1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
7 - 9 |
Wda Lipusz |
0 |
27 sierpnia 2019
27.08 - 14:30 (Wt) |
2 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
+3 |
25 września 2019
25.09 - 18:00 (Śr) |
3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 - 3 |
KP Gdynia AP |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 (Sb) |
4 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
8 września 2019
8.09 - 13:00 (Nd) |
5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 7 |
GOSRiT Luzino |
0 |
15 września 2019
15.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Gedania II Gdańsk |
7 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
22 września 2019
22.09 - 15:00 (Nd) |
7 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 |
29 września 2019
29.09 - 11:00 (Nd) |
8 |
Piki Gdańsk |
10 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
5 października 2019
5.10 - 10:00 (Sb) |
9 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 7 |
Sporting Leźno |
0 |
12 października 2019
12.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Santana Wielki Klincz |
8 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
20 października 2019
20.10 - 11:00 (Nd) |
11 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 6 |
Pomerania Gdańsk |
0 |
27 października 2019
27.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 (Nd) |
13 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 3 |
Jaguar II Gdańsk SKS |
+1 |
10 listopada 2019
10.11 - 18:00 (Nd) |
14 |
Wda Lipusz |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
15 marca 2020
15.03 - 11:00 (Nd) |
15 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Portowiec Gdańsk |
|
22 marca 2020
22.03 - 14:30 (Nd) |
16 |
KP Gdynia AP |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
28 marca 2020
28.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Lechia II Gdańsk |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:30 (Sb) |
18 |
GOSRiT Luzino |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 (Śr) |
19 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Gedania II Gdańsk |
|
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:30 (Sb) |
20 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 (Sb) |
21 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Piki Gdańsk |
|
2 maja 2020
2.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
Sporting Leźno |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
9 maja 2020
9.05 - 11:00 (Sb) |
23 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Santana Wielki Klincz |
|
16 maja 2020
16.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Pomerania Gdańsk |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
23 maja 2020
23.05 - 15:00 (Sb) |
25 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
31 maja 2020
31.05 - 17:00 (Nd) |
26 |
Jaguar II Gdańsk SKS |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 (Sb) |