Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (36) |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 0 |
Budmar Bytonia |
27 sierpnia 2016
27.08 - 18:00 |
KP Wandowo |
5 - 0 |
Centrum II Pelplin |
28 sierpnia 2016
28.08 - 16:00 |
vo, na boisku 5:1 |
Szpak Skórcz |
5 - 4 |
GKS Bobowo |
28 sierpnia 2016
28.08 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 1 |
Korona Rywałd |
27 sierpnia 2016
27.08 - 11:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 5 |
LZS Bytonia |
27 sierpnia 2016
27.08 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Orzeł Borkowo |
28 sierpnia 2016
28.08 - 17:00 |
OTS Osiek |
3 - 6 |
Orzeł Radziejewo |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Budmar Bytonia |
6 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
4 - 1 |
OTS Osiek |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
4 września 2016
4.09 - 11:00 |
Korona Rywałd |
3 - 3 |
Sokół Lubichowo |
4 września 2016
4.09 - 16:00 |
GKS Bobowo |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
3 września 2016
3.09 - 18:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
3 września 2016
3.09 - 13:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
1 - 1 |
KP Wandowo |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
KP Wandowo |
2 - 1 |
Budmar Bytonia |
11 września 2016
11.09 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
6 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
7 - 0 |
Centrum II Pelplin |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 3 |
GKS Bobowo |
10 września 2016
10.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Korona Rywałd |
11 września 2016
11.09 - 16:00 |
OTS Osiek |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
5 - 3 |
Orzeł Borkowo |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Budmar Bytonia |
2 - 7 |
Orzeł Borkowo |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Korona Rywałd |
8 - 0 |
OTS Osiek |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
GKS Bobowo |
5 - 1 |
Pogoń Smętowo |
17 września 2016
17.09 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
1 - 2 |
Sokół Lubichowo |
18 września 2016
18.09 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
0 - 4 |
Styna Godziszewo |
17 września 2016
17.09 - 17:00 |
KP Wandowo |
3 - 4 |
Szpak Skórcz |
18 września 2016
18.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Szpak Skórcz |
7 - 0 |
Budmar Bytonia |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
KP Wandowo |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
24 września 2016
24.09 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 3 |
Centrum II Pelplin |
25 września 2016
25.09 - 15:00 |
OTS Osiek |
0 - 5 |
GKS Bobowo |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
Korona Rywałd |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
LZS Bytonia |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Budmar Bytonia |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
Korona Rywałd |
3 - 3 |
Orzeł Borkowo |
2 października 2016
2.10 - 15:00 |
GKS Bobowo |
4 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
5 - 2 |
OTS Osiek |
2 października 2016
2.10 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 4 |
Pogoń Smętowo |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
KP Wandowo |
4 - 0 |
Sokół Lubichowo |
2 października 2016
2.10 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 4 |
Styna Godziszewo |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Styna Godziszewo |
5 - 0 |
Budmar Bytonia |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
0 - 10 |
Szpak Skórcz |
8 października 2016
8.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
KP Wandowo |
9 października 2016
9.10 - 15:00 |
OTS Osiek |
0 - 6 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Orzeł Borkowo |
0 - 6 |
GKS Bobowo |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Korona Rywałd |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Budmar Bytonia |
0 - 3 |
Korona Rywałd |
16 października 2016
16.10 - 11:00 |
GKS Bobowo |
5 - 1 |
LZS Bytonia |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 4 |
Orzeł Borkowo |
16 października 2016
16.10 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
6 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
KP Wandowo |
3 - 1 |
OTS Osiek |
27 listopada 2016
27.11 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
Pogoń Smętowo |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
13 - 0 |
Sokół Lubichowo |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Sokół Lubichowo |
1 - 1 |
Budmar Bytonia |
22 października 2016
22.10 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 0 |
Styna Godziszewo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
OTS Osiek |
4 - 4 |
Szpak Skórcz |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
KP Wandowo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 3 |
Centrum II Pelplin |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Korona Rywałd |
2 - 5 |
GKS Bobowo |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Budmar Bytonia |
1 - 5 |
GKS Bobowo |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Centrum II Pelplin |
0 - 1 |
Korona Rywałd |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
LZS Bytonia |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
KP Wandowo |
0 - 1 |
Orzeł Borkowo |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
5 - 0 |
OTS Osiek |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
Budmar Bytonia |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
OTS Osiek |
1 - 4 |
Sokół Lubichowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
0 - 1 |
Styna Godziszewo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Szpak Skórcz |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
vo, na boisku 2:3 |
LZS Bytonia |
2 - 4 |
KP Wandowo |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Korona Rywałd |
0 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
GKS Bobowo |
5 - 0 |
Centrum II Pelplin |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
vo, na boisku 5:1 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Budmar Bytonia |
4 - 0 |
Centrum II Pelplin |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
vo, na boisku 4:3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 - 4 |
GKS Bobowo |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
KP Wandowo |
0 - 2 |
Korona Rywałd |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
13 listopada 2016
13.11 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 0 |
Orzeł Borkowo |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 4 |
Orzeł Radziejewo |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
OTS Osiek |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
OTS Osiek |
7 - 3 |
Budmar Bytonia |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 3 |
Pogoń Smętowo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Orzeł Borkowo |
5 - 2 |
Sokół Lubichowo |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
LZS Bytonia |
2 - 5 |
Styna Godziszewo |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Korona Rywałd |
6 - 3 |
Szpak Skórcz |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
GKS Bobowo |
7 - 0 |
KP Wandowo |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 5 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Budmar Bytonia |
4 - 4 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
26 marca 2017
26.03 - 15:00 |
Centrum II Pelplin |
3 - 2 |
KP Wandowo |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
GKS Bobowo |
7 - 0 |
Szpak Skórcz |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Korona Rywałd |
1 - 4 |
Styna Godziszewo |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
LZS Bytonia |
0 - 2 |
Sokół Lubichowo |
25 marca 2017
25.03 - 16:30 |
Orzeł Borkowo |
0 - 1 |
Pogoń Smętowo |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
3 - 0 |
OTS Osiek |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
goście nie przyjechali |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Orzeł Radziejewo |
3 - 1 |
Budmar Bytonia |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 2 |
Orzeł Borkowo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 2 |
Korona Rywałd |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 2 |
GKS Bobowo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 1 |
Centrum II Pelplin |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 |
KP Wandowo |
2 - 0 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
2 kwietnia 2017
2.04 - 16:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Budmar Bytonia |
1 - 2 |
KP Wandowo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
Szpak Skórcz |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 3 |
Styna Godziszewo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
Sokół Lubichowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości w trakcie trwania zawodów |
Korona Rywałd |
3 - 4 |
Pogoń Smętowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
LZS Bytonia |
6 - 0 |
OTS Osiek |
8 kwietnia 2017
8.04 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
1 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Orzeł Borkowo |
2 - 1 |
Budmar Bytonia |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Orzeł Radziejewo |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
OTS Osiek |
0 - 7 |
Korona Rywałd |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
GKS Bobowo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
15 kwietnia 2017
15.04 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Styna Godziszewo |
4 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
KP Wandowo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Budmar Bytonia |
4 - 3 |
Szpak Skórcz |
23 kwietnia 2017
23.04 - 15:00 |
KP Wandowo |
1 - 4 |
Styna Godziszewo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
5 - 1 |
Sokół Lubichowo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
GKS Bobowo |
3 - 0 |
OTS Osiek |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
vo |
Korona Rywałd |
6 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 18:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
LZS Bytonia |
3 - 0 |
Budmar Bytonia |
29 kwietnia 2017
29.04 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
4 - 3 |
Korona Rywałd |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 5 |
GKS Bobowo |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
OTS Osiek |
5 - 1 |
Centrum II Pelplin |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 3 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
2 - 2 |
KP Wandowo |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 0 |
Szpak Skórcz |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Budmar Bytonia |
3 - 5 |
Styna Godziszewo |
7 maja 2017
7.05 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 4 |
Sokół Lubichowo |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
KP Wandowo |
0 - 5 |
Pogoń Smętowo |
7 maja 2017
7.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
4 - 2 |
OTS Osiek |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Centrum II Pelplin |
4 - 6 |
Orzeł Radziejewo |
7 maja 2017
7.05 - 14:00 |
GKS Bobowo |
5 - 1 |
Orzeł Borkowo |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Korona Rywałd |
5 - 0 |
LZS Bytonia |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Korona Rywałd |
9 - 0 |
Budmar Bytonia |
14 maja 2017
14.05 - 17:00 |
LZS Bytonia |
1 - 5 |
GKS Bobowo |
13 maja 2017
13.05 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
vo |
Orzeł Radziejewo |
1 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 7 |
KP Wandowo |
14 maja 2017
14.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
3 - 0 |
Szpak Skórcz |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
vo |
Sokół Lubichowo |
0 - 6 |
Styna Godziszewo |
13 maja 2017
13.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Budmar Bytonia |
0 - 5 |
Sokół Lubichowo |
21 maja 2017
21.05 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 2 |
Pogoń Smętowo |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
6 - 2 |
OTS Osiek |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
KP Wandowo |
5 - 2 |
Orzeł Radziejewo |
21 maja 2017
21.05 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
Orzeł Borkowo |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
vo, zdekompletowanie składu zespołu gości |
Centrum II Pelplin |
4 - 0 |
LZS Bytonia |
21 maja 2017
21.05 - 14:00 |
GKS Bobowo |
1 - 0 |
Korona Rywałd |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS Bobowo |
5 - 3 |
Budmar Bytonia |
27 maja 2017
27.05 - 18:00 |
Korona Rywałd |
6 - 0 |
Centrum II Pelplin |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
27 maja 2017
27.05 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
2 - 5 |
KP Wandowo |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Orzeł Radziejewo |
2 - 2 |
Szpak Skórcz |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
OTS Osiek |
0 - 3 |
Styna Godziszewo |
28 maja 2017
28.05 - 14:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 0 |
Sokół Lubichowo |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Budmar Bytonia |
1 - 2 |
Pogoń Smętowo |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 |
Sokół Lubichowo |
3 - 4 |
OTS Osiek |
4 czerwca 2017
4.06 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 0 |
Orzeł Radziejewo |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
6 - 0 |
Orzeł Borkowo |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 6:1 |
KP Wandowo |
2 - 2 |
LZS Bytonia |
4 czerwca 2017
4.06 - 16:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
9 - 0 |
Korona Rywałd |
3 czerwca 2017
3.06 - 18:00 |
Centrum II Pelplin |
0 - 3 |
GKS Bobowo |
3 czerwca 2017
3.06 - 13:00 |
vo, zdekompletowanie składu zespołu gości |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Centrum II Pelplin |
0 - 3 |
Budmar Bytonia |
10 czerwca 2017
10.06 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
GKS Bobowo |
2 - 1 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
10 czerwca 2017
10.06 - 18:00 |
Korona Rywałd |
6 - 2 |
KP Wandowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:30 |
LZS Bytonia |
4 - 1 |
Szpak Skórcz |
10 czerwca 2017
10.06 - 18:00 |
Orzeł Borkowo |
0 - 3 |
Styna Godziszewo |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Orzeł Radziejewo |
4 - 3 |
Sokół Lubichowo |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
OTS Osiek |
2 - 5 |
Pogoń Smętowo |
11 czerwca 2017
11.06 - 14:00 |
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Budmar Bytonia |
3 - 2 |
OTS Osiek |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 1 |
Orzeł Radziejewo |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Sokół Lubichowo |
4 - 2 |
Orzeł Borkowo |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 2 |
LZS Bytonia |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
Szpak Skórcz |
5 - 1 |
Korona Rywałd |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
KP Wandowo |
1 - 0 |
GKS Bobowo |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
WKS Lignowy Szlacheckie |
3 - 0 |
Centrum II Pelplin |
18 czerwca 2017
18.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
|