Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2020/2021
Statystyki drużyn

Sopocka Akademia Piłkarska

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 0 9 sierpnia 2020 - 16:00
2 Jaguar Gdańsk AP 22 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 0 16 sierpnia 2020 - 18:00
3 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP +3 22 sierpnia 2020 - 14:00
4 Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 Pogoń Lębork +3 2 września 2020 - 19:00
5 Lechia Gdańsk 6 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 0 29 sierpnia 2020 - 11:00
6 Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 0 KP Starogard Gdański +3 6 września 2020 - 14:00
7 Kaszubia Studzienice 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 0 12 września 2020 - 11:00
8 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 Jedynka Reda +1 19 września 2020 - 11:00
9 Wierzyca Pelplin 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +3 27 września 2020 - 12:00
10 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Chojniczanka Chojnice +3 3 października 2020 - 17:00
11 Gryf Słupsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +3 10 października 2020 - 15:00
12 Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 Gedania Gdańsk +3 18 października 2020 - 14:00
13 Gryf Tczew MKS 0 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska +1 21 listopada 2020 - 13:30
14 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska +3 31 października 2020 - 13:00
15 Cartusia Kartuzy 1 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska +3 7 listopada 2020 - 11:00
16 GKS Kowale AP 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +1 12 listopada 2020 - 19:30
17 Arka Gdynia SI 4 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska +1 14 listopada 2020 - 11:00
18 Junior Football Academy Przechlewo 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 0 5 maja 2021 - 18:00
19 Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Jaguar Gdańsk AP 0 13 marca 2021 - 16:00
20 Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska +3 21 marca 2021 - 13:00
21 Pogoń Lębork 1 - 8 Sopocka Akademia Piłkarska +3 26 maja 2021 - 17:00
22 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 Lechia Gdańsk +1 16 czerwca 2021 - 17:00
23 KP Starogard Gdański 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +3 18 czerwca 2021 - 16:15
24 Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Kaszubia Studzienice +3 22 czerwca 2021 - 18:00
25 Jedynka Reda 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska +3 25 kwietnia 2021 - 11:00
26 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 0 Wierzyca Pelplin +3 2 maja 2021 - 11:00
27 Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +3 9 maja 2021 - 13:00
28 Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 4 Gryf Słupsk +1 16 maja 2021 - 11:00
29 Gedania Gdańsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska +3 23 maja 2021 - 15:00
30 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Gryf Tczew MKS +3 29 maja 2021 - 11:00
31 Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański +3 3 czerwca 2021 - 11:00
32 Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 1 Cartusia Kartuzy +3 5 czerwca 2021 - 11:00
33 Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 2 GKS Kowale AP +1 12 czerwca 2021 - 11:00
34 Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Arka Gdynia SI +3 20 czerwca 2021 - 11:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: <b>Sopocka Akademia Piłkarska</b> - Junior Football Academy Przechlewo 1 - 2
0
Kolejka 2: Jaguar Gdańsk AP - <b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b> 22 - 0
3
Kolejka 3: <b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b> - Bałtyk Gdynia AP 3 - 2
6
Kolejka 4: <b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b> - Pogoń Lębork 4 - 0
6
Kolejka 5: Lechia Gdańsk - <b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b> 6 - 3
9
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b> - KP Starogard Gdański 10 - 0
9
Kolejka 7: Kaszubia Studzienice - <b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b> 4 - 3
10
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b> - Jedynka Reda 3 - 3
13
Kolejka 9: Wierzyca Pelplin - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
16
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka Chojnice 3 - 1
19
Kolejka 11: Gryf Słupsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
22
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gedania Gdańsk 4 - 1
23
Kolejka 13: Gryf Tczew MKS - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
26
Kolejka 14: Beniaminek 03 Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
29
Kolejka 15: Cartusia Kartuzy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 5
30
Kolejka 16: GKS Kowale AP - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
31
Kolejka 17: Arka Gdynia SI - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 4
31
Kolejka 18: Junior Football Academy Przechlewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 2
31
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jaguar Gdańsk AP 1 - 2
34
Kolejka 20: Bałtyk Gdynia AP - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
37
Kolejka 21: Pogoń Lębork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 8
38
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Lechia Gdańsk 3 - 3
41
Kolejka 23: KP Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
44
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kaszubia Studzienice 4 - 2
47
Kolejka 25: Jedynka Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
50
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wierzyca Pelplin 3 - 0
53
Kolejka 27: Chojniczanka Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
54
Kolejka 28: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Słupsk 4 - 4
57
Kolejka 29: Gedania Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
60
Kolejka 30: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Tczew MKS 3 - 1
63
Kolejka 31: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1
66
Kolejka 32: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Cartusia Kartuzy 11 - 1
67
Kolejka 33: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Kowale AP 2 - 2
70
Kolejka 34: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Arka Gdynia SI 2 - 1
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 17 37 11 4 2 64 - 26
Na wyjeździe1733103446 - 49
Suma34702176110 - 75