Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wisła Steblewo |
0 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
16 sierpnia 2014
16.08 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 sierpnia 2014
16.08 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
16 sierpnia 2014
16.08 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
GKS Kowale |
16 sierpnia 2014
16.08 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
17 sierpnia 2014
17.08 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
16 sierpnia 2014
16.08 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Orlęta Reda |
16 sierpnia 2014
16.08 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Olimpia Osowa |
17 sierpnia 2014
17.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Olimpia Osowa |
5 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
23 sierpnia 2014
23.08 - 16:00 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
24 sierpnia 2014
24.08 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
6 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 sierpnia 2014
23.08 - 18:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 sierpnia 2014
23.08 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
24 sierpnia 2014
24.08 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Sztorm Mosty |
23 sierpnia 2014
23.08 - 18:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
23 sierpnia 2014
23.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 2 |
Wisła Steblewo |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 6 |
Gedania Gdańsk |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 4 |
GKS Kowale |
27 sierpnia 2014
27.08 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 4 |
GKS Sierakowice |
27 sierpnia 2014
27.08 - 19:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
27 sierpnia 2014
27.08 - 18:30 |
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Orlęta Reda |
6 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
31 sierpnia 2014
31.08 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
30 sierpnia 2014
30.08 - 18:00 |
GKS Kowale |
4 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
30 sierpnia 2014
30.08 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
6 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 sierpnia 2014
30.08 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 9 |
Stolem Gniewino |
30 sierpnia 2014
30.08 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
30 sierpnia 2014
30.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
6 września 2014
6.09 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
6 września 2014
6.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
6 września 2014
6.09 - 17:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 września 2014
6.09 - 16:30 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
GKS Kowale |
7 września 2014
7.09 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
6 września 2014
6.09 - 16:30 |
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
7 września 2014
7.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
14 września 2014
14.09 - 12:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
14 września 2014
14.09 - 14:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Olimpia Osowa |
13 września 2014
13.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
14 września 2014
14.09 - 16:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 września 2014
13.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 września 2014
13.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
13 września 2014
13.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Stolem Gniewino |
9 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
19 września 2014
19.09 - 19:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
20 września 2014
20.09 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 1 |
Wisła Steblewo |
20 września 2014
20.09 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 września 2014
20.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
5 - 1 |
Gedania Gdańsk |
20 września 2014
20.09 - 16:30 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
GKS Kowale |
21 września 2014
21.09 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
GKS Sierakowice |
20 września 2014
20.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Portowiec Gdańsk |
4 - 0 |
GKS Sierakowice |
27 września 2014
27.09 - 12:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
27 września 2014
27.09 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 3 |
Orlęta Reda |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
Olimpia Osowa |
27 września 2014
27.09 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
27 września 2014
27.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
28 września 2014
28.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
27 września 2014
27.09 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
27 września 2014
27.09 - 17:00 |
goście nie mieli kart zdrowia |
Kolejka 9 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Stolem Gniewino |
4 października 2014
4.10 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 2 |
Sztorm Mosty |
4 października 2014
4.10 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
5 października 2014
5.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 2 |
Wisła Steblewo |
4 października 2014
4.10 - 16:30 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 5 |
Gedania Gdańsk |
4 października 2014
4.10 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
GKS Kowale |
5 października 2014
5.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
GKS Kowale |
11 października 2014
11.10 - 12:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
11 października 2014
11.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Potok Pszczółki |
11 października 2014
11.10 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 7 |
Orlęta Reda |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 1 |
Olimpia Osowa |
12 października 2014
12.10 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
11 października 2014
11.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
11 października 2014
11.10 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
12 października 2014
12.10 - 16:00 |
Kolejka 11 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
19 października 2014
19.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
18 października 2014
18.10 - 16:30 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 2 |
Wisła Steblewo |
18 października 2014
18.10 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 października 2014
19.10 - 14:00 |
GKS Kowale |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
18 października 2014
18.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Portowiec Gdańsk |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
25 października 2014
25.10 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
GKS Kowale |
25 października 2014
25.10 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 4 |
GKS Sierakowice |
26 października 2014
26.10 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Potok Pszczółki |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 5 |
Orlęta Reda |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
25 października 2014
25.10 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
25 października 2014
25.10 - 14:30 |
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (11) |
KS Kamienica Królewska |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
9 listopada 2014
9.11 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 listopada 2014
9.11 - 13:30 |
Orlęta Reda |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 3 |
Sztorm Mosty |
9 listopada 2014
9.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
7 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
9 listopada 2014
9.11 - 14:00 |
GKS Kowale |
7 - 3 |
Wisła Steblewo |
8 listopada 2014
8.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 listopada 2014
8.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 listopada 2014
15.11 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
15 listopada 2014
15.11 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
GKS Kowale |
15 listopada 2014
15.11 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
15 listopada 2014
15.11 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
4 - 2 |
Potok Pszczółki |
15 listopada 2014
15.11 - 13:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 6 |
Orlęta Reda |
15 listopada 2014
15.11 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
15 listopada 2014
15.11 - 13:30 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
16 listopada 2014
16.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 22/23. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Orkan Rumia MKS |
7 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
23 listopada 2014
23.11 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
23 listopada 2014
23.11 - 11:00 |
Orlęta Reda |
1 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
23 listopada 2014
23.11 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 listopada 2014
23.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
23 listopada 2014
23.11 - 13:00 |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Sztorm Mosty |
22 listopada 2014
22.11 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
22 listopada 2014
22.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Wisła Steblewo |
22 listopada 2014
22.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (67) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
22 marca 2015
22.03 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
21 marca 2015
21.03 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
21 marca 2015
21.03 - 11:00 |
GKS Kowale |
3 - 5 |
Stolem Gniewino |
21 marca 2015
21.03 - 15:30 |
GKS Sierakowice |
4 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 marca 2015
22.03 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 marca 2015
21.03 - 15:00 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
22 marca 2015
22.03 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
21 marca 2015
21.03 - 17:00 |
Kolejka 17 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Olimpia Osowa |
29 marca 2015
29.03 - 12:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Orlęta Reda |
29 marca 2015
29.03 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
29 marca 2015
29.03 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
28 marca 2015
28.03 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 5 |
GKS Kowale |
29 marca 2015
29.03 - 16:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
28 marca 2015
28.03 - 14:30 |
Sztorm Mosty |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 marca 2015
28.03 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Wisła Steblewo |
29 marca 2015
29.03 - 17:00 |
Kolejka 18 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
4 kwietnia 2015
4.04 - 12:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 5 |
Sztorm Mosty |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 4 |
Stolem Gniewino |
1 kwietnia 2015
1.04 - 16:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 kwietnia 2015
4.04 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 3 |
KS Kamienica Królewska |
4 kwietnia 2015
4.04 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
4 kwietnia 2015
4.04 - 14:00 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
Olimpia Osowa |
1 kwietnia 2015
1.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
12 kwietnia 2015
12.04 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
11 kwietnia 2015
11.04 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
12 kwietnia 2015
12.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 2 |
GKS Kowale |
12 kwietnia 2015
12.04 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
11 kwietnia 2015
11.04 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
12 kwietnia 2015
12.04 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
10 - 1 |
Wisła Steblewo |
11 kwietnia 2015
11.04 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
11 kwietnia 2015
11.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Sztorm Mosty |
19 kwietnia 2015
19.04 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 5 |
Stolem Gniewino |
18 kwietnia 2015
18.04 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 kwietnia 2015
19.04 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
18 kwietnia 2015
18.04 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
18 kwietnia 2015
18.04 - 11:00 |
GKS Kowale |
2 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
18 kwietnia 2015
18.04 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
18 kwietnia 2015
18.04 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Orlęta Reda |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Potok Pszczółki |
3 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:00 |
Orlęta Reda |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
26 kwietnia 2015
26.04 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 3 |
GKS Kowale |
26 kwietnia 2015
26.04 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
26 kwietnia 2015
26.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 kwietnia 2015
26.04 - 13:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
7 - 0 |
Wisła Steblewo |
25 kwietnia 2015
25.04 - 15:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
26 kwietnia 2015
26.04 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
25 kwietnia 2015
25.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Portowiec Gdańsk |
1 - 3 |
Stolem Gniewino |
3 maja 2015
3.05 - 12:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 kwietnia 2015
30.04 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 maja 2015
3.05 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 9 |
KS Kamienica Królewska |
2 maja 2015
2.05 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
2 maja 2015
2.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 2 |
Olimpia Osowa |
1 maja 2015
1.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
3 - 2 |
Orlęta Reda |
2 maja 2015
2.05 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
2 maja 2015
2.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (30) |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
GKS Kowale |
9 maja 2015
9.05 - 16:30 |
Orlęta Reda |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
10 maja 2015
10.05 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 maja 2015
9.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
9 - 1 |
Wisła Steblewo |
10 maja 2015
10.05 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
10 maja 2015
10.05 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 5 |
Stolem Gniewino |
10 maja 2015
10.05 - 18:00 |
Kolejka 24 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Portowiec Gdańsk |
6 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
17 maja 2015
17.05 - 12:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 maja 2015
16.05 - 16:30 |
Sztorm Mosty |
0 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
16 maja 2015
16.05 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 5 |
Olimpia Osowa |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
16 maja 2015
16.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Potok Pszczółki |
16 maja 2015
16.05 - 18:00 |
GKS Kowale |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
16 maja 2015
16.05 - 14:00 |
Kolejka 25 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
GKS Kowale |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
23 maja 2015
23.05 - 15:30 |
GKS Sierakowice |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 maja 2015
23.05 - 16:30 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
24 maja 2015
24.05 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
23 maja 2015
23.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
5 - 0 |
Sztorm Mosty |
24 maja 2015
24.05 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
8 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 maja 2015
23.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
31 maja 2015
31.05 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
31 maja 2015
31.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 1 |
Olimpia Osowa |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 2 |
Orlęta Reda |
31 maja 2015
31.05 - 11:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
30 maja 2015
30.05 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
31 maja 2015
31.05 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
5 - 1 |
GKS Kowale |
30 maja 2015
30.05 - 16:00 |
Kolejka 27 - 3/4. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
GKS Kowale |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
GKS Sierakowice |
5 - 0 |
Wisła Steblewo |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
3 czerwca 2015
3.06 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
Orkan Rumia MKS |
12 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 czerwca 2015
3.06 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 czerwca 2015
3.06 - 19:00 |
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
7 czerwca 2015
7.06 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
7 czerwca 2015
7.06 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 4 |
Olimpia Osowa |
6 czerwca 2015
6.06 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 1 |
Orlęta Reda |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 5 |
Potok Pszczółki |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
GKS Sierakowice |
6 czerwca 2015
6.06 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 8 |
GKS Kowale |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
6 czerwca 2015
6.06 - 14:00 |
Kolejka 29 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
13 czerwca 2015
13.06 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
6 - 3 |
Wisła Steblewo |
13 czerwca 2015
13.06 - 18:00 |
GKS Kowale |
4 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
13 czerwca 2015
13.06 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 1 |
Stolem Gniewino |
12 czerwca 2015
12.06 - 19:00 |
Orlęta Reda |
2 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 czerwca 2015
13.06 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 czerwca 2015
13.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
14 czerwca 2015
14.06 - 11:00 |
Kolejka 30 - 20. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 8 |
Orkan Rumia MKS |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
7 - 1 |
Olimpia Osowa |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Orlęta Reda |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 8 |
Potok Pszczółki |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
GKS Sierakowice |
20 czerwca 2015
20.06 - 09:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 4 |
GKS Kowale |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
4 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 czerwca 2015
20.06 - 14:00 |
|