Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
GKS Sierakowice |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
|
GKS Kolbudy |
1 - 4 |
Salos Brusy |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 7 |
GKS Przodkowo |
9 września 2015
9.09 - 18:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, KS Sulmin, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
1 - 11 |
Cartusia Kartuzy |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Salos Brusy |
5 - 0 |
Gryf Goręczyno |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
FC Gowidlino |
4 - 4 |
GKS Kolbudy |
12 września 2015
12.09 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 5 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, GKS Sierakowice, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Sulmin |
2 - 6 |
GKS Sierakowice |
19 września 2015
19.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
15 - 0 |
Sokół Ełganowo |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 10 |
FC Gowidlino |
30 września 2015
30.09 - 17:00 |
Dnia 30.09.2015 godz. 17:00 – nowy termin rozegrania nieodbytego spotkania. |
Cartusia Kartuzy |
8 - 0 |
Salos Brusy |
|
Pauza: GKS Przodkowo, GKS Kolbudy, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KS Sulmin |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Gryf Goręczyno, Salos Brusy, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Kolbudy |
0 - 2 |
KS Sulmin |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 7 |
Sokół Ełganowo |
|
GKS Przodkowo |
3 - 2 |
Salos Brusy |
|
Pauza: FC Gowidlino, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
1 - 9 |
Salos Brusy |
|
FC Gowidlino |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
KS Sulmin |
10 - 1 |
Gryf Goręczyno |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 0 |
GKS Kolbudy |
11 października 2015
11.10 - 17:30 |
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 9 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
KS Sulmin |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Salos Brusy |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, Sokół Ełganowo, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
25 października 2015
25.10 - 17:30 |
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
Pauza: KS Sulmin, Salos Brusy, |
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
vo, na boisku 1:1, niedokończenie zawodów z winy gospodarza – wyznaczenie zbyt późnej godziny |
Cartusia Kartuzy |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Przodkowo |
5 - 4 |
KS Sulmin |
|
Salos Brusy |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Pauza: FC Gowidlino, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
|
KS Sulmin |
2 - 3 |
Salos Brusy |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
8 listopada 2015
8.11 - 15:30 |
Gryf Goręczyno |
0 - 12 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: GKS Kolbudy, GKS Sierakowice, |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
7 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 |
Salos Brusy |
2 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
KS Sulmin |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, Gryf Goręczyno, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
3 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
FC Gowidlino |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Salos Brusy |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Przodkowo |
4 - 1 |
Gryf Goręczyno |
3 kwietnia 2016
3.04 - 12:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, KS Sulmin, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
6 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Gryf Goręczyno |
2 - 3 |
Salos Brusy |
|
GKS Kolbudy |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
|
KS Sulmin |
1 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, GKS Sierakowice, |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
KS Sulmin |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
FC Gowidlino |
7 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
Salos Brusy |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: GKS Przodkowo, GKS Kolbudy, |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Cartusia Kartuzy |
6 - 2 |
FC Gowidlino |
|
GKS Kolbudy |
4 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
KS Sulmin |
|
Pauza: Gryf Goręczyno, Salos Brusy, |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KS Sulmin |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Sokół Ełganowo |
4 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Salos Brusy |
5 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: FC Gowidlino, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Brusy |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Przodkowo |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Cartusia Kartuzy |
8 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 4 |
KS Sulmin |
|
GKS Kolbudy |
1 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Chojniczanka Chojnice |
12 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
KS Sulmin |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Salos Brusy |
|
Pauza: GKS Przodkowo, Sokół Ełganowo, |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Goręczyno |
2 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: KS Sulmin, Salos Brusy, |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
GKS Kolbudy |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
|
KS Sulmin |
1 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
Salos Brusy |
|
Pauza: FC Gowidlino, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
5 - 0 |
Sokół Ełganowo |
8 czerwca 2016
8.06 - 18:00 |
Salos Brusy |
2 - 1 |
KS Sulmin |
|
GKS Przodkowo |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Cartusia Kartuzy |
8 - 0 |
Gryf Goręczyno |
7 czerwca 2016
7.06 - 18:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, GKS Sierakowice, |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
GKS Kolbudy |
2 - 4 |
GKS Przodkowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Salos Brusy |
|
KS Sulmin |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, Gryf Goręczyno, . |
|