Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Victoria Słupsk |
- |
Słupia Kwakowo |
|
anulowany, było 3-0 |
Dąb Kusowo |
1 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:00 |
Unia Korzybie |
2 - 0 |
Barton Barcino |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
23 sierpnia 2015
23.08 - 12:30 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Echo Biesowice |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Granit Kończewo |
0 - 0 |
Słupia Charnowo |
23 sierpnia 2015
23.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Słupia Kwakowo |
- |
Słupia Charnowo |
|
anulowany, było 1-4 |
Błękitni Główczyce |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 12:00 |
Echo Biesowice |
5 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
30 sierpnia 2015
30.08 - 12:00 |
Barton Barcino |
0 - 5 |
Jantaria Pobłocie |
30 sierpnia 2015
30.08 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
7 - 3 |
Dąb Kusowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Dąb Kusowo |
- |
Słupia Kwakowo |
|
anulowany, było 8-1 |
Unia Korzybie |
0 - 1 |
Victoria Słupsk |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
8 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
6 września 2015
6.09 - 12:30 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 3 |
Barton Barcino |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 5 |
Sokół Szczypkowice |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
6 września 2015
6.09 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 3 |
Błękitni Główczyce |
6 września 2015
6.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Słupia Kwakowo |
- |
Błękitni Główczyce |
|
anulowany, było 1-2 |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Słupia Charnowo |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Barton Barcino |
2 - 7 |
Chrobry Charbrowo |
13 września 2015
13.09 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
6 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
13 września 2015
13.09 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Unia Korzybie |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Unia Korzybie |
- |
Słupia Kwakowo |
|
anulowany, było 2-0 |
Jantaria Pobłocie |
6 - 0 |
Dąb Kusowo |
20 września 2015
20.09 - 12:30 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
6 - 0 |
Barton Barcino |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
20 września 2015
20.09 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
6 - 1 |
Echo Biesowice |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Słupia Kwakowo |
- |
Echo Biesowice |
|
anulowany, było 1-4 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 4 |
Błękitni Główczyce |
27 września 2015
27.09 - 12:00 |
Barton Barcino |
3 - 0 |
Słupia Charnowo |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
vo, na boisku 1:3, Regulamin Rozgrywek a rt.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7. |
Rowokół Smołdzino |
5 - 1 |
Granit Kończewo |
27 września 2015
27.09 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Unia Korzybie |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
26 września 2015
26.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Jantaria Pobłocie |
- |
Słupia Kwakowo |
|
anulowany, było 3-0vo |
Polonez Bobrowniki |
2 - 2 |
Unia Korzybie |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Dąb Kusowo |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Victoria Słupsk |
4 października 2015
4.10 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 2 |
Barton Barcino |
4 października 2015
4.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Słupia Kwakowo |
- |
Sokół Szczypkowice |
|
anulowany |
Barton Barcino |
0 - 4 |
Echo Biesowice |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
11 października 2015
11.10 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 1 |
Słupia Charnowo |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
4 - 2 |
Granit Kończewo |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Unia Korzybie |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
10 października 2015
10.10 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 5 |
Polonez Bobrowniki |
11 października 2015
11.10 - 12:30 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Chrobry Charbrowo |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Unia Korzybie |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
6 - 4 |
Victoria Słupsk |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
8 - 1 |
Barton Barcino |
18 października 2015
18.10 - 12:00 |
Pauza: Polonez Bobrowniki, |
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 5 |
Echo Biesowice |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
0 - 0 |
Błękitni Główczyce |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Unia Korzybie |
1 - 0 |
Słupia Charnowo |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 3 |
Granit Kończewo |
25 października 2015
25.10 - 12:30 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Pauza: Barton Barcino, |
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Granit Kończewo |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 0 |
Unia Korzybie |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
6 - 1 |
Dąb Kusowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
7 - 2 |
Victoria Słupsk |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Victoria Słupsk |
3 - 4 |
Barton Barcino |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Echo Biesowice |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 3 |
Błękitni Główczyce |
8 listopada 2015
8.11 - 12:30 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Słupia Charnowo |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
5 - 1 |
Granit Kończewo |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Słupia Charnowo |
1 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
1 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Barton Barcino |
7 - 2 |
Dąb Kusowo |
15 listopada 2015
15.11 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Victoria Słupsk |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Rowokół Smołdzino |
2 - 0 |
Dąb Kusowo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:00 |
Barton Barcino |
3 - 4 |
Unia Korzybie |
3 kwietnia 2016
3.04 - 15:00 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
3 kwietnia 2016
3.04 - 12:00 |
vo, brak badań lekarskich zespołu gospodarzy. |
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
0 - 4 |
Granit Kończewo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 14:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Granit Kończewo |
11 - 1 |
Błękitni Główczyce |
10 kwietnia 2016
10.04 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
6 - 0 |
Barton Barcino |
10 kwietnia 2016
10.04 - 13:00 |
Unia Korzybie |
2 - 4 |
Rowokół Smołdzino |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Victoria Słupsk |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Pauza: Słupia Charnowo, |
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Victoria Słupsk |
1 - 2 |
Unia Korzybie |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Barton Barcino |
1 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 12:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Słupia Charnowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Słupia Charnowo |
0 - 6 |
Echo Biesowice |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
8 - 0 |
Barton Barcino |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
9 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
7 - 0 |
Victoria Słupsk |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 |
Unia Korzybie |
5 - 0 |
Dąb Kusowo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Główczyce, |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Dąb Kusowo |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 9 |
Polonez Bobrowniki |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
1 maja 2016
1.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
1 - 6 |
Granit Kończewo |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Słupia Charnowo |
1 maja 2016
1.05 - 12:00 |
Echo Biesowice |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Pauza: Unia Korzybie, |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 3 |
Barton Barcino |
8 maja 2016
8.05 - 14:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
7 - 0 |
Victoria Słupsk |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Unia Korzybie |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Pauza: Echo Biesowice, |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 5 |
Granit Kończewo |
15 maja 2016
15.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Słupia Charnowo |
15 maja 2016
15.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
3 - 2 |
Błękitni Główczyce |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
22 maja 2016
22.05 - 12:00 |
Pauza: Jantaria Pobłocie, |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Barton Barcino |
3 maja 2016
3.05 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
22 maja 2016
22.05 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 2 |
Victoria Słupsk |
22 maja 2016
22.05 - 14:00 |
Granit Kończewo |
3 - 0 |
Dąb Kusowo |
22 maja 2016
22.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
8 - 2 |
Unia Korzybie |
22 maja 2016
22.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Pauza: Sokół Szczypkowice, |
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Jantaria Pobłocie |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
26 maja 2016
26.05 - 14:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
26 maja 2016
26.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0:2 |
Dąb Kusowo |
2 - 2 |
Słupia Charnowo |
25 maja 2016
25.05 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 6 |
Błękitni Główczyce |
26 maja 2016
26.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 3 |
Echo Biesowice |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
26 maja 2016
26.05 - 16:00 |
Pauza: Polonez Bobrowniki, |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
29 maja 2016
29.05 - 12:00 |
Echo Biesowice |
3 - 2 |
Victoria Słupsk |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
29 maja 2016
29.05 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
29 maja 2016
29.05 - 14:00 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
29 maja 2016
29.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 6 |
Polonez Bobrowniki |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Pauza: Barton Barcino, |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Polonez Bobrowniki |
0 - 2 |
Granit Kończewo |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 2 |
Słupia Charnowo |
5 czerwca 2016
5.06 - 13:00 |
Unia Korzybie |
4 - 2 |
Błękitni Główczyce |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
5 czerwca 2016
5.06 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 0 |
Barton Barcino |
5 czerwca 2016
5.06 - 17:00 |
Pauza: Chrobry Charbrowo, |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Victoria Słupsk |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
12 czerwca 2016
12.06 - 12:00 |
Echo Biesowice |
8 - 0 |
Unia Korzybie |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 5 |
Jantaria Pobłocie |
12 czerwca 2016
12.06 - 13:00 |
Słupia Charnowo |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
12 czerwca 2016
12.06 - 14:00 |
Granit Kończewo |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Pauza: Rowokół Smołdzino, |
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Chrobry Charbrowo |
5 - 2 |
Słupia Charnowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 4 |
Błękitni Główczyce |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
7 - 1 |
Echo Biesowice |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Unia Korzybie |
0 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Barton Barcino |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 5 |
Rowokół Smołdzino |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Pauza: Granit Kończewo, . |
|