Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2020/2021
Statystyki drużyn

Meteor Silno

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Sokół Lubnia 2 - 2 Meteor Silno +1 16 sierpnia 2020 - 15:00
2 Meteor Silno 2 - 3 Perła Czyczkowy 0 22 sierpnia 2020 - 15:30
3 Orkan Huta 5 - 2 Meteor Silno 0 8 listopada 2020 - 13:30
4 Meteor Silno 4 - 1 Olimpia Czersk +3 29 sierpnia 2020 - 15:30
5Meteor Silno pauzuje
6 MKP Szlachta 4 - 1 Meteor Silno 0 12 września 2020 - 15:00
7 Meteor Silno 0 - 1 Grom Leśno 0 19 września 2020 - 15:30
8 Wda II Lipusz 5 - 0 Meteor Silno 0 26 września 2020 - 14:00
9 Meteor Silno 2 - 2 LZS Bytonia +1 4 października 2020 - 12:00
10 Unia Klawkowo 4 - 2 Meteor Silno 0 11 października 2020 - 14:00
11 Meteor Silno 1 - 1 Kolejarz II Chojnice +1 17 października 2020 - 15:30
12 Zieloni Łąg 0 - 2 Meteor Silno +3 24 października 2020 - 15:30
13 Meteor Silno 3 - 3 Brda Wielkie Chełmy +1 31 października 2020 - 15:00
14 Meteor Silno 2 - 2 Sokół Lubnia +1 3 czerwca 2021 - 13:00
15 Perła Czyczkowy 3 - 0 Meteor Silno 0 20 czerwca 2021 - 14:00
16 Meteor Silno 1 - 3 Orkan Huta 0 27 czerwca 2021 - 17:00
17 Olimpia Czersk 4 - 4 Meteor Silno +1 16 czerwca 2021 - 18:00
18Meteor Silno pauzuje
19 Meteor Silno 1 - 3 MKP Szlachta 0 24 kwietnia 2021 - 15:00
20 Grom Leśno 2 - 0 Meteor Silno 0 2 maja 2021 - 14:00
21 Meteor Silno 2 - 6 Wda II Lipusz 0 9 maja 2021 - 12:00
22 LZS Bytonia 6 - 3 Meteor Silno 0 15 maja 2021 - 16:30
23 Meteor Silno 1 - 6 Unia Klawkowo 0 22 maja 2021 - 15:00
24 Kolejarz II Chojnice 2 - 2 Meteor Silno +1 29 maja 2021 - 17:00
25 Meteor Silno 2 - 1 Zieloni Łąg +3 5 czerwca 2021 - 15:00
26 Brda Wielkie Chełmy 9 - 4 Meteor Silno 0 13 czerwca 2021 - 14:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
1
Kolejka 1: Sokół Lubnia - <b>Meteor Silno</b> 2 - 2
1
Kolejka 2: <b><b>Meteor Silno</b></b> - Perła Czyczkowy 2 - 3
1
Kolejka 3: Orkan Huta - <b><b><b>Meteor Silno</b></b></b> 5 - 2
4
Kolejka 4: <b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b> - Olimpia Czersk 4 - 1
4
Kolejka 6: MKP Szlachta - <b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b> 4 - 1
4
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b> - Grom Leśno 0 - 1
4
Kolejka 8: Wda II Lipusz - <b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b> 5 - 0
5
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b> - LZS Bytonia 2 - 2
5
Kolejka 10: Unia Klawkowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 2
6
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kolejarz II Chojnice 1 - 1
9
Kolejka 12: Zieloni Łąg - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 2
10
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Wielkie Chełmy 3 - 3
11
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Lubnia 2 - 2
11
Kolejka 15: Perła Czyczkowy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
11
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Huta 1 - 3
12
Kolejka 17: Olimpia Czersk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 4
12
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - MKP Szlachta 1 - 3
12
Kolejka 20: Grom Leśno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 0
12
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wda II Lipusz 2 - 6
12
Kolejka 22: LZS Bytonia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 3
12
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Unia Klawkowo 1 - 6
13
Kolejka 24: Kolejarz II Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
16
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zieloni Łąg 2 - 1
16
Kolejka 26: Brda Wielkie Chełmy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Meteor Silno</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 9 - 4
1234678910111213141516171920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 12 10 2 4 6 21 - 32
Na wyjeździe12613822 - 46
Suma2416371443 - 78