1 |
Inter Krzywe Koło |
0 - 3 |
Potok II Pszczółki |
+3 |
30 sierpnia 2009
30.08 - 14:00 (Nd) |
vo,zawodnicy drużyny gospodarzy nieuprawnieni do gry,na boisku 0:0 |
2 |
Potok II Pszczółki |
2 - 3 |
GTS Rokitnica |
0 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
Styna Godziszewo |
2 - 6 |
Potok II Pszczółki |
+3 |
9 września 2009
9.09 - 18:00 (Śr) |
4 |
GTS Rotmanka |
8 - 4 |
Potok II Pszczółki |
0 |
12 września 2009
12.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Potok II Pszczółki |
1 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
+1 |
20 września 2009
20.09 - 13:30 (Nd) |
6 |
GTS Trutnowy |
2 - 10 |
Potok II Pszczółki |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Potok II Pszczółki |
0 - 2 |
GTS Juszkowo |
0 |
4 października 2009
4.10 - 17:00 (Nd) |
8 |
GTS Goszyn |
0 - 7 |
Potok II Pszczółki |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Potok II Pszczółki |
4 - 2 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
+3 |
18 października 2009
18.10 - 13:30 (Nd) |
10 |
Bałtyk Sztutowo |
13 - 1 |
Potok II Pszczółki |
0 |
24 października 2009
24.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Potok II Pszczółki |
22 - 0 |
Jaguar Malenin |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Tęcza Siwiałka |
5 - 3 |
Potok II Pszczółki |
0 |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 (Nd) |
13 |
Potok II Pszczółki |
4 - 1 |
GLKS Różyny |
+3 |
15 listopada 2009
15.11 - 13:45 (Nd) |
14 |
Potok II Pszczółki |
4 - 0 |
Inter Krzywe Koło |
+3 |
28 marca 2010
28.03 - 14:00 (Nd) |
w Krzywym Kole |
15 |
GTS Rokitnica |
12 - 0 |
Potok II Pszczółki |
0 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 14:00 (Sb) |
16 |
Potok II Pszczółki |
2 - 4 |
Styna Godziszewo |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 17:00 (Nd) |
17 |
Potok II Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Rotmanka |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 17:00 (Nd) |
vo,niepoddanie się kontroli tożsamości przez zawodników drużyny gości,na boisku 3:6 |
18 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 0 |
Potok II Pszczółki |
0 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Potok II Pszczółki |
3 - 0 |
GTS Trutnowy |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 17:00 (Sb) |
vo,niestawienie się na zawody |
20 |
GTS Juszkowo |
4 - 3 |
Potok II Pszczółki |
0 |
8 maja 2010
8.05 - 16:30 (Sb) |
21 |
Potok II Pszczółki |
3 - 3 |
GTS Goszyn |
+1 |
15 maja 2010
15.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Świt Dąbrówka Tczewska |
3 - 0 |
Potok II Pszczółki |
0 |
19 maja 2010
19.05 - 18:00 (Śr) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:5 |
23 |
Potok II Pszczółki |
0 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
0 |
23 maja 2010
23.05 - 14:00 (Nd) |
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 6:2 |
24 |
Jaguar Malenin |
4 - 5 |
Potok II Pszczółki |
+3 |
30 maja 2010
30.05 - 14:00 (Nd) |
25 |
Potok II Pszczółki |
6 - 1 |
Tęcza Siwiałka |
+3 |
3 czerwca 2010
3.06 - 17:00 (Cz) |
26 |
GLKS Różyny |
2 - 0 |
Potok II Pszczółki |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |