Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017
Statystyki drużyn

Pogoń Prabuty

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Pogoń Smętowo 0 - 4 Pogoń Prabuty +3 3 września 2016 - 11:00 (Sb)
2 Delta Miłoradz 1 - 3 Pogoń Prabuty +3 10 września 2016 - 11:00 (Sb)
3 Pogoń Prabuty 2 - 2 Lisovia Lisewo +1 17 września 2016 - 13:00 (Sb)
4 Olimpia Sztum 2 - 1 Pogoń Prabuty 0 24 września 2016 - 11:00 (Sb)
5 Pogoń Prabuty 3 - 1 Orzeł Subkowy +3 2 października 2016 - 15:00 (Nd)
6 Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Pogoń Prabuty 08/9. października 2016
7 Pogoń Prabuty 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 15 października 2016 - 15:00 (Sb)
8 Rodło Trzciano 2 - 9 Pogoń Prabuty +3 22 października 2016 - 11:00 (Sb)
9 Pogoń Prabuty 1 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec +3 29 października 2016 - 14:30 (Sb)
10 Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Pogoń Prabuty 0 6 listopada 2016 - 13:15 (Nd)
11 Pogoń Prabuty 1 - 2 Pomezania Malbork 0 12 listopada 2016 - 13:30 (Sb)
12 Pogoń Prabuty 4 - 0 Pogoń Smętowo +3 1 kwietnia 2017 - 12:00 (Sb)
13 Pogoń Prabuty 6 - 2 Delta Miłoradz +3 9 kwietnia 2017 - 14:00 (Nd)
14 Lisovia Lisewo 4 - 5 Pogoń Prabuty +3 12 kwietnia 2017 - 16:30 (Śr)
15 Pogoń Prabuty 2 - 1 Olimpia Sztum +3 23 kwietnia 2017 - 17:00 (Nd)
16 Orzeł Subkowy 1 - 2 Pogoń Prabuty +3 29 kwietnia 2017 - 15:00 (Sb)
17 Pogoń Prabuty 3 - 0 Gryf 2009 Tczew +36/7. maja 2017
18 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Pogoń Prabuty 0 13 maja 2017 - 13:00 (Sb)
19 Pogoń Prabuty 5 - 0 Rodło Trzciano +3 20 maja 2017 - 12:00 (Sb)
20 Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Pogoń Prabuty 0 27 maja 2017 - 13:30 (Sb)
21 Pogoń Prabuty 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 0 3 czerwca 2017 - 14:00 (Sb)
22 Pomezania Malbork 11 - 2 Pogoń Prabuty 0 11 czerwca 2017 - 14:00 (Nd)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: Pogoń Smętowo - <b>Pogoń Prabuty</b> 0 - 4
6
Kolejka 2: Delta Miłoradz - <b><b>Pogoń Prabuty</b></b> 1 - 3
7
Kolejka 3: <b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b> - Lisovia Lisewo 2 - 2
7
Kolejka 4: Olimpia Sztum - <b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b> 2 - 1
10
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b> - Orzeł Subkowy 3 - 1
10
Kolejka 6: <s>Gryf 2009 Tczew</s> - <b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b> 6 - 0
10
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b> - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3
13
Kolejka 8: Rodło Trzciano - <b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 9
16
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 0
16
Kolejka 10: Powiśle Dzierzgoń - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
16
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pomezania Malbork 1 - 2
19
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pogoń Smętowo 4 - 0
22
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Delta Miłoradz 6 - 2
25
Kolejka 14: Lisovia Lisewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 5
28
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Olimpia Sztum 2 - 1
31
Kolejka 16: Orzeł Subkowy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
34
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - <s><s>Gryf 2009 Tczew</s></s> 3 - 0
34
Kolejka 18: Żuławy Nowy Dwór Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
37
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Rodło Trzciano 5 - 0
37
Kolejka 20: Powiśle Pawlice-Rakowiec - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
37
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Powiśle Dzierzgoń 0 - 3
37
Kolejka 22: Pomezania Malbork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Pogoń Prabuty</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 11 - 2
12345678910111213141516171819202122

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 11 22 7 1 3 28 - 14
Na wyjeździe111550628 - 34
Suma2237121956 - 48


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE