Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Victoria Kaliska |
11 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 sierpnia 2015
30.08 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
9 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Orzeł Straszyn |
- |
Amigo Przyjaźń |
|
Anulowany, było 0-13 |
KS Grabowo |
0 - 21 |
Cartusia Kartuzy |
|
Bałtyk Gdynia |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: GKS Przodkowo, Zefir Gdynia, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Amigo Przyjaźń |
16 - 1 |
KS Grabowo |
|
Gryf Goręczyno |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Anulowany, było 1-0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Zefir Gdynia |
2 - 11 |
Victoria Kaliska |
6 września 2015
6.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Zefir Gdynia |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Anulowany, było 3-9 |
KS Grabowo |
5 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
12 września 2015
12.09 - 11:00 |
GKS Przodkowo |
7 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Victoria Kaliska, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
6 - 2 |
GKS Przodkowo |
20 września 2015
20.09 - 13:30 |
Gryf Goręczyno |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
KS Grabowo |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Zefir Gdynia |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Anulowany, było 4-3 |
Victoria Kaliska |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
19 września 2015
19.09 - 11:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Straszyn |
- |
Victoria Kaliska |
|
Anulowany, było 0-3 vo |
KS Grabowo |
3 - 5 |
Zefir Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
10 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Pauza: Amigo Przyjaźń, GKS Kolbudy, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
0 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
vo, na boisku 0:7, udział w meczu nieuprawnionych zawodników |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 8 |
GKS Przodkowo |
30 września 2015
30.09 - 17:00 |
Zefir Gdynia |
0 - 9 |
Bałtyk Gdynia |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
vo, na boisku 1:9, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Victoria Kaliska |
11 - 2 |
KS Grabowo |
4 października 2015
4.10 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
- |
Orzeł Straszyn |
4 października 2015
4.10 - 10:00 |
Anulowany, było 3-0 vo |
Pauza: Gryf Goręczyno, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Grabowo |
0 - 10 |
GKS Kolbudy |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
18 - 0 |
Victoria Kaliska |
10 października 2015
10.10 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
2 - 1 |
Zefir Gdynia |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Gryf Goręczyno |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
vo, na boisku 2:0, udział w meczu nieuprawnionych zawodników |
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Orzeł Straszyn, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 17 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Victoria Kaliska |
0 - 5 |
GKS Przodkowo |
17 października 2015
17.10 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
18 października 2015
18.10 - 10:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
KS Grabowo |
|
Anulowany, było 1-6 |
Pauza: Zefir Gdynia, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
- |
Orzeł Straszyn |
|
Anulowany, było 3-0 vo |
GKS Przodkowo |
5 - 1 |
GKS Kolbudy |
25 października 2015
25.10 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Zefir Gdynia |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Pruszcz Gdański, ul. Chopina 34 |
Cartusia Kartuzy |
6 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
3 - 2 |
Gryf Goręczyno |
25 października 2015
25.10 - 10:30 |
Pauza: Victoria Kaliska, KS Grabowo, |
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 6 |
Amigo Przyjaźń |
|
Zefir Gdynia |
3 - 5 |
Cartusia Kartuzy |
|
Victoria Kaliska |
3 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Orzeł Straszyn |
- |
GKS Przodkowo |
|
Anulowany, było 1-11 |
KS Grabowo |
0 - 18 |
Bałtyk Gdynia |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, Gryf Goręczyno, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
11 - 0 |
KS Grabowo |
8 listopada 2015
8.11 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
GKS Kolbudy |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Cartusia Kartuzy |
11 - 1 |
Victoria Kaliska |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Amigo Przyjaźń |
5 - 1 |
Zefir Gdynia |
|
Gryf Goręczyno |
4 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Orzeł Straszyn, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zefir Gdynia |
2 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
11 listopada 2015
11.11 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
11 listopada 2015
11.11 - 12:30 |
Kowale, ul. Glazurowa |
Bałtyk Gdynia |
12 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: KS Grabowo, Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
KS Grabowo |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody drużyny gości w wyznaczonym terminie. |
Amigo Przyjaźń |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Victoria Kaliska |
14 listopada 2015
14.11 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 5 |
Zefir Gdynia |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Pauza: Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia, GKS Przodkowo, |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Victoria Kaliska |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Cartusia Kartuzy |
9 - 0 |
KS Grabowo |
20 marca 2016
20.03 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
20 marca 2016
20.03 - 13:00 |
Pauza: GKS Przodkowo, Amigo Przyjaźń, Zefir Gdynia, |
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
9 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
KS Grabowo |
2 - 4 |
Amigo Przyjaźń |
18 maja 2016
18.05 - 18:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
26 marca 2016
26.03 - 11:00 |
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Zefir Gdynia |
23 marca 2016
23.03 - 16:00 |
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zefir Gdynia |
1 - 5 |
GKS Kolbudy |
|
Gryf Goręczyno |
4 - 1 |
KS Grabowo |
|
Amigo Przyjaźń |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 5 |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, Victoria Kaliska, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Przodkowo |
9 - 1 |
Amigo Przyjaźń |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Goręczyno |
|
vo, na boisku 5:1. udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. |
KS Grabowo |
5 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
6 - 1 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: Zefir Gdynia, Cartusia Kartuzy, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zefir Gdynia |
5 - 0 |
KS Grabowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 19:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 8 |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 4 |
GKS Przodkowo |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 10 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Amigo Przyjaźń, Victoria Kaliska, GKS Kolbudy, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Amigo Przyjaźń |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
GKS Przodkowo |
14 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Bałtyk Gdynia |
11 - 0 |
Zefir Gdynia |
|
KS Grabowo |
0 - 2 |
Victoria Kaliska |
|
Pauza: GKS Kolbudy, Gryf Goręczyno, Cartusia Kartuzy, |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
8 - 2 |
KS Grabowo |
|
Victoria Kaliska |
0 - 10 |
Bałtyk Gdynia |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 |
Zefir Gdynia |
0 - 10 |
GKS Przodkowo |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Amigo Przyjaźń |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
24 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
10 maja 2016
10.05 - 18:30 |
GKS Przodkowo |
6 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: KS Grabowo, Zefir Gdynia, Amigo Przyjaźń, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
1 - 6 |
GKS Przodkowo |
|
Zefir Gdynia |
0 - 17 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 2 |
Amigo Przyjaźń |
|
Pauza: Victoria Kaliska, Bałtyk Gdynia, KS Grabowo, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amigo Przyjaźń |
12 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
Zefir Gdynia |
|
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Bałtyk Gdynia |
8 - 0 |
KS Grabowo |
|
Pauza: GKS Przodkowo, GKS Kolbudy, Gryf Goręczyno, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Grabowo |
1 - 10 |
GKS Przodkowo |
|
GKS Kolbudy |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Victoria Kaliska |
0 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
28 maja 2016
28.05 - 11:00 |
Zefir Gdynia |
0 - 3 |
Amigo Przyjaźń |
29 maja 2016
29.05 - 19:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
Zefir Gdynia |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Amigo Przyjaźń |
9 - 0 |
Victoria Kaliska |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Przodkowo |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: KS Grabowo, Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Grabowo |
0 - 17 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
5 - 5 |
Amigo Przyjaźń |
|
Victoria Kaliska |
3 - 2 |
Gryf Goręczyno |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 |
Zefir Gdynia |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia, GKS Przodkowo, . |
|