1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
0 |
15 sierpnia 2018
15.08 - 20:00 (Śr) |
2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
18 sierpnia 2018
18.08 - 18:00 (Sb) |
3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
0 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 19:30 (Sb) |
4 |
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
2 września 2018
2.09 - 14:00 (Nd) |
5 | Akademia Sportowa Pomorze pauzuje | 8/9. września 2018 |
6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
+1 |
16 września 2018
16.09 - 17:00 (Nd) |
7 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
22 września 2018
22.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 6 |
Kamionka Sopot |
0 |
30 września 2018
30.09 - 19:30 (Nd) |
9 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
7 października 2018
7.10 - 12:30 (Nd) |
10 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 - 2 |
Latarnik Choczewo |
+3 |
14 października 2018
14.10 - 19:30 (Nd) |
11 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
20 października 2018
20.10 - 16:00 (Sb) |
12 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
+3 |
28 października 2018
28.10 - 19:30 (Nd) |
13 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
+3 |
11 listopada 2018
11.11 - 19:30 (Nd) |
15 |
Ogniwo Sopot |
6 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 (Sb) |
16 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
+1 |
17 marca 2019
17.03 - 18:00 (Nd) |
18 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 (Sb) |
19 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Klif Chłapowo |
0 |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 (Nd) |
20 | Akademia Sportowa Pomorze pauzuje | 6/7. kwietnia 2019 |
21 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 (Sb) |
22 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
+3 |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 (Śr) |
23 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 (Sb) |
24 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 2 |
Dragon Bojano |
+3 |
4 maja 2019
4.05 - 18:00 (Sb) |
25 |
Latarnik Choczewo |
1 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 (Sb) |
26 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 - 0 |
Zatoka Puck |
+3 |
18 maja 2019
18.05 - 18:00 (Sb) |
27 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 (Sb) |
vo, goście nie przyjechali |
28 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
+3 |
2 czerwca 2019
2.06 - 18:00 (Nd) |
vo, goście nie przyjechali |
29 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
+3 |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 (Sb) |
30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
0 |
15 czerwca 2019
15.06 - 12:00 (Sb) |
vo, na boisku 2:2 |