DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 12. marca 2011 (sobota): Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-2 KP Starogard Gdański (2) Start Mrzezino 0-6 Orkan Rumia (6) Pomorze Potęgowo - Gryf Wejherowo (2) Okland Szprudowo - Wierzyca Pelplin (1) Karol Pęplino - Wybrzeże Objazda
11. marca 2011 (piątek): Pomezania Malbork 1-4 Zatoka Braniewo (1)
9. marca 2011 (środa): Pomezania Malbork 2-4 Czarni Przemysław (4)
6. marca 2011 (niedziela): Orkan Rumia 2-1 Koral Dębnica (14) Bytovia II Bytów 4-3 Jantar Ustka (1)
5. marca 2011 (sobota): KP Starogard Gdański 3-5 Wietcisa Skarszewy (5) Gryf 2009 Tczew 1-3 Gryf Wejherowo (8) Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-3 Karol Pęplino (2) Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-5 Olimpia 2004 Elbląg (4) Pomezania Malbork 1-0 Wierzyca Pelplin (1) Murkam Przodkowo - Orlęta Reda (1) Bytovia Bytów - Pomorze Potęgowo
4. marca 2011 (piątek): Grom Kleszczewo 5-0 Potok Pszczółki (4)
27. lutego 2011 (niedziela): Olimpia Sztum 4-1 Potok Pszczółki (4)
26. lutego 2011 (sobota): Wietcisa Skarszewy 4-5 Grom Kleszczewo (4) Wierzyca Pelplin 1-2 GKS Kolbudy (1) Gryf 2009 Tczew 1-0 Murkam Przodkowo (6) Pomezania Malbork 5-1 Relax Ryjewo (1) Pomorze Potęgowo 3-5 Anioły Garczegorze (1) Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1-1 Karol Pęplino Koral Dębnica 2-4 Kotwica Kołobrzeg (3)
23. lutego 2011 (środa): Gryf 2009 Tczew 3-4 Concordia Elbląg (4) Bytovia Bytów 3-0 Murkam Przodkowo
20. lutego 2011 (niedziela): Olimpia Sztum 3-1 Wisła Korzeniewo (2)
19. lutego 2011 (sobota): KP Starogard Gdański 5-2 Wierzyca Pelplin (3) Gryf 2009 Tczew 2-2 Cartusia Kartuzy (13) Bytovia Bytów 2-0 Wietcisa Skarszewy (5) Pomezania Malbork 1-0 Concordia Elbląg (1) Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 Barkas Tolkmicko Pogoń Prabuty 4-1 Osiczanka Osice (1) Polonez Bobrowniki 5-2 Karol Pęplino (1) Pomorze Potęgowo 0-1 Gryf 95 Słupsk (3)
16. lutego 2011 (środa): Concordia Elbląg 3-3 Grom Kleszczewo (14) Lechia II Gdańsk 1-1 Murkam Przodkowo (2) Polonia Gdańsk 0-2 Wierzyca Pelplin (3)
15. lutego 2011 (wtorek): Gryf 2009 Tczew 3-1 Orlęta Reda (4)
13. lutego 2011 (niedziela): Chemik Bydgoszcz 1-1 Koral Dębnica Olimpia Sztum 3-3 Relax Ryjewo (5)
12. lutego 2011 (sobota): Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 Rodło Kwidzyn (251) Gryf 2009 Tczew 1-2 Lechia II Gdańsk (3) KP Starogard Gdański 5-4 Murkam Przodkowo (5) Grom Kleszczewo 0-2 Kaszubia Kościerzyna (5) Potok Pszczółki 2-4 Wierzyca Pelplin (3) Bytovia Bytów 5-2 Powiśle Dzierzgoń (1) Pomezania Malbork 0-1 Olimpia 2004 Elbląg (1) Wietcisa Skarszewy 5-3 Ceramik Łubiana (2) Pomorze Potęgowo 2-3 Urania Udorpie
11. lutego 2011 (piątek): Unia Susz 0-3 Pogoń Prabuty (4)
9. lutego 2011 (środa): Grom Kleszczewo 2-2 Orlęta Reda (20) Olimpia Sztum 0-0 Jurand Lasowice (1)
6. lutego 2011 (niedziela): Delta Miłoradz 2-0 Pogoń Prabuty (6) Olimpia Sztum 3-8 Concordia Elbląg (2) Powiśle Dzierzgoń 0-1 GKS Wikielec (2)
5. lutego 2011 (sobota): Gryf 2009 Tczew 1-2 Kaszubia Kościerzyna (3) Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-6 Polonia Gdańsk (8) Cartusia Kartuzy 2-2 Murkam Przodkowo (5) Gryf Wejherowo 6-1 GKS Kolbudy (9) Olimpia Elbląg 4-1 Pomezania Malbork (3) Grom Nowy Staw 1-6 Wierzyca Pelplin (2)
3. lutego 2011 (czwartek): Arka Gdynia ME 4-1 Grom Kleszczewo (6)
2. lutego 2011 (środa): Pomezania Malbork 2-3 Olimpia Sztum
1. lutego 2011 (wtorek): Bytovia Bytów 3-1 Pomorze Potęgowo (1)
30. stycznia 2011 (niedziela): Nogat Malbork 0-6 Pogoń Prabuty (7) Koral Dębnica 0-4 Gryf 95 Słupsk (2)
29. stycznia 2011 (sobota): Lechia Gdańsk ME 1-2 Grom Kleszczewo (8) Gryf 2009 Tczew 5-0 Gryf 2009 II Tczew (1) Wietcisa Skarszewy 1-2 Wierzyca Pelplin (3) Pomezania Malbork 2-3 Barkas Tolkmicko GKS Kolbudy 5-3 GKS Kowale (3) Karol Pęplino 2-4 Anioły Garczegorze
28. stycznia 2011 (piątek): Orlęta Reda 4-0 Start Mrzezino (4) Olimpia Sztum 1-0 Motor Lubawa Pomorze Potęgowo 5-0 Unia Swochowo
27. stycznia 2011 (czwartek): Pomorze Potęgowo 1-1 Sparta Gryfice (255)
26. stycznia 2011 (środa): Grom Kleszczewo 1-1 KS Chwaszczyno (2)
23. stycznia 2011 (niedziela): Rodło Kwidzyn 2-0 Pogoń Prabuty
22. stycznia 2011 (sobota): Pomezania Malbork 2-0 KS Chwaszczyno (1) Olimpia Grudziądz 5-0 Gryf 2009 Tczew (5) Olimpia Sztum 2-3 Barkas Tolkmicko
19. stycznia 2011 (środa): Grom Kleszczewo 1-1 Cartusia Kartuzy (4)
15. stycznia 2011 (sobota): Pomezania Malbork 2-3 Błękitni Stare Pole (2)
7. sierpnia 2010 (sobota): Orzeł Choczewo 1-7 GTS Kolbudy (17) Orkan Rumia 5-2 Gryf 2009 Tczew (12) Murkam Przodkowo 4-0 Wierzyca Pelplin (5) Olimpia Sztum 4-4 Potok Pszczółki (10) Pomezania Malbork 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
4. sierpnia 2010 (środa): Gryf 2009 Tczew 1-1 Cartusia Kartuzy (9) Olimpia Sztum 2-3 Delta Miłoradz (4) Karol Pęplino 1-0 Bałtyk Koszalin (1)
31. lipca 2010 (sobota): Bytovia Bytów 2-3 Orlęta Reda (4) Murkam Przodkowo 3-0 Czarni Pruszcz Gdański (4) Pomezania Malbork 8-2 Rodło Kwidzyn (4) Olimpia Sztum 4-1 Motor Lubawa (2) Polonia Gdańsk 3-1 Pogoń Prabuty (2)
30. lipca 2010 (piątek): GTS Kolbudy 2-6 Wietcisa Skarszewy (18) Sława Sławno 1-2 Karol Pęplino (2)
28. lipca 2010 (środa): Bytovia Bytów 0-2 Murkam Przodkowo (3) Gryf 2009 Tczew 3-1 Lechia II Gdańsk (6) Olimpia Sztum 2-3 Barkas Tolkmicko (3)
27. lipca 2010 (wtorek): Karol Pęplino 5-1 Stella Białośliwie (1)
25. lipca 2010 (niedziela): Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-4 Koral Dębnica (1)
24. lipca 2010 (sobota): Orzeł Trąbki Wielkie 0-3 GTS Kolbudy (14) Olimpia Sztum 5-0 Polonia Gdańsk (1) Orlęta Reda 0-2 Murkam Przodkowo (10) Bytovia Bytów 3-0 Stolem Gniewino (4) Relax Ryjewo 2-5 Pogoń Prabuty (3)
22. lipca 2010 (czwartek): Bytovia Bytów 4-1 Sokół Pniewy
21. lipca 2010 (środa): Bytovia Bytów 0-5 Gryf Wejherowo (3) Murkam Przodkowo 3-1 Wietcisa Skarszewy (5) Olimpia Sztum 4-0 Zawisza Czarne Dolne (4)
17. lipca 2010 (sobota): Orzeł Trąbki Wielkie 4-2 Wietcisa Skarszewy (7) Start Mrzezino 0-8 Orkan Rumia (9) Orlęta Reda 1-2 GTS Kolbudy (13) Murkam Przodkowo 3-2 Polonia Gdańsk (3)
16. lipca 2010 (piątek): Olimpia 2004 Elbląg 2-2 Olimpia Sztum (1) Bytovia Bytów 5-0 Anioły Garczegorze (1)
14. lipca 2010 (środa): Bytovia Bytów 5-1 Grom Osie (3) Concordia Elbląg 2-2 Olimpia Sztum
10. lipca 2010 (sobota): Relax Ryjewo 1-4 Olimpia Sztum (1)
|