Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019
Statystyki drużyn

Sopocka Akademia Piłkarska II

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 0 Akademia Piłkarska LG +3 19 sierpnia 2018 - 11:00
2 Sopocka Akademia Piłkarska II 0 - 5 EX Siedlce Gdańsk 0 26 sierpnia 2018 - 14:00
3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 2 września 2018 - 15:00
4 Sopocka Akademia Piłkarska II 1 - 2 Jaguar III Gdańsk 0 9 września 2018 - 14:00
5 GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 15 września 2018 - 13:00
6 Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 0 Potok Pszczółki +3 22 września 2018 - 14:00
7 GKS Kolbudy 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II +1 29 września 2018 - 11:00
8 Sopocka Akademia Piłkarska II 5 - 2 Bałtyk III Gdynia AP +3 6 października 2018 - 14:00
9 Gedania II Gdańsk 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 13 października 2018 - 13:00
10 Sopocka Akademia Piłkarska II 0 - 2 Radunia II Stężyca 0 21 października 2018 - 13:00
11 Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II +1 28 października 2018 - 11:00
12 Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 1 Conrad Gdańsk +3 4 listopada 2018 - 13:00
13 GKS Kowale 3 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II 0 10 listopada 2018 - 13:30
14 Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 17 marca 2019 - 11:00
15 EX Siedlce Gdańsk 3 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 23 marca 2019 - 14:00
16 Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP +3 31 marca 2019 - 14:00
17 Jaguar III Gdańsk 2 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 7 kwietnia 2019 - 17:00
18 Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 1 GTS II Pruszcz Gdański +3 14 kwietnia 2019 - 14:00
19 Potok Pszczółki 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 27 kwietnia 2019 - 17:00
20 Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 1 GKS Kolbudy +3 5 maja 2019 - 14:00
21 Bałtyk III Gdynia AP 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II +3 11 maja 2019 - 13:00
22 Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 4 Gedania II Gdańsk 0 19 maja 2019 - 14:00
23 Radunia II Stężyca 6 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II 0 25 maja 2019 - 11:00
24 Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 0 1 czerwca 2019 - 14:00
25 Conrad Gdańsk 1 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II 0 8 czerwca 2019 - 11:30
26 Sopocka Akademia Piłkarska II 2 - 5 GKS Kowale 0 5 czerwca 2019 - 18:00

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b> - Akademia Piłkarska LG 4 - 0
3
Kolejka 2: <b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b> - EX Siedlce Gdańsk 0 - 5
6
Kolejka 3: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - <b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b> 0 - 1
6
Kolejka 4: <b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b> - Jaguar III Gdańsk 1 - 2
9
Kolejka 5: GTS II Pruszcz Gdański - <b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b> 0 - 4
12
Kolejka 6: <b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b> - Potok Pszczółki 3 - 0
13
Kolejka 7: GKS Kolbudy - <b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b> 1 - 1
16
Kolejka 8: <b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b> - Bałtyk III Gdynia AP 5 - 2
19
Kolejka 9: Gedania II Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
19
Kolejka 10: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Radunia II Stężyca 0 - 2
20
Kolejka 11: Czarni Pruszcz Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
23
Kolejka 12: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Conrad Gdańsk 2 - 1
23
Kolejka 13: GKS Kowale - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
26
Kolejka 14: Akademia Piłkarska LG - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
29
Kolejka 15: EX Siedlce Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 5
32
Kolejka 16: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 0
35
Kolejka 17: Jaguar III Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 5
38
Kolejka 18: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GTS II Pruszcz Gdański 3 - 1
41
Kolejka 19: Potok Pszczółki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
44
Kolejka 20: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Kolbudy 2 - 1
47
Kolejka 21: Bałtyk III Gdynia AP - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 4
47
Kolejka 22: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gedania II Gdańsk 2 - 4
47
Kolejka 23: Radunia II Stężyca - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 1
47
Kolejka 24: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Pruszcz Gdański 4 - 5
47
Kolejka 25: Conrad Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
47
Kolejka 26: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Sopocka Akademia Piłkarska II</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - GKS Kowale 2 - 5
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 21 7 0 6 31 - 28
Na wyjeździe132682331 - 18
Suma2647152962 - 46