Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santos Gdańsk |
10 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Salos Rumia |
0 - 11 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 września 2013
4.09 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Jedynka Reda |
1 - 0 |
Pogoń Lębork |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Zatoka Puck |
6 - 0 |
Salos Rumia |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 14 |
Santos Gdańsk |
|
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Jedynka Reda |
3 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Santos Gdańsk, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Pogoń Lębork |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 13 |
Bałtyk Gdynia |
|
Santos Gdańsk |
9 - 0 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 8 |
Santos Gdańsk |
|
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Jedynka Reda |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Iskra Gdynia |
1 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Salos Rumia, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Santos Gdańsk |
7 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Salos Rumia |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Salos Rumia |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Pogoń Lębork |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
4 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Santos Gdańsk |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Salos Rumia |
2 - 5 |
Jedynka Reda |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
6 - 0 |
Salos Rumia |
|
Iskra Gdynia |
1 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Cisowa Gdynia |
9 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 13 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Santos Gdańsk |
12 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Salos Rumia |
0 - 5 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Pogoń Lębork |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
8 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Iskra Gdynia |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 0 |
Salos Rumia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 1 |
Santos Gdańsk |
|
Zatoka Puck |
6 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 12 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 0 |
Salos Rumia |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Iskra Gdynia |
2 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Bałtyk II Gdynia, |
Kolejka 13 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
0 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 5 |
Cisowa Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia |
0 - 7 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Salos Rumia |
2 - 7 |
Zatoka Puck |
|
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Pauza: Pogoń Lębork, |
Kolejka 14 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 6 |
Salos Rumia |
|
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
14 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
|
Cisowa Gdynia |
1 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Iskra Gdynia |
0 - 1 |
Pogoń Lębork |
|
Pauza: Santos Gdańsk, |
Kolejka 15 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
6 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Jedynka Reda |
0 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Orkan Rumia MKS |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
|
Bałtyk Gdynia |
17 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Salos Rumia |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 16 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 14 |
Orkan Rumia MKS |
|
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Jedynka Reda |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
8 - 0 |
Pogoń Lębork |
25 maja 2014
25.05 |
Cisowa Gdynia |
0 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Salos Rumia, |
Kolejka 17 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Jedynka Reda |
9 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Bałtyk Gdynia |
8 - 0 |
Salos Rumia |
|
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 18 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
1 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
|
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 8 |
Pogoń Lębork |
|
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Iskra Gdynia |
|
Akademia Sportowa Pomorze |
12 - 0 |
Cisowa Gdynia |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 19 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Iskra Gdynia |
8 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Salos Rumia |
|
Orkan Rumia MKS |
1 - 5 |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 20 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Salos Rumia |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
|
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk II Gdynia |
4 - 4 |
Cisowa Gdynia |
|
Zatoka Puck |
0 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 21 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze |
16 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Santos Gdańsk |
|
Iskra Gdynia |
4 - 2 |
Salos Rumia |
|
Pogoń Lębork |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
|
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 22 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
|
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Salos Rumia |
1 - 1 |
Cisowa Gdynia |
|
Santos Gdańsk |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
|
Bałtyk II Gdynia |
0 - 11 |
Zatoka Puck |
|
Pauza: Jedynka Reda, . |
|