Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Szansa Siemianice |
6 - 0 |
Granit Kończewo |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 3 |
Unison Machowino |
31 sierpnia 2014
31.08 - 16:00 |
Grab Grapice |
1 - 6 |
Smoki Podole Małe |
31 sierpnia 2014
31.08 - 16:00 |
KS Zaleskie |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
31 sierpnia 2014
31.08 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 3 |
Zenit Redkowice |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Granit Kończewo |
3 - 3 |
Zenit Redkowice |
7 września 2014
7.09 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
3 - 0 |
KS Zaleskie |
7 września 2014
7.09 - 13:00 |
Unison Machowino |
2 - 3 |
Grab Grapice |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 3 |
Victoria Słupsk |
6 września 2014
6.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Granit Kończewo |
6 - 3 |
Victoria Słupsk |
14 września 2014
14.09 - 13:00 |
Grab Grapice |
0 - 1 |
Szansa Siemianice |
14 września 2014
14.09 - 15:00 |
KS Zaleskie |
2 - 2 |
Unison Machowino |
14 września 2014
14.09 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 2 |
Smoki Podole Małe |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 5 |
KS Włynkówko |
14 września 2014
14.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
21 września 2014
21.09 - 13:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 1 |
Zenit Redkowice |
21 września 2014
21.09 - 13:00 |
Unison Machowino |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
21 września 2014
21.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
KS Zaleskie |
21 września 2014
21.09 - 12:00 |
Victoria Słupsk |
12 - 1 |
Grab Grapice |
21 września 2014
21.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Grab Grapice |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
28 września 2014
28.09 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
7 - 0 |
KS Zaleskie |
28 września 2014
28.09 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Szansa Siemianice |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 2 |
Unison Machowino |
28 września 2014
28.09 - 14:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Smoki Podole Małe |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Granit Kończewo |
4 - 0 |
Smoki Podole Małe |
5 października 2014
5.10 - 13:00 |
Unison Machowino |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
Zenit Redkowice |
5 października 2014
5.10 - 12:00 |
Victoria Słupsk |
7 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
5 października 2014
5.10 - 16:00 |
Grab Grapice |
3 - 3 |
KS Zaleskie |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (30) |
KS Zaleskie |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 2 |
Grab Grapice |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 5 |
Victoria Słupsk |
12 października 2014
12.10 - 14:00 |
KS Włynkówko |
2 - 2 |
Szansa Siemianice |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 1 |
Unison Machowino |
12 października 2014
12.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Granit Kończewo |
3 - 1 |
Unison Machowino |
19 października 2014
19.10 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 2 |
Smoki Podole Małe |
19 października 2014
19.10 - 12:00 |
KS Włynkówko |
0 - 3 |
Victoria Słupsk |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
Grab Grapice |
0 - 0 |
Zenit Redkowice |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
KS Zaleskie |
0 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Granit Kończewo |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 0 |
KS Zaleskie |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
KS Włynkówko |
4 - 0 |
Grab Grapice |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 6 |
Victoria Słupsk |
26 października 2014
26.10 - 13:00 |
Unison Machowino |
6 - 0 |
Szansa Siemianice |
26 października 2014
26.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (51) |
Granit Kończewo |
6 - 2 |
Szansa Siemianice |
19 kwietnia 2015
19.04 - 13:00 |
Unison Machowino |
3 - 2 |
Victoria Słupsk |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
3 - 2 |
Grab Grapice |
19 kwietnia 2015
19.04 - 13:00 |
KS Włynkówko |
4 - 0 |
KS Zaleskie |
19 kwietnia 2015
19.04 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
19 kwietnia 2015
19.04 - 14:00 |
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zenit Redkowice |
4 - 2 |
Granit Kończewo |
26 kwietnia 2015
26.04 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:30 |
KS Zaleskie |
1 - 0 |
Smoki Podole Małe |
26 kwietnia 2015
26.04 - 15:00 |
Grab Grapice |
6 - 0 |
Unison Machowino |
26 kwietnia 2015
26.04 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
4 - 1 |
Szansa Siemianice |
26 kwietnia 2015
26.04 - 16:00 |
Kolejka 12 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Victoria Słupsk |
5 - 4 |
Granit Kończewo |
3 maja 2015
3.05 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
Grab Grapice |
2 maja 2015
2.05 - 12:00 |
Unison Machowino |
2 - 0 |
KS Zaleskie |
2 maja 2015
2.05 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
3 maja 2015
3.05 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Zenit Redkowice |
3 maja 2015
3.05 - 14:00 |
Kolejka 13 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 4 |
Smoki Podole Małe |
10 maja 2015
10.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 1 |
Unison Machowino |
9 maja 2015
9.05 - 16:30 |
KS Zaleskie |
1 - 1 |
Szansa Siemianice |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 |
Grab Grapice |
0 - 3 |
Victoria Słupsk |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 |
Kolejka 14 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Granit Kończewo |
5 - 2 |
Grab Grapice |
17 maja 2015
17.05 - 13:00 |
KS Zaleskie |
0 - 8 |
Victoria Słupsk |
17 maja 2015
17.05 - 15:00 |
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
17 maja 2015
17.05 - 12:00 |
Unison Machowino |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
16 maja 2015
16.05 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
17 maja 2015
17.05 - 13:00 |
Kolejka 15 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Smoki Podole Małe |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
24 maja 2015
24.05 - 13:00 |
mecz przerwany w 80 minucie, przy stanie 1-1 |
KS Włynkówko |
3 - 1 |
Unison Machowino |
23 maja 2015
23.05 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 2 |
Szansa Siemianice |
24 maja 2015
24.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 4 |
Victoria Słupsk |
23 maja 2015
23.05 - 16:30 |
KS Zaleskie |
4 - 3 |
Grab Grapice |
24 maja 2015
24.05 - 15:00 |
Kolejka 16 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Granit Kończewo |
10 - 1 |
KS Zaleskie |
31 maja 2015
31.05 - 13:00 |
Grab Grapice |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
31 maja 2015
31.05 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
4 - 4 |
Zenit Redkowice |
31 maja 2015
31.05 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
31 maja 2015
31.05 - 12:00 |
Unison Machowino |
8 - 1 |
Smoki Podole Małe |
30 maja 2015
30.05 - 16:30 |
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Unison Machowino |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
1 - 4 |
Szansa Siemianice |
7 czerwca 2015
7.06 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
4 - 4 |
KS Włynkówko |
7 czerwca 2015
7.06 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
Grab Grapice |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 1 |
KS Zaleskie |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:30 |
Kolejka 18 - 14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Granit Kończewo |
4 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
14 czerwca 2015
14.06 - 13:00 |
KS Zaleskie |
1 - 5 |
Zenit Redkowice |
14 czerwca 2015
14.06 - 13:00 |
Grab Grapice |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
14 czerwca 2015
14.06 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
6 - 1 |
Smoki Podole Małe |
14 czerwca 2015
14.06 - 13:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 3 |
Unison Machowino |
14 czerwca 2015
14.06 - 13:00 |
|