IV liga - pomorska - sezon 2007/2008
Statystyki drużyn

Orzeł Trąbki Wielkie

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Polonez Bobrowniki 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie +3 5 sierpnia 2007 - 17:00
2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Arka II Gdynia +3 11 sierpnia 2007 - 17:00
3 Bytovia Bytów 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 0 19 sierpnia 2007 - 16:00
4 Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń +3 25 sierpnia 2007 - 17:00
5 Zatoka Puck SSA 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +1 29 sierpnia 2007 - 17:00
6 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Orlęta Reda +1 1 września 2007 - 17:00
7 Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 0 8 września 2007 - 15:00
8 Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 0 16 września 2007 - 15:00
9 Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Murkam Przodkowo +3 23 września 2007 - 16:00
10 Brda Przechlewo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie +1 30 września 2007 - 15:00
11 Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Gryf Wejherowo +3 6 października 2007 - 16:00
12 Olimpia Sztum 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +1 13 października 2007 - 14:00
13 Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Lechia II Gdańsk +3 20 października 2007 - 15:00
14 Orkan Rumia 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 0 27 października 2007 - 15:00
15 Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Unia Tczew +3 4 listopada 2007 - 14:00
16 Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 0 10 listopada 2007 - 12:00
17 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Czarni Czarne 0 17 listopada 2007 - 14:00
18 Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Polonez Bobrowniki +3 15 marca 2008 - 14:00
19 Arka II Gdynia 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +1 22 marca 2008 - 14:00
20 Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Bytovia Bytów +1 29 marca 2008 - 14:30
21 Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +1 5 kwietnia 2008 - 16:00
22 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Zatoka Puck SSA +1 23 kwietnia 2008 - 17:30
23 Orlęta Reda 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +3 20 kwietnia 2008 - 15:00
24 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Bałtyk Gdynia 0 26 kwietnia 2008 - 16:00
25 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański +1 30 kwietnia 2008 - 16:30
26 Murkam Przodkowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie +1 4 maja 2008 - 13:00
27 Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Brda Przechlewo +3 7 maja 2008 - 17:00
28 Gryf Wejherowo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie +1 10 maja 2008 - 17:00
29 Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Olimpia Sztum 0 17 maja 2008 - 16:00
30 Lechia II Gdańsk 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie +3 21 maja 2008 - 17:00
31 Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Orkan Rumia +3 24 maja 2008 - 16:00
32 Unia Tczew 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 0 28 maja 2008 - 17:00
33 Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gryf 95 Słupsk +1 1 czerwca 2008 - 11:00
34 Czarni Czarne 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie +1 7 czerwca 2008 - 17:30

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: Polonez Bobrowniki - <b>Orzeł Trąbki Wielkie</b> 1 - 2
6
Kolejka 2: <b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b> - Arka II Gdynia 3 - 1
6
Kolejka 3: Bytovia Bytów - <b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b> 3 - 0
9
Kolejka 4: <b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b> - Powiśle Dzierzgoń 4 - 0
10
Kolejka 5: Zatoka Puck SSA - <b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b> 1 - 1
11
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b> - Orlęta Reda 0 - 0
11
Kolejka 7: Bałtyk Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
11
Kolejka 8: Czarni Pruszcz Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
14
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Murkam Przodkowo 3 - 1
15
Kolejka 10: Brda Przechlewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
18
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Wejherowo 2 - 0
19
Kolejka 12: Olimpia Sztum - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
22
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia II Gdańsk 4 - 1
22
Kolejka 14: Orkan Rumia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
25
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Tczew 2 - 0
25
Kolejka 16: Gryf 95 Słupsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
25
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Czarne 0 - 1
28
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Polonez Bobrowniki 4 - 0
29
Kolejka 19: Arka II Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
30
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Bytovia Bytów 2 - 2
31
Kolejka 21: Powiśle Dzierzgoń - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
32
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zatoka Puck SSA 0 - 0
35
Kolejka 23: Orlęta Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
35
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Bałtyk Gdynia 0 - 1
36
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0
37
Kolejka 26: Murkam Przodkowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
40
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Przechlewo 4 - 2
41
Kolejka 28: Gryf Wejherowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
41
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Olimpia Sztum 0 - 1
44
Kolejka 30: Lechia II Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 4
47
Kolejka 31: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Rumia 1 - 0
47
Kolejka 32: Unia Tczew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
48
Kolejka 33: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf 95 Słupsk 1 - 1
49
Kolejka 34: Czarni Czarne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Orzeł Trąbki Wielkie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 17 32 9 5 3 30 - 11
Na wyjeździe171738616 - 24
Suma34491213946 - 35