Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016
Statystyki drużyn

Wda Czarna Woda

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Wda Czarna Woda 4 - 0 Ceramik Łubiana +3 22 sierpnia 2015 - 17:00
2 Orzeł Gołubie 1 - 1 Wda Czarna Woda +1 30 sierpnia 2015 - 14:00
3 Wda Czarna Woda 1 - 1 Wda Lipusz +1 5 września 2015 - 17:00
4 Wda Czarna Woda 0 - 2 Czarni Piece 0 12 września 2015 - 17:00
5 Kolejarz Chojnice 5 - 0 Wda Czarna Woda 0 20 września 2015 - 14:00
6 Wda Czarna Woda 1 - 0 Sokół Zblewo +3 26 września 2015 - 17:00
7 Sławek Borzechowo 2 - 0 Wda Czarna Woda 0 3 października 2015 - 16:00
8 Wda Czarna Woda 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 10 października 2015 - 16:00
9 KS Grabowo 3 - 3 Wda Czarna Woda +1 17 października 2015 - 16:00
10 Wda Czarna Woda 1 - 0 KS Skorzewo +3 24 października 2015 - 14:30
11 Tęcza Brusy 2 - 0 Wda Czarna Woda 0 31 października 2015 - 14:00
12 Wda Czarna Woda 1 - 0 Victoria Kaliska +3 7 listopada 2015 - 13:30
13 Czarni Ostrowite 1 - 2 Wda Czarna Woda +3 14 listopada 2015 - 14:00
14 Ceramik Łubiana 0 - 3 Wda Czarna Woda +3
 Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
15 Wda Czarna Woda 1 - 0 Orzeł Gołubie +3 9 kwietnia 2016 - 17:00
16 Wda Lipusz 4 - 0 Wda Czarna Woda 0 16 kwietnia 2016 - 18:00
17 Czarni Piece 1 - 1 Wda Czarna Woda +1 23 kwietnia 2016 - 15:00
18 Wda Czarna Woda 0 - 1 Kolejarz Chojnice 0 30 kwietnia 2016 - 17:00
19 Sokół Zblewo 0 - 0 Wda Czarna Woda +1 7 maja 2016 - 17:00
20 Wda Czarna Woda 1 - 3 Sławek Borzechowo 0 14 maja 2016 - 17:00
21 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Wda Czarna Woda 0 21 maja 2016 - 18:00
 Starogard Gdański, ul. Zblewska 18
22 Wda Czarna Woda 2 - 1 KS Grabowo +3 25 maja 2016 - 17:00
23 KS Skorzewo 1 - 1 Wda Czarna Woda +1 28 maja 2016 - 14:00
24 Wda Czarna Woda 0 - 3 Tęcza Brusy 0 4 czerwca 2016 - 17:00
25 Victoria Kaliska 4 - 1 Wda Czarna Woda 0 11 czerwca 2016 - 17:00
26 Wda Czarna Woda 2 - 1 Czarni Ostrowite +3 19 czerwca 2016 - 13:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Wda Czarna Woda</b> - Ceramik Łubiana 4 - 0
4
Kolejka 2: Orzeł Gołubie - <b><b>Wda Czarna Woda</b></b> 1 - 1
5
Kolejka 3: <b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b> - Wda Lipusz 1 - 1
5
Kolejka 4: <b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b> - Czarni Piece 0 - 2
5
Kolejka 5: Kolejarz Chojnice - <b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b> 5 - 0
8
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b> - Sokół Zblewo 1 - 0
8
Kolejka 7: Sławek Borzechowo - <b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
8
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b> - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8
9
Kolejka 9: KS Grabowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 3
12
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Skorzewo 1 - 0
12
Kolejka 11: Tęcza Brusy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
15
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Victoria Kaliska 1 - 0
18
Kolejka 13: Czarni Ostrowite - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
21
Kolejka 14: Ceramik Łubiana - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
24
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orzeł Gołubie 1 - 0
24
Kolejka 16: Wda Lipusz - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
25
Kolejka 17: Czarni Piece - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
25
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz Chojnice 0 - 1
26
Kolejka 19: Sokół Zblewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
26
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sławek Borzechowo 1 - 3
26
Kolejka 21: Beniaminek 03 Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
29
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KS Grabowo 2 - 1
30
Kolejka 23: KS Skorzewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
30
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Tęcza Brusy 0 - 3
30
Kolejka 25: Victoria Kaliska - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
33
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Wda Czarna Woda</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Ostrowite 2 - 1
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 22 7 1 5 14 - 20
Na wyjeździe131125613 - 26
Suma2633961127 - 46