Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orzeł Subkowy |
3 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
24 sierpnia 2014
24.08 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 8 |
Arka Gdynia |
24 sierpnia 2014
24.08 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
24 sierpnia 2014
24.08 - 17:00 |
Jantar Ustka |
1 - 10 |
Arka Gdynia SI |
24 sierpnia 2014
24.08 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
6 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
23 sierpnia 2014
23.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 4 |
Gryf Słupsk |
24 sierpnia 2014
24.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Gryf Słupsk |
30 sierpnia 2014
30.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 sierpnia 2014
30.08 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
30 sierpnia 2014
30.08 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
30 sierpnia 2014
30.08 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
7 - 0 |
Jantar Ustka |
24 września 2014
24.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
13 - 0 |
Radunia Stężyca |
31 sierpnia 2014
31.08 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 4 |
Pomezania Malbork |
31 sierpnia 2014
31.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
3 września 2014
3.09 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
26 sierpnia 2014
26.08 - 18:00 |
Jantar Ustka |
0 - 16 |
Arka Gdynia |
3 września 2014
3.09 - 16:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 września 2014
3.09 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
3 września 2014
3.09 - 18:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 września 2014
3.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
3 września 2014
3.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
6 września 2014
6.09 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
6 września 2014
6.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 1 |
KP Starogard Gdański |
7 września 2014
7.09 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
6 września 2014
6.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
4 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
7 września 2014
7.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Jantar Ustka |
7 września 2014
7.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 1 |
Radunia Stężyca |
7 września 2014
7.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
0 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
14 września 2014
14.09 - 17:00 |
Jantar Ustka |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
14 września 2014
14.09 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
5 - 2 |
Orzeł Subkowy |
13 września 2014
13.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
14 września 2014
14.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
13 września 2014
13.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 5 |
Arka Gdynia SI |
14 września 2014
14.09 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
8 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
13 września 2014
13.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 września 2014
20.09 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
20 września 2014
20.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
21 września 2014
21.09 - 11:00 |
Arka Gdynia |
10 - 0 |
KP Starogard Gdański |
21 września 2014
21.09 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
21 września 2014
21.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
21 września 2014
21.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
21 września 2014
21.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
2 - 10 |
Bałtyk Gdynia |
28 września 2014
28.09 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
11 - 0 |
Radunia Stężyca |
27 września 2014
27.09 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
28 września 2014
28.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 5 |
Orzeł Subkowy |
28 września 2014
28.09 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
27 września 2014
27.09 - 18:00 |
Lechia Gdańsk |
10 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
27 września 2014
27.09 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
27 września 2014
27.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 października 2014
4.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
5 października 2014
5.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
5 października 2014
5.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
5 października 2014
5.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 6 |
Gedania Gdańsk |
5 października 2014
5.10 - 16:00 |
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
11 października 2014
11.10 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
12 października 2014
12.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
11 października 2014
11.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
11 października 2014
11.10 - 15:45 |
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
11 października 2014
11.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
12 października 2014
12.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
4 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
11 października 2014
11.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
6 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Arka Gdynia SI |
19 października 2014
19.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 8 |
Gryf Słupsk |
19 października 2014
19.10 - 16:00 |
Jantar Ustka |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 0 |
Gedania Gdańsk |
19 października 2014
19.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
25 października 2014
25.10 - 14:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
25 października 2014
25.10 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
Jantar Ustka |
25 października 2014
25.10 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
25 października 2014
25.10 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
26 października 2014
26.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
25 października 2014
25.10 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
25 października 2014
25.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
8 listopada 2014
8.11 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
9 listopada 2014
9.11 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
Akademia Piłkarska LG |
4 - 2 |
Gryf Słupsk |
8 listopada 2014
8.11 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
9 listopada 2014
9.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
KP Starogard Gdański |
4 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
15 listopada 2014
15.11 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
16 listopada 2014
16.11 - 13:30 |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
16 listopada 2014
16.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
Jantar Ustka |
15 listopada 2014
15.11 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
8 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 listopada 2014
15.11 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
15 listopada 2014
15.11 - 11:00 |
Arka Gdynia |
8 - 1 |
Orzeł Subkowy |
16 listopada 2014
16.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Orzeł Subkowy |
21 marca 2015
21.03 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
22 marca 2015
22.03 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Jantar Ustka |
21 marca 2015
21.03 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
21 marca 2015
21.03 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
22 marca 2015
22.03 - 15:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, Pomezania Malbork, |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Gryf Słupsk |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
29 marca 2015
29.03 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 marca 2015
29.03 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
8 kwietnia 2015
8.04 - 17:30 |
Jantar Ustka |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
29 marca 2015
29.03 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
29 marca 2015
29.03 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 16 - 4. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Pomezania Malbork |
1 kwietnia 2015
1.04 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Radunia Stężyca |
4 kwietnia 2015
4.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
29 kwietnia 2015
29.04 - 17:30 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
1 kwietnia 2015
1.04 - 15:30 |
Pauza: Gryf Słupsk, Jantar Ustka, |
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
3 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 kwietnia 2015
12.04 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
12 kwietnia 2015
12.04 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
12 kwietnia 2015
12.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Orzeł Subkowy |
12 kwietnia 2015
12.04 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
12 kwietnia 2015
12.04 - 13:00 |
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
11 - 0 |
Radunia Stężyca |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
3 - 1 |
Jantar Ustka |
19 kwietnia 2015
19.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
19 kwietnia 2015
19.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
19 kwietnia 2015
19.04 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 3 |
Gryf Słupsk |
18 kwietnia 2015
18.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Gedania Gdańsk, |
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
26 kwietnia 2015
26.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
25 kwietnia 2015
25.04 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
25 kwietnia 2015
25.04 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
25 kwietnia 2015
25.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Radunia Stężyca |
26 kwietnia 2015
26.04 - 16:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, Arka Gdynia SI, |
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Bałtyk Gdynia |
8 - 0 |
Jantar Ustka |
2 maja 2015
2.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
3 maja 2015
3.05 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
3 maja 2015
3.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
2 maja 2015
2.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 maja 2015
2.05 - 17:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk, |
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
10 maja 2015
10.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
9 maja 2015
9.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
10 maja 2015
10.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Pomezania Malbork |
10 maja 2015
10.05 - 13:30 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
8 maja 2015
8.05 - 18:00 |
Akademia Piłkarska LG |
7 - 0 |
Jantar Ustka |
9 maja 2015
9.05 - 17:30 |
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
16 maja 2015
16.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 13 |
Gedania Gdańsk |
17 maja 2015
17.05 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
17 maja 2015
17.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 2 |
Gryf Słupsk |
17 maja 2015
17.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Orzeł Subkowy, |
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
24 maja 2015
24.05 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Orzeł Subkowy |
24 maja 2015
24.05 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
3 - 0 |
Radunia Stężyca |
26 maja 2015
26.05 - 18:00 |
KP Starogard Gdański |
8 - 1 |
Jantar Ustka |
24 maja 2015
24.05 - 13:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
24 maja 2015
24.05 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, Arka Gdynia SI, |
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
0 - 0 |
Gedania Gdańsk |
30 maja 2015
30.05 - 11:00 |
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
KP Starogard Gdański |
30 maja 2015
30.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
0 - 4 |
Gryf Słupsk |
31 maja 2015
31.05 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 maja 2015
31.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Arka Gdynia SI |
31 maja 2015
31.05 - 15:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Radunia Stężyca, |
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
7 czerwca 2015
7.06 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
6 czerwca 2015
6.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 - 0 |
Radunia Stężyca |
6 czerwca 2015
6.06 - 11:00 |
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
7 czerwca 2015
7.06 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gedania Gdańsk |
7 czerwca 2015
7.06 - 11:00 |
Pauza: Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
14 czerwca 2015
14.06 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
14 czerwca 2015
14.06 - 12:00 |
Jantar Ustka |
2 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 czerwca 2015
2.06 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Arka Gdynia SI |
12 czerwca 2015
12.06 - 17:30 |
Pomezania Malbork |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
10 czerwca 2015
10.06 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, Akademia Piłkarska LG, . |
|