1 |
Orzeł Choczewo |
4 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
21 sierpnia 2010
21.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 6 |
Polonia Gdańsk |
0 |
28 sierpnia 2010
28.08 - 17:00 (Sb) |
3 |
Grunke Somonino |
7 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
5 września 2010
5.09 - 14:30 (Nd) |
4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Korona Cedry Małe |
0 |
12 września 2010
12.09 - 11:00 (Nd) |
5 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
18 września 2010
18.09 - 11:00 (Sb) |
6 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
26 września 2010
26.09 - 12:00 (Nd) |
7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 |
3 października 2010
3.10 - 15:00 (Nd) |
8 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
9 października 2010
9.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
+1 |
17 października 2010
17.10 - 15:00 (Nd) |
10 |
KS Chwaszczyno |
3 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
24 października 2010
24.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Wikęd Kębłowo |
0 |
30 października 2010
30.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
7 listopada 2010
7.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Błękitni Sobowidz |
+3 |
14 listopada 2010
14.11 - 11:00 (Nd) |
14 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Orzeł Choczewo |
+3 |
19 marca 2011
19.03 - 15:00 (Sb) |
15 |
Polonia Gdańsk |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
26 marca 2011
26.03 - 11:00 (Sb) |
16 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Grunke Somonino |
+3 | 2/3. kwietnia 2011 |
Grunke Somonino wycofało się po rundzie jesiennej |
17 |
Korona Cedry Małe |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
10 kwietnia 2011
10.04 - 13:00 (Nd) |
18 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
0 |
16 kwietnia 2011
16.04 - 16:00 (Sb) |
19 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
+3 |
23 kwietnia 2011
23.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
+3 |
30 kwietnia 2011
30.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
+3 |
7 maja 2011
7.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
14 maja 2011
14.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
KS Chwaszczyno |
+1 |
21 maja 2011
21.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Wikęd Kębłowo |
4 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
28 maja 2011
28.05 - 14:00 (Sb) |
25 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
+3 |
4 czerwca 2011
4.06 - 14:00 (Sb) |
26 |
Błękitni Sobowidz |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
12 czerwca 2011
12.06 - 14:00 (Nd) |