Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
|
GTS Rusocin |
1 - 5 |
GKS Żukowo |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
10 września 2014
10.09 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
8 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
FC Gowidlino |
7 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki, |
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
GTS Rusocin |
0 - 15 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
FC Gowidlino |
|
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, Radunia Stężyca, |
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Borowiak Czersk |
5 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Radunia Stężyca, GKS Żukowo, |
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
Potok Pszczółki |
1 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Żukowo |
0 - 6 |
FC Gowidlino |
|
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
10 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Borowiak Czersk |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, FC Gowidlino, |
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
|
GKS Żukowo |
2 - 8 |
Borowiak Czersk |
|
FC Gowidlino |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: GTS Rusocin, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Santana Wielki Klincz |
5 - 6 |
GKS Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
1 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GKS Żukowo |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
FC Gowidlino |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Pauza: Potok Pszczółki, GTS Rusocin, |
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Santana Wielki Klincz |
4 - 6 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Radunia Stężyca |
1 - 5 |
FC Gowidlino |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
GTS Rusocin |
1 - 5 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk, |
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Potok Pszczółki |
2 - 0 |
GTS Rusocin |
|
GKS Żukowo |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: FC Gowidlino, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
FC Gowidlino |
3 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GKS Żukowo |
7 - 0 |
GTS Rusocin |
|
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
GKS Żukowo |
|
GTS Rusocin |
0 - 4 |
FC Gowidlino |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki, |
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
GTS Rusocin |
|
FC Gowidlino |
1 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
GKS Żukowo |
2 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Pauza: Santana Wielki Klincz, Radunia Stężyca, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GTS Rusocin |
1 - 8 |
Borowiak Czersk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Pauza: Radunia Stężyca, GKS Żukowo, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Santana Wielki Klincz |
2 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
|
FC Gowidlino |
8 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
Borowiak Czersk |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
|
GTS Rusocin |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, FC Gowidlino, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Borowiak Czersk |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: GTS Rusocin, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
4 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
GKS Żukowo |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
GTS Rusocin |
1 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 6 |
FC Gowidlino |
|
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Potok Pszczółki, GTS Rusocin, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
|
FC Gowidlino |
5 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
10 - 1 |
GTS Rusocin |
|
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk, |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Rusocin |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
|
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Santana Wielki Klincz |
1 - 8 |
Borowiak Czersk |
|
Pauza: FC Gowidlino, GTS II Pruszcz Gdański, . |
|