1 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 (Śr) |
2 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Latarnik Choczewo |
+3 |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
+1 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 (Sb) |
4 | Start Mrzezino pauzuje | 1/2. września 2018 |
5 |
Start Mrzezino |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
0 |
8 września 2018
8.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
+1 |
16 września 2018
16.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Ogniwo Sopot |
0 |
22 września 2018
22.09 - 17:00 (Sb) |
8 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
+1 |
30 września 2018
30.09 - 12:00 (Nd) |
9 |
Start Mrzezino |
1 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 |
6 października 2018
6.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
13 października 2018
13.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
+3 |
20 października 2018
20.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
0 |
28 października 2018
28.10 - 19:30 (Nd) |
13 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
+3 |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Kamionka Sopot |
0 |
17 listopada 2018
17.11 - 14:00 (Sb) |
16 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
+3 |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 (Sb) |
17 |
Latarnik Choczewo |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
+1 |
16 marca 2019
16.03 - 15:30 (Sb) |
18 |
Start Mrzezino |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
+3 |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 (Sb) |
19 | Start Mrzezino pauzuje | 30/31. marca 2019 |
20 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Start Mrzezino |
+3 |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 (Sb) |
21 |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
+3 |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 (Sb) |
22 |
Ogniwo Sopot |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 (Śr) |
23 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
+3 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 (Sb) |
24 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
+1 |
30 kwietnia 2019
30.04 - 18:30 (Wt) |
25 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
+3 |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 (Sb) |
vo, na boisku 1:1 |
26 |
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
28 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:30 (Nd) |
29 |
Start Mrzezino |
1 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 (Sb) |
30 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
0 |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 (Sb) |