Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - rocznik 1991 - sezon 2003/2004
Ostatni komentarz dodał Balu 10.07.2008, 03:19:34* Królewski Gdańsk brał udział tylko w rozgrywkach rundy wiosennej.
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
0 - 5 |
Polonia Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
vo |
Wda Czarna Woda |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Victoria Kaliska |
1 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
5 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
|
vo |
Victoria Kaliska |
0 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
Sokół Zblewo |
1 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
4 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wda Czarna Woda |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Sokół Zblewo |
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Kaliska |
0 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 2 |
Sokół Zblewo |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Polonia Gdańsk |
- |
Królewski Gdańsk |
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Sokół Zblewo |
0 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Wda Czarna Woda |
|
Królewski Gdańsk |
- |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Królewski Gdańsk |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Sokół Zblewo |
0 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
vo |
Victoria Kaliska |
0 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Królewski Gdańsk |
2 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Sokół Zblewo |
0 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Wda Czarna Woda |
1 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Victoria Kaliska |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Sokół Zblewo |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
Sokół Zblewo |
5 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
Rodło Kwidzyn |
2 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Wda Czarna Woda |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
|
Victoria Kaliska |
4 - 2 |
Sokół Zblewo |
|
Królewski Gdańsk |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Królewski Gdańsk |
2 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Sokół Zblewo |
4 - 0 |
Wda Czarna Woda |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
|
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
|
Wietcisa Skarszewy |
4 - 1 |
Sokół Zblewo |
|
Wda Czarna Woda |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Victoria Kaliska |
6 - 2 |
Królewski Gdańsk |
|
|