Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 września 2014
10.09 |
U-2 Bytów |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
10 września 2014
10.09 |
Sztorm Mosty |
5 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
17 września 2014
17.09 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
10 września 2014
10.09 |
Akademia Piłkarska LG |
13 - 0 |
Gryf Wejherowo |
9 września 2014
9.09 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 9 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Cartusia Kartuzy |
4 - 2 |
Santos Gdańsk |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
U-2 Bytów |
6 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Sztorm Mosty |
2 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
|
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Pogoń Lębork |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
4 września 2014
4.09 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Słupsk |
7 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 13 |
KP Starogard Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
U-2 Bytów |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
18 września 2014
18.09 |
Santos Gdańsk |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Akademia Piłkarska LG |
6 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Słupsk |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Słupsk |
4 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Cartusia Kartuzy |
3 - 6 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
U-2 Bytów |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Sztorm Mosty |
1 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
11 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 5 |
Arka Gdynia SI |
|
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Wierzyca Pelplin |
5 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
U-2 Bytów |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Santos Gdańsk |
1 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
2 - 7 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
KP Starogard Gdański |
4 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 2 |
U-2 Bytów |
|
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Arka Gdynia SI |
|
Wierzyca Pelplin |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
|
U-2 Bytów |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Sztorm Mosty |
6 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Santos Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
23 listopada 2014
23.11 |
Pogoń Lębork |
4 - 1 |
KP Starogard Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 6 |
Santos Gdańsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
U-2 Bytów |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
25 marca 2015
25.03 |
Cartusia Kartuzy |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
|
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 12 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
25 marca 2015
25.03 |
KP Starogard Gdański |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KP Starogard Gdański |
5 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
7 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Pogoń Lębork |
6 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Santos Gdańsk |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Sztorm Mosty |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
|
U-2 Bytów |
1 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
|
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
8 kwietnia 2015
8.04 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 5 |
Gryf Słupsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
15 kwietnia 2015
15.04 |
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Gryf Słupsk |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Santos Gdańsk |
4 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Sztorm Mosty |
0 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
U-2 Bytów |
1 - 3 |
Santos Gdańsk |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 4 |
Pogoń Lębork |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Gryf Słupsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
6 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
6 maja 2015
6.05 |
Pogoń Lębork |
0 - 1 |
U-2 Bytów |
|
Santos Gdańsk |
0 - 4 |
Sztorm Mosty |
|
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Santos Gdańsk |
6 maja 2015
6.05 |
Sztorm Mosty |
4 - 3 |
Pogoń Lębork |
|
U-2 Bytów |
5 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
2 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf Słupsk |
1 - 4 |
U-2 Bytów |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
Pogoń Lębork |
|
Santos Gdańsk |
2 - 6 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Sztorm Mosty |
0 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
U-2 Bytów |
5 - 2 |
KP Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Cartusia Kartuzy |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
U-2 Bytów |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
5 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Santos Gdańsk |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
|
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
U-2 Bytów |
5 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Wierzyca Pelplin |
0 - 8 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Cartusia Kartuzy |
7 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
U-2 Bytów |
|
Gryf 2009 Tczew |
0 - 7 |
Sztorm Mosty |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Santos Gdańsk |
|
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Gryf Słupsk |
1 - 8 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
|
Pogoń Lębork |
8 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Santos Gdańsk |
9 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
|
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
U-2 Bytów |
6 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
|
Wierzyca Pelplin |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
|