz Skowronowski (Victoria Kaliska), Kamil Stoba (Victoria Kaliska), Krystian Świeczkowski (KS Skorzewo), Marcin Synoradzki (Brda Rytel), KajetaN Szczepankiewicz (Wda Czarna Woda), Adrian Szopiński (GKS Bobowo), Karol Szramka (MKP Szlachta), Paweł Wiczkowski (Radunia II Stężyca), Mateusz Wiśnicki (GKS Bobowo), Artur Wołoszyk (KS Skorzewo), Michał Zaborowski (Wierzyca Stara Kiszewa), Radosław Zasada (Styna Godziszewo), Oskar Żołnowski (Korona Rywałd), Konrad Zwara (KS Grabowo), Kamil Żylski (Radunia II Stężyca), Patryk Zyntek (Korona Rywałd), Oskar Łakatyszewski (Korona Rywałd), Maciej Łangowski (Kolejarz Chojnice)